Аборт в 16 г.с.

  • 22 678
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 51
Забравих да кажа,че бях на Фраксипарин и Аспирин протект-превантивно,това само през втората бременност.Също и на Фолиева -по 10 т на ден.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 220
На мен ми предстои такъв аборт сега тези дни. В 18 седмица съм водете са ми изтекли за 2седмици постепенно, сега нямам води, а бебчо още е жив. Трябва тази вечер да изпия една таблетка Мифепристон и утре да постъпя в болница. Не знам какво ще става много ме е страх и ми е страшно гадно за бебенцето ни. Направо ще се побъркам...

# 47
  • Мнения: 3 159
Може би вече е късно, но искай второ мнение. Аз не бих прекъснала бременността докато фетуса е още жив. Ще ми бъде по-леко психически след това ако изчакам. В някои случаи ако си лежиш вкъщи мехурът се напълва пак. Питай какъв е процента това да е възможно да се случи.

# 48
  • Мнения: 894
Toche, как разбра, че са изтекли за две седмици, постепенно? Аз имах изтичане на води, но родих живо и здраво бебе. Щом бебето е живо, защо ще правят аборт?

# 49
  • София
  • Мнения: 1 220
Toche, как разбра, че са изтекли за две седмици, постепенно? Аз имах изтичане на води, но родих живо и здраво бебе. Щом бебето е живо, защо ще правят аборт?

Момичета на 22.04 бях на преглед всичко беше наред водите в норма и никакви проблеми. Нямах нещо което да съм усетила кой знае какво като изтичане, но след 2 седмици бяха под минимума. Лежах 3 дни в нас наливах се с вода като луда, но днес на прегледа се видя че и малкото които има вече липсват. За съжаление на този етап бебчето не може да се развие нормално без вода. И казаха, че вероичтно причината е някаква инфекция, която е протекла без да разбера... Sad

Общи условия

Активация на акаунт