Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 925
Емили81, честит рожден ден! Аз винаги пожелавам едно и също нещо - жива, здрава и сбъднати желания! Особено  family4, а може и  family6
Вчера получих първите си бебешки подаръци. Много се смях на надписа на този.  Laughing
Тази нощ спах като заклана  Mr. Green. Свеки ни предостави тяхната спалня, която е с латексов матрак (а ние вкъщи сме с обикновен пружинен). Нямах никакви болки в таза и съм спала много дълбоко. Не съм се събудила даже за стандартното ходене до тоалетна. Сутринта едвам стигнах до тоалетната.  Laughing
При мен смешните и абсурдни изказвания продължават и днес с пълна сила  fight Съвсем се убедих, че си е по-добре да не се виждаме много често.
Марини, чудесно изглеждаш! Даже коремчето ти ми се вижда малко и компактно.  Hug
Биби, явно много си обичаш работата! Евала! По-добре да ти е мъчно сега, отколкото цял живот да ходиш на работа с "офф" на устата.  Peace
Много хубав ден ви пожелавам, особено на рожденничката.  Hug

# 691
  • Мнения: 339
Здравейте момичета! Simple Smile
Хубава среща сте си спретнали снощи Simple Smile Марини, ние ли не виждаме добре или ти се бъркаш за големия корем  newsm78 Joy  bouquet
Емили81, честит рожден ден!  Hug Да си здрава, обичана и щастлива!!!
Лелее, какви красиви покупки виждам! Excellent, честита количка. Много хубава изглежда. На мен малко ми прилича на Jane Slalom. Пробвали ли си Jane-a и защо избра твоята все пак? Аз съм в големи чуденки сега и събирам всяка информация...  bouquet
МиленаЗ и ти имаш страхотни дрешки и особено легълце Simple Smile  Hug
А пък Мечо Пухххх........откъде ги намери тези сладки роклички и дрешки! Страхотни Simple Smile Да си ги носите всички със здраве   bouquet Аз май още една поръчкаще правя  Laughing
Галя и твоите подаръци са супер, много сладък надпис Simple Smile
Забравих за възглавницата Спелта да се отчета. Малко съм разочарована :/ Най-вече много е тежка и обемна (то си пише 4 кг, ама кой да обърне внимание!). Това от своя страна създава проблеми при обръщането нощем, особено за шило като мен! Като я гушнах в началото наистина ми се стори супер удобно и по-лесно за спане, но местенето и ...
Още нещо-на допир издава лек шум-все едно сипваш жито Simple Smile)) Незнам това как ще се възприеме от бебетата. Абе съветвам който мисли да я вземе първо да я види някъде (може и в нас Simple Smile)

Последна редакция: чт, 18 фев 2010, 12:25 от EliMeli

# 692
  • Мнения: 1 991
Да не би пък моето огледало да е криво,a? Wink Благодаря ви, момичета за окуражаващите думи, ама аз си знам как изглеждам, което пък няма никакво значение предвид причината за този ми изглед! Hug
EliMeli, да ми беше по-близо да отскоча!  Grinning Някой беше казал, че ги имало в биомагазина на "Парчевич", та може до там да мина утре!

# 693
  • Мнения: 1 392
tansu ама и твоите шефове не са добре явно....
Какви срещи април месец....ти може вече да си родила..... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
На мен работа не ми липсва, аз си седя в къщи от април 2007....тогава на 28 април, получих разкритие и контракции и трябваше да пазя леглото, пък сега  на същата тази дата ми е термина.....съдба.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Тогава с болки и прималяла 3 часа обяснявам на колежката, че имам ужасни болки и сигурно са контракции, ама тя ми заобяснявала, че ако са такива, ще ми се ходело до W.C....и че сега не бил момента да се лигавя, а да свършим с работата.... Crossing Arms
И така...обаче не издържах и си хванах пътя с риск да бъда уволнена и направо при А.Г,(добре, че кабинета и беше до работата ми), а тя като ме видя и вика:
-Е сега какво правим.....ще трябва да те хоспитализирам....
От там рев от моя страна..... Confused
Та това ми е обеца на ухото, че на работодатели и колеги не им пука, че на теб не ти е добре и си в деликатно положение....
Е, колежката после се извинява, ама бях на път да изтърся бебето....

А на мен така ми се спи.....ама много ви казвам....
Одеве съм заспала седнала на дивана в хола, като някоя пенсионерка, а дребното гледа  "Пипи" и по едно време като се качи на една кола-летяща чиния с безумно гадни и дразнещи звуци и дойде  до мен и 15 минути тия сирени ми бучаха в ушите....и как да спя..... hahaha hahaha hahaha

Сега като не спя, не играе с тази кола.... hahaha hahaha hahaha

# 694
  • Бургас
  • Мнения: 338
Момичета, разкошни сте  Heart Eyes пу пу пу ,току-що разгледах албумчето.  Simple Smile
Emyly81, честит рожден ден Simple Smile. Много здраве, любов и радост през април  Wink
Excellent, ще бутаме еднакви колички  Simple Smile Моят цвят е Lifestyle Black.
Аз тази нощ почти не съм спала от болки в краката  Shocked .Другата седмица съм на консултация и ще питам с какво да облекча болката, но все пак някоя от вас има ли такава болка. При мен е от около 2-3 седмици, като се усилва на моменти  Rolling Eyes
 Hug на всички

# 695
  • Мнения: 59
Здравейте, коремчета preggo
Много сте хубави newsm03, страхотна среща  lalalala
Вчера ходих при друг лекар на ехограф и той ми каза, че бебчето е момче, а лекарката която ми води консултацията каза, че е момиче Thinking Мислех да си поръчам дрешки от Abubu, но не смея незнам какъв цвят newsm78 Сега не мога да купя нищо розово или синьо.
Емили честит рожден ден! Всичко най-хубаво ти желая!

# 696
  • Мнения: 2 494
Емили81, честит рожден ден!

Много сте хубави на срещата, искам и аззззззз, ама вчера като се върнахме от балета и като легнах не можах да стана 4-5 часа, такива болки бяха, чак се уплаших, то като пробождане ниско долу в дясно и на 30-тина минути контракции  Crazy ooooh! слава Богу мина и през нощта нямах, но не можах изобщо да спя, краката ми са изтръпнали почти постоянно и едва лежа, а за ходене - като мама мечка съм  Twisted Evil абе няма начин, говоря му на бебо, че поне още един месец трябва да си седи там  Laughing
Айде пак да лягам, целувам всички коремчета!!!

# 697
  • Мнения: 6 175
момичета,много хубави снимки виждам добре сте изкарали,а аз съм много  разсеяна,препичах едни макарони и съм ги изгорила Embarassedама как да се справя с миризмата(пуснах и тема ) помагайте,то не се диша а след няколко часа всички са в къщи.

# 698
  • Мнения: 78
Ей, искам вече и аз вкъщи  Rolling Eyes, ама няма - засега. Слава богу, болки и кървене не е имало.
Относно началството и колегите, особено разбиране и не очаквах - мъже са, освен това - ергени (повечето).
И честно казано се издразних, когато един от шефовете влетя миналата седмица, тикна ми мобилния си в ръцете и вика - ей тука да говориш. На тел., счетоводителят (и той мъж)  Laughing Човекът ме запита как съм си планирала болничните и отпуските  Wink
Викам, планирам да съм добре. Добре, казва, ако нещо болничен, нали, да ми звъннеш по телефона. Викам - няма проблем, даже и болничен лист ще ти представя.  Tired

# 699
  • Мнения: 1 991
Неличка, аз имам някакъв страх да пазарувам само момичешки варианти и затова си поръчах от Abubu това, в случай на изненада и това, ако наистина е девойчица! Дрешките вече са при мен - много са експедитивни! Бравос!
J_M_M, чувала съм, че се слага на котлона вода с оцет да поври, но все пак нека и някой друг да го потвърди!

# 700
  • В сърцето на един мъж
  • Мнения: 145
Здравейте  
Честит рожден ден на ЕМИЛИ !!!!  ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ВСИЧКИ ОКОЛО НЕЯ !!!
Добре сте си изкарали на срещата личи си. А и покупките са много хубави. Ние още нищо не сме купували, но мислим март месец да започваме.

ТАНСУ твоите шефове наистина май се правят на приятно разсеяни. Работи си от вкъщи и си почивай. Аз днес съм на преглед и се надявам всичко да е наред  Praynig Нещо не наддавам а иначе шаваме много. От ритниците не ме боли, но понякога като се мести направооооо ....ама готино е де. ТАНСУ ти научи ли нещо за количките Чиполино че и аз на такава съм се спряла. Но отзивите са противоречиви. Другият вариант е на ПЕГ ПЕРЕГО мисля беше. Магенерот и аз пия 3*1, незнам ако докрая пиеш 3*2 може наистина да преносиш newsm78
J_M_M освен да проветриш хубаво и да отвориш всички прозорци  Thinking
За възглавницата СТЕЛТА - на мен ми подариха но за сега не я ползвам. Купили са я от ъгъла на скобелев - дето има сладкарница неделя. То вътре това май си е жито и за това шумка така.
АНИ И ИВЕТА много ви се радвам
Асита аз ходих на зъболекар сега януари. Даже нерв ми вадиха. Има си упойки, които не проникват през плацентата, така ми казаха така че не отлагай, че наистина да не стане по-зле.
И последно някой питаше за болничния 45 дни кога се изплаща - ако е издаден от март и включва и април - то дните, които са за март ще се изплатят през април, но дните, които са за април ще се изплатят през май след като се внесат осигуровките за април /а те се внасят до 10 число на м. май/. Така знам аз
Разбиране от колегите и шефовете имам и от околни също - стават ми пускат ме на опашка, не мога да се оплача. Даже шефа ми вика онзи ден /щото и аз съм обещала да бачкам до последно докато мога де/ и той ми вика НАМЕРИХ НАЙ КРАТКИЯ ПЪТ ОТ ОФИСА ДО КЛИНИКАТА ДЕТО ХОДИШ. С КОЛА АКО НЯМА ТРАФИК СЕ СТИГА ЗА 20 МИН newsm01 Аз му викам аз ще съм секцио и се надявам да не изпреварвам нещата а той нищо де - ние да сме подготвени hahahaмного се смяхме

Хайде че стана ужасно дългоооо  smile3506

# 701
  • Мнения: 19
Emili, честит рожден ден!

marini , доволна ли си от материята на дрешките. На снимка изглеждат много хубави Simple Smile

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 316
За съжаление сега не мога да се включа по темите, които обсъждате, защото нямам време да прочета. Влизам само с информация за бургаските майчета за безплатна лекция.

"МАГИЯТА ОТ ЗАЧЕВАНЕТО ДО РАЖДАНЕТО" на 23.02.2010г. от 10.00 ч. в Младежки Културен Център ( центален вход ), на ул. Гладстон №47
Лектор: ВЕСЕЛИНА КЕСОВА - Акушерка от Неонатологично отделение в МБАЛ

Надявам се да се видим там да се запознаем.

# 703
  • Мнения: 539
Уффф най накрая и аз успях да разгледам снимките.Видях и малката Ивет Laughing
Марини,дрешките са супер,много сладки.Не можах обаче да прочета никъде в сайта,за колко време става доставка?

# 704
  • София
  • Мнения: 4


относно пиенето на магнезий - Мама Мони, това изказване на твоя лекар честно казано ме изненадва. Аз пия магнезий вече трети месец, но моят лекар ми каза още преди време, че около 8-9 конктакции на денонощие е нещо съвсем нормално - все пак организмът се подготвя постепенно за момента на раждането. Освен това както kaat вече е писала, магнезият трябва да се спре към 36 седмица окончателно, тъй като възпрепятстването на подготвителните контракции в края на бременността може да наистина да забави и усложни раждането.


Аз си мислех същото и ще му се обадя да го питам, защото аз също пиех магнерот в 15тата седмица, после го намалих и после минах на Нутри маг, и след това той ми каза да го спра. Силно подозирам, че за единя месец в който не пих никакъв магнезий получих скъсяването на шийката. Сега ме е яд, че не пих на своя глава поне по една капсула Нутри маг на ден. Моето скъсяване е 2.8 см, четох, че нормално шийката е към 4 см. Някой има ли инфо по въпроса? Не мога да преценя колко е сериозно положението. Честно казано това лежане по цял ден ме влудява, и чуденето да ида ли до магазина или да изпратя някой...

tansu, и моите шефове не ме жалят, въпреки че казах, че трябва да лежа ми изпращат работа за по е-мейл и телефон. Но виж, на среща през април не са ме поканили още  Laughing

На кой да пиша за парола за снимките, много искам да ви видя? Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт