Жената ЛЪВ - 19 част! Колкото повече, толкова повече ;)

  • 16 827
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 71
Ааа, Джес, знаем за твоята тучно зелена ирландска либоф, дааа. Но все не знаех вие заедно живеете ли, планирате ли или как?

Това, Стефи и Мац (пис-пис - не мога се сдържа значи  hahaha ), към момента е засекретена информация от І-степен   Sunglasses Mr. Green Обаче на бас, че ще чуете първи за кво става на въпрос  Mr. Green

# 721
  • Мнения: 668
Пу, не те е срам. Сега вече ще умра от любопитство, значи. Crazy

# 722
  • Мнения: 5 001
Пу, не те е срам. Сега вече ще умра от любопитство, значи. Crazy
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 smile3532 smile3534 smile3533

# 723
  • Пловдив
  • Мнения: 1 162

Това, Стефи и Мац (пис-пис - не мога се сдържа значи  hahaha ), към момента е засекретена информация от І-степен   Sunglasses Mr. Green Обаче на бас, че ще чуете първи за кво става на въпрос  Mr. Green

Тъй, тъй  coolcool

# 724
  • Мнения: 71
Девойки, не че нещо...ама 49 страница... Някой замисля ли се по въпроса?

# 725
  • Мнения: 668
Девойки, не че нещо...ама 49 страница... Някой замисля ли се по въпроса?

Глас в пустиня  ppp

# 726
  • Мнения: 250
Мога пак аз да пусна новата тема-стига да нямате нищо против  Embarassed Embarassed Embarassed

# 727
  • Мнения: 577
Девойки, не че нещо...ама 49 страница... Някой замисля ли се по въпроса?
Никой не мисли освен теб.Май е време да се приготвяш  LaughingЗа нас важното е мохабеда да върви и да разберем засекретения план  на ИРА и УБО tongue

Момичета,благодаря ви ,че сте с мен и питате за детето.Положението е на оправяне,вече не вдига Т и цяла нощ е спал.

Пол,как е Ник?


Аааааааааа,Чоч,сори!Постнала си преди мен.

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 10:28 от Жу

# 728
  • Мнения: 2 274
Ааааааааа, Жу, нИдей тъй! Виж и Чочи мисли  Peace! Чоч, аз викам да действаш, щото Джес нали се оплаква вчера, че яко я е напънала работата. Аз пък оформям вече 2 отчетни теми и хич не ми се занимава  Embarassed.
А по въпросите, които сте обсъждали вчера, ще ви кажа, че... ще взема отношение в новата тема  smile3534!

# 729
  • Мнения: 71
 Hug Чоч, пускай! Рени вярно е запомнила, че едвам дишам покрай работа. Ренка Hug

Жуууу, супер е че детко вече не вдига Т. Само да задържи така  Hug ! Лепни му по една целувка от нас  Hug А колкото до дребния шрифт....нал ти казах... кремче му е цаката  Mr. Green

# 730
  • София
  • Мнения: 6 210
Пол, Джес и Чочи се присетиха първи за новата тема, една от трите да се взема в ръце  Mr. Green  Hug!

Жу, радвам се, че се оправя Васко Peace! Дано и ти си успяла да си починеш!

# 731
  • Мнения: 577
Ааааааааа, Жу, нИдей тъй! Виж и Чочи мисли  Peace! Чоч, аз викам да действаш, щото Джес нали се оплаква вчера, че яко я е напънала работата. Аз пък оформям вече 2 отчетни теми и хич не ми се занимава  Embarassed.
А по въпросите, които сте обсъждали вчера, ще ви кажа, че... ще взема отношение в новата тема  smile3534!
Аааааааа ,аз се поправих дописах си поста после   Nerd

# 732
  • Мнения: 9 776
Жу, ей т'ва не мога да го разбера ooooh!. Ама хора всякакви. Ти нали не се имаш много с тях? Ми кво ти пука, да го ду...ат Stop. Важното е детето да е добре Hug. Радвам се, че е на оправяне Heart Eyes.

Ние сме добре, не ни мислете Hug .Няма признаци на болен. В настроение е, хапна, сега си играе Heart Eyes.

Вий, кефиш ме като заговориш за любовта си Hug! Някак така го правиш едно такова.....заразително Heart Eyes. Щото хем е явно, пък е скришно, пък едно такова тръпнещо.....абе много хубаво Hug!
Отдавна не съм изпитвала такива емоции Rolling Eyes.

Стеф, за кърменето - ми какво да ти кажа. Кърмя го още. Напоследък само вечер и на обяд за приспиване понякога, ако преди това не е заспал на столчето, докато обядва hahaha. То не че имам много кърма вече, но колкото там да си начеше крастата, пуска Mr. Green. Докато си иска, ще му давам Laughing.

Пол, Джес и Чочи се присетиха първи за новата тема, една от трите да се взема в ръце  Mr. Green  Hug!....

Аз не. Някой път ако реша да правя нова тема, ще ми трябва много време, че да мога да ви шашна hahaha.

# 733
  • Мнения: 668
Пол, Джес и Чочи се присетиха първи за новата тема, една от трите да се взема в ръце  Mr. Green  Hug!


Аз и без това играя на криеница на Мечо Пух и не мога, извинете ме  Crazy

Жу  много се радвам за вас. Изтощено е детенцето и спинка.

# 734
  • Мнения: 577
Пол,ами ако иска до първи клас?   boo

Общи условия

Активация на акаунт