Отговори
# 60
  • Мнения: 236
Честит рожден ден и на днешните порастнали дечица/аз вече няма да изброявам, че пак ще се изложа/! Да растат добри и мили хора, да ги обичат всички и да карат майките си и татковците си да се гордеят с тях!

# 61
  • Мнения: 143
Честит рожден ден на днешните дечица!

За срещата - най-вероятно ще пропусна ако е петък, тъй като Жоро тогава каца към 6 и незнам как ще се организираме с прибирането и т.н.

Весе, и ние цяла нощ се носихме - поредния зъб ще излезе...след 2-3 седмици Sick

# 62
  • Мнения: 14
Честит рожден ден, Белослава, Емануела, Йордан, Йордан и Кристиан! Да сте живи и здрави и много щастливи деца!

# 63
  • Мнения: 139
Привет дами!

Честит 1ви славен рожден ден на Белослава, Eмануела, Йордан,Кристиан,Йордан! Да растат здрави, будни и щастливи деца, за радост на мама, тате и цялата рода!

Пу-пу-пу, много хубави дечицa има по страничките тия дни Wink

Наде Hug.

Фокси, пратих снимка на Дени, нова.   bouquet Благодаря ти!


Гея, няма ли при вас да се приключва вече...пусти вируси!!!! Hug Hug Hug Hug

Да ви кажа, вчера видях, че на Дени са й пробили още 2 бр зъби. Горни кучешки. Та сега имаме 2 предни долни и 2 бр. кучешки
горни.

А сега отивам да правя един невероятен сладкиш, че следобед ще имам гости за кафенце.
Става за 30 мин. заедно с печенето. Много ефектен.

Ето рецептата:


Шоколадов сладкиш с майонеза

(рецептата за блата е адаптирана от Modern Retro Woman)

Нужните продукти са:

1ч.ч. майонеза - 1 опаковка от 200 г.
1 ч.ч. вода
2 ч.ч. брашно
5 с.л. натурално какао
1 ч.ч. захар
2 ч.л. (1 п. от 10 г) бакпулвер
ванилия (по желание)

За глазурата - шоколад и масло в съотношение 2:1. Аз използвах 200 г. шоколадов кувертюр със 100 г. масло.

В купа разбъркайте сухите съставки и добавете към тях майонезата и водата. Не е нужно да ползвате миксер, разбъркват се много лесно и с вилица.
Изсипете в намаслена и посипана с брашно форма (аз ползвах силиконова кръгла форма диаметър 27 см., така че изсипах сместа директно в нея)
Печете 25 мин в загрята на 180 г С фурна. Пробвайте с клечка, но имайте предвид, че сладкишът трябва да остане сочен.
Забележка - ако решите да правите малки кексчета, времето за печене се редуцира на 15 - 20 мин., а температурата - на 160г С.

За да приготвите глазурата, най-напред разтопете на водна баня или в МВ шоколада и след това добавете маслото. Разбъркайте добре, до получаването на гладка смес.

След изпичане, извадете сладкишът да изтине. Поставете в чиния за сервиране и покрийте с глазурата.


МЕРСИ НА СЛАДКА ХАПКА!!!
!http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=464514.0

# 64
  • Мнения: 1 134
Да са здрави, силни, умни и много щастливи и днешните рожденици!    bouquet

# 65
  • Мнения: 24
Честито на днешните рожденици! Бъдете много здрави и постигайте с лекота мечтите си!
Йоли това не звучи никак зле, бих дошла и аз на кафе Wink
Не мога да си избера торта, тук на село много дървени украси предлагат  Confused Едно време на каката и ги правеше леля й ама сега не съм в много сърдечни отношения с нея и не смятам да я моля за каквото и да било.
При нас е напекло страхотно слънце и в тоя голям сняг всичко е бяло и чисто много му се кефя, като се наспи Ники и хващаме пътя.

# 66
  • Мнения: 80
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Белослава, Емануела, Йордан, Йордан и Кристиан!.
Наде Hug.
Всички рожденници са много сладки.
Моето дете тези дни направо обърна режима с нагоре краката-става в 9-10 после на обяд спи по 3 часа и вечерта до 23 няма заспиване, а през нощта към4.30 се събуди и дивя до 6.-незнам какво й става, махна си и още едно хранене и вече първото за деня е в 9-10, тя и без това не яде, само това ми липсваше, днес отивам да взема талони и утре ще ходим да й вземем кръв, че нито жълтък, нито месо иска да яде,ако сложа в яденето жълтък въобще не яде.Ще питам няма ли нещо за апетит.
Хубав ден. Hug
 

# 67
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 871
Честит 1-ви рожден на Белослава, Емануела, Йордан, Йордан и Кристиан! Да са живи и здрави и да правят родителите си много щастливи и горди!  bouquet
На мен не ми се пише изобщо, децата ме побъркват, в градината на Алекс има морбили, Мила е решила, че нощта е ден - нощес от 12.30 до 4.30 си игра Close

# 68
  • Мнения: 529
Чистит рожден ден на скъпите ни рожденици   bouquet  bouquet  bouquet
Пате, Нежно цвете, най-мили пожелания и за вас   bouquet

Извинявам се, че пропуснах да поздравя всички навреме  Embarassed

Моите болежки затихнаха и пак съм яхнала метлата  Mr. Green Не знам невралгия ли е, що ли, но не мога да мърдам като ме налегне. Пих валидол, неуробекс и дано  Praynig Praynig Praynig не съм навредила нещо на Рошавия  Confused Отделно двамата са си у дома и започнаха да оздравяват.
Затова оттук насетне започвам да говоря в картинки  Outta Joint Crazy

Защо не мога да седна на компа?




А ако искам да сготвя нещо....


А какво правим, докато мама се опитва да прочете два реда:


Фокси, понеже Дарко е дева....те имат особена визия за подреждане....

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 14:59 от GALL78

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 786
Честит рожден ден, Белослава, Емануела, Йордан, Йордан и Кристиан! Да сте живи и здрави!  bouquet  bouquet  bouquet

# 70
  • Мнения: 1
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА БЕЛОСЛАВА, ЕМА, КРИСТИАН И ДВАМАТА ДАНЧОВЦИ! ДА СТЕ ЖИВИ, ЗДРАВИ И МНОГО ЩАСТЛИВИ!


НЕЖНО ЦВЕТЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН (на патерици)! Желая ти много здраве и щастие, лека бременност и послушни дечица!   bouquet

Невероятни снимки сте показали! Не мога да им се нагледам! Всички торти, дечица и техните семейства са прекрасни!  Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 566
Честито и на днешните пораснали февруарчета,да растат здрави и весели деца и много да радват семействата си !!! newsm59  bigdance2

Галл определено ми повдигна духа,много сс сладки и двамата,особено  Дарко във шкафа Grinning

# 72
  • Мнения: 529
Аха, то на чужд гръб  Mr. Green hahaha Joy само забележете, че снимките не са от един и същи ден...
Елфи, в тая връзка да те питам, как стои въпросът с подаването на оставка поради несправяне с домашните задължения Simple Smile

Последна редакция: вт, 09 фев 2010, 20:45 от GALL78

# 73
  • София
  • Мнения: 66
Честита първа годинка на милите ни другарчета: Eмануела, 2 х Йордан и Кристиан
Ще ви пожелая нещо, което на мен пожелаха тази сутрин:
Да са живи и здрави и много щастливи, а като станат на 68, да водят одъртелите си майки на плуване Simple Smile

Ето една "скромна" почерпка

търсих "biggest cake ever" Joy


П.П. Благодаря ви много за приятелското рамо! Надявам се да не се налага, но всяка от вас може да разчита на подкрепа от мен в труден момент!

Гал, вече не се чудя защо си в такава завидна форма /и физическа, че и психическа/  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 1 983
Гал  newsm62 браво на децата!Да ти кажа завидях ти,сигурно е много яко с две дечица.Аз вече искам второ,но мъжо и дума не дава да отворя,дори се опитвам да го убедя,че искам догодина да започнем да го правим,за да са с 3 години разлика децата,което според мен е идеално,но той твърди,че щяло да е рано  Sad Но все се надявам,че до догодина ще съм го убедила  Wink Да са ти живи и здрави юнаците.Вие за една госпожица няма ли да се пробвате?

Силве
, мерси за разбирането,то аз да си го похваля,че и без това на фона на госпожиците не знаем много неща  Simple Smile

Маринче, то отпада за петък,първо,че никой не е съгласен поне тук не е писал и после,че държа да бъдеш и ти!!!!!!Иве,важното е,че ще си побъбрим на пицата,макар че ако ходим на пиано бар защо да не дойдеш,то там не се танцува.Ще продължим лафа. Деси ти ще можеш ли да оставиш Йоан?Ама айде активизирайте се бе момичета,почти никой нищо не пише,дайте да решим за коя дата да го направим!Петък и събота отпада.Неделя също все пак е свети Валентин,а и аз в понеделник съм на изпит  SadОт тази седмица остана сряда и четвъртък,но едва ли ще се организираме,значи другата седмица как сте?  Simple Smile

Днес ходих до работата да подписвам за майчинството документ и да ви се похваля шефката ми беше много разочарована,че няма да се върна поне на половин ден и помоли да се опитам да измисля нещо.Бях толкова поласкана,така ми стана яко,че ме искат и им липсвам,направо голям кеф.И пак ми се приходи на работа,но от друга страна сърце нямам да оставя Ники,не и за цял ден,а дори и за половин да го оставя то съм склонна само на мама да го оставя,ако успее тя да измисли нещо.
Ох,съжалявам,че ви занимавам с моите глупости,но това ми е в главата.
По този повод ако се върна сега на работа било то за 4 или за 8 часов работен ден ще получавам ли 120лв. от майчинството?Мисля,че го бях чела някъде или си внушавам  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт