За гушкане готови, дойдоха първите МАРТенски рожби! (34)

  • 16 966
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Честита радост на мама Евче и тати Иван , да са живи и здрави и четиримата и най-вече малките мишоци Simple Smile Бързо възстановяване на мама за да се радва на своите бебешоци Hug

# 61
  • Мнения: 723
чЕСТИТИ РОЖБИ НА ЕДНА ОТ НАЙ-СИЛНИТЕ МАРТЕНСКИ МАЙКИ,да са много здрави и спокойни бебета,а на мама бързо възстановяване Simple Smile

# 62
  • Мнения: 863
Честито на Челси,да са й живи и здрави бебоците Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честито и на гордия татко!!!!

Аз днес ходих на консултация в болницата, където ще раждам, и се оказа,че съм вдигнала кръвно,което хич не е хубаво,та утре сутринта  рано-рано ще ме приемат в болницата за наблюдение.Общо взето историята ми се повтаря,по време на първата бременност стана пак така накрая на бременността,за щастие бебока тогава реши  да се появи след няколко дена,та престоя ми там беше кратък.Сега направо се виждам едно поне 10 дена да стоя в болницата,което хич не ми харесва....Ама няма начин,малко остана, ще се потърпи Tired Tired Tired

Пожелавам на всички ви лек последен месец и безпроблемно раждане   bouquet   bouquet   bouquet

# 63
  • Мнения: 54
Да са й живи и здрави юнаците на Евчето. Бравоооооооооо Евчеееее, ти си нашата героиня


Айде момичетаааааааааа , на всички ви пожелавам такова щастие

# 64
  • Мнения: 35
ЧЕСТИТА РАДОСТ НА ЕВЧЕТО. ТОЛКОВА СЕ РАЗВЪЛНУВАХ. ДОЖИВЯХМЕ ПЪРВИТЕ НИ БЕБЧЕТА В ТЕМАТА

момичета, които имате сърбежи, и друг път съм писала - купувате мицеларна вода от аптеката. след душ обтривате цялото тяло с тампон. като изсъхне, може да се намажете с мазило за тяло
бавно минава, но е сигурно и облекчава също
ако издържите без да мажете с мазно 2-3 дена, ще има още по-бърз ефект

аз днес бях на първи записи на тонове на бебката. д-ра каза, че са супер.от тук нататък ще се следят всяка седмица
ама вече си имам едно наум, че всеки момент мога да последвам евчето. вече всичко е божа работа. само да сме живи и здрави.
лека вечер на всички. евчето ни направи толкова щастливи

# 65
  • Мнения: 97
rompecabezas кофти с това кръвно дано не се налага да влизаш по рано в болницата  Hug Имаш моите палчета  Praynig fingerscrossed
demi70   Hug

# 66
  • Мнения: 190
утре ще ви разкажа за упражненията по време на контракции, че сега нещо ми се спинка,  newsm46 smile3524

А и при такива хубави новини не мога да се съсредоточа   bouquet

# 67
  • Мнения: 35
ЧЕСТИТИ БЕБЧОВЦИ НА МАМА ЕВЧЕ И ТАТИ ИВАН! МНОГО ЗДРАВЕ И  ЩАСТИЕ! Hug Hug Hug

# 68
  • Мнения: 863
rompecabezas кофти с това кръвно дано не се налага да влизаш по рано в болницата  Hug Имаш моите палчета  Praynig fingerscrossed
demi70  Hug

ами всъщност утре точно за това ме викат-за хоспитализация,днес бях с детето и нямаше как направо да остана,та затова останах за утре....
мерси за палчетата   bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 73
Челси, мила, супер новина! Да са ви живи и здрави синчетата, да растат щастливи и безгрижни и много, много да ви радват!

# 70
  • Мнения: 73
rompecabezas Съжалявам, че ще влизаш в болница. Стискам ти палци нещата да се нормализират  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Аз вчера бях на ЖК. Излиза, че за последните три седмици съм си качила по кило на седмица  Shocked Бебо си е все така големичък. Лекарката ми даде обменна карта и каза "Готова си да раждаш", а на мен ми се изправи косата...  newsm09

# 71
  • Мнения: 6
ЧЕСТИТИ БЕБОЦИ ФИЛИП И КРИСТОФЪР НА НАШАТА МАРТЕНСКА МАМА ГЕРОИНЯ ЧЕЛСИ И ТАТИ! ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ДА ВИ РАДВАТ МАЛКИТЕ СЛАДУРИ! smile3525 smile3525 newsm44 newsm44
Божееее за малко ме нямаше и какви новини само. Браво все хубави новини от тук нататък! Praynig
Кали 7 много се радвам че с кучо всичко е наред и че имаш и приятелка с бебече.
rompecabezas стискаме палци да се оправиш бързо. Praynig

# 72
  • Мнения: 10
 newsm68 newsm44 newsm68 newsm44 имаме си първите бебчетаааа!!!Честита двойна радост на мама Евче и татко Ванчо.Да са живи и здрави малките юнаци,а на мама бързо възстановяване.

# 73
  • Мнения: 24
Хей, момичета  Hug  Hug  Hug

Направо не мога да се нарадвам  Hug Такава радост и еуфория настанаха в нашата темичка... newsm44 newsm44 newsm44

СТАРТ-а официално е даден  newsm10 newsm32
Започна се...!
Бебевалежа е официално открит!
Да си пожелаем леко и безпроблемно раждане и дай Боже всичко да е наред и да се радваме на здрави бебочета!!!
Така се разнежих и разчувствах...  Hug  Hug  Hug  Hug  Hug на всички мартенки!!!

# 74
  • Мнения: 16
ЕВЧЕ ЧЕСТИТО  Hug -ДАНО БЪРЗО БЪРЗО СЕ ПРИБЕРЕШ С МАЛКИТЕ МИШОЦИ У ДОМА ПРИ ВАНЧО - хиляди прегръдки ат мен- е изпревари ме ти бързаш, бързаш а сега и ние след теб -нека господ да закриля малките ти слънца  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт