Роди се първото ни МАЙско бебче - Айлин ще бъде нашето късметче! №16

  • 17 383
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
Ето ни и нас в новата темичка! Отдавна не съм писала. Честито ни късметче, нека скоро мама да си го гушка Simple Smile  Heart Eyes Hug
Много хубави дрешки сте накупили , момичета ! разгледах ги всичките  smile3501

# 16
  • София
  • Мнения: 1 555


Ивон, направо още не мога да повярвам как развалих синята дата  Blush
Лека вечер Simple Smile)[/i][/color]

Е, как "развалих" ... "украсих" е по-правилната думичка.  Hug

# 17
  • Мнения: 1 420
Честита ни нова темичка! Славче, браво, мила  Hug Нека сме винаги пияни от любов!  Mr. Green

Мацки, радвам се, че заглавието ви харесва, но идейката си е на Маги, не ми приписвайте заслуги  Mr. Green  Hug

Почнах да разглеждам албумчетата ни, но пак не ми остана време. Само да кажа, че варненските мами сте големи сладуранки пу-пу, супер изглеждате  Heart Eyes

Маделикс, все забравям да ви честитя розовите гащи  Mr. Green ( ох, вече като прочета "честито момиченце" и си мисля, че още някоя мама е родила  Crazy )

Хайде лека и мека!   bouquet

# 18
  • Мнения: 4
Честита нова тема и от мен много е красива Браво  Heart Eyes Peace

Днес бях на първата лекция за бременни /от Пловдив съм/:mrgreen: Много ми хареса. Лекцията беше за раждането - подготовка и т.н. Определено останах доволна

# 19
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Хайде и аз в новата( както всички останали )"Прекрасна" тема Simple Smile  Много ми харесва  Hug

# 20
  • Мнения: 143
Ехааа. Много хубава тема!   bouquet  Браво!!!

Да ви питам за идейки за подарък за Св. Валентин. Наистина нищо конкретно не ми идва наум. Измислили ли сте вече какво ще подарявате?

# 21
  • Мнения: 107
sunshine_83, голям проблем и аз имам  #Crazy
Хич не съм креативна за подаръци, ужас!  Confused

# 22
  • Мнения: 51
Добро утро и да ни е честита новата" Валентинска тема"!!!Браво Славче за оформлението  и на Уини и Маги за заглавието smile3501
Аз да се оплача от детската градина на Дани....Яд ме е на такива безотговорни родители ,които си пускат болни децата дори и в такова лошо време smile3515Тъкмо го закалих малко Дани и днес е със ужасна хрема и няма да го пусна,както повечето майки правят . #Cussing outИде ми да ги #2gunfire
Ох да не ви развалям настроението ,но много ме е яд.Имах планове за днес,да намеря кабинета на този доктор дето евентуално ще ми прави секциото,нооооооооооооо

# 23
  • Перник
  • Мнения: 257
Ехааа. Много хубава тема!   bouquet  Браво!!!

Да ви питам за идейки за подарък за Св. Валентин. Наистина нищо конкретно не ми идва наум. Измислили ли сте вече какво ще подарявате?

 newsm78 Измислиxтe ли какво ще подарявате?

# 24
  • Мнения: 21
Страхотна предпразнична темичка! Heart Eyes

За 14- ти съм решила тази година по домашно вкъщи, с хубаво червено винце, подходящо меню и добро настроение!

# 25
  • София
  • Мнения: 3 560
Добро утро,

Да ни е честита новата тема! Славче, както винаги си на ниво в оформлението  Sunglasses

Гледах сладурските покупки в албума. Много са красиви всички неща. Аз да питам на кой са плетените неща, много са красиви.

# 26
  • Мнения: 234
Добро утро момичета и аз да се запиша в новата ни темичка, подарена от Славчето

Славче добре че си ти Simple Smile прекрасна темичка, само хубави моменти да споделяме в нея  Praynig

хайде на закуска, после ще пишем пак, на мен днес ми е по-спокойно на работа Simple Smile  Laughing

# 27
  • Мнения: 234
е честито на мен Simple Smile  почнала съм последните 100 дни Simple Smile хихихих ех че хубаво

# 28
  • Мнения: 5 401
Добрутро!  Hug

Прекрасна темичка, Славче, и изключително сладко заглавие, Маги и УиниHug Дано да я пълним само с положително настроение и приятелски чувства!  Hug Дано и малката ни Айлин се развива все така добре и скоро да е в прегръдките на родителите си! И никой да не ражда още, моля! Лелееее, колко удивителни изписах...  Stop

mir4o, тази практика просто няма никога да спре. Много се възмущавам когато чета в БГ-Мамма писанията на разни съфорумки, че сополивите деца били здрави и затова ги водят на градина.  Rolling Eyes Много ми е чудно тези деца 365 дни в годината ли са сополиви, след като майките им не могат да направят разлика между здраво и болно дете?!  Close

Аз другата седмица ще издирвам мед. сестра в ДГ на Каби да видим какво ще правим с менюто му, но отсега съм негативно настроена към положението.  Confused

Желая ви усмихнат и топъл вторник!  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 95
Да се включа и аз в новата тема. Много хубави снимки сте качили.
Маделикс, честита ти девойка!

Общи условия

Активация на акаунт