Отговори
# 15
  • Мнения: 7 114
 Embarassed Embarassed Embarassed
М0
нмч0
Много целувки на Томи! и ОЩЕ ТОЛКОВА!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас!
Честити месечинки на бебчетата днес!Да са много весели,здрави и послушни!
Крис нощеска беше с температура,беше много неспокоен и забелязах,че третото зъбче е на път да пробие.
Ето малко снимки и от нас от тази сутрин,в какво положение заварих стаята,ама как да е иначе,нали таткото ги е гледал Laughing
http://aprilki2009.snimka.bg/baby/kris-na-sweet-flower32.472928.17384206.big
http://aprilki2009.snimka.bg/baby/kris-na-sweet-flower32.472928.17384210.big
http://aprilki2009.snimka.bg/baby/kris-na-sweet-flower32.472928.17384209.big
А Крис беше адски смешен,защото стоеше там до леглото,хванал се за решатката и се опитва да стигне до мен,но решетката на леглото свършва и той като отиде до края ме погледне с един миличък поглед все едно казва:Момоо,стига ме гледа,ела ме вземи,че се измъчих...
Няколко пъти стигне до края на леглото пусни си едната ръка,обаче го хваща страх пак се хваща и се връща назад Grinning

# 17
  • Мнения: 0
Ааа,пропуснах да благодаря,че сте ни добавили и нас на първа страничка  Hug
Много е хубава и празнична темичката,Браво!

# 18
  • Мнения: 1
Честита 10-та месечинка на наш'то сладко гадже, Томи!!!  Two Hearts

Честит Рожден ден, Дидка132!!! Много щастие и късмет, заедно с малките бандитки!!!

sweet_flower31 Добре дошла!   bouquet Много хубави мъже-англичани,пу-пу-пу...  Simple Smile
Аничка пак малкия дявол, добре,че се е отървало детето само с уплах,тцтцтц...  Hug
Вери моля те, сподели от кое хомеопатично са й прокарали зъбките на Вики по-бързо!
Принцеске ..само на хубави новини да ви върви в къщи! Наистина имат нещо общо с Нийката!Да я нацелуваш подобаващо!!!..  Hug
Снеш,Жабче,Олче... как са малките ви душички?.. Оздравявате ли?!  Praynig  Hug Praynig
Рони Чак пък "изложила" айде,айде... Мноого спокойствие лъха от милата ти и любезна мама! Да ти е жива и здрава, голяма опора е!...вече много поздрави ще пращаме с Бобата!много ми беше приятно, даже бързо излязохте с не до там доволното Мими и както винаги изчезнахте като във фокус-бокус...  Hug  Heart Eyes Hug
..и не на последно място, Жулиет, Десито  newsm51 страхотна е темичката!!!  newsm51
ksd_q  Flowers Rose Flowers Rose

# 19
  • Мнения: 541
еййй,че съм шматка  ooooh! принцеске  Hug Hug Hug да ти е жив и здрав мъжа и дано вече ви тръгне само нагоре  Hug и дано продължава така да те цени  Hug
Честит Рожден ден, Дидка132!!! да си жива,здрава и много обичана!!!


Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 13:35 от ани4ka

# 20
  • Мнения: 95
Eх че хубаво време днес, пиша и бягам на разходка.
Благодаря за новата темичка   bouquet
Деси благодаря за инфото за късата юздичка. Нас ни посъветваха да изчакаме до годинката да се разпъне, ако не ни препоръчаха един лицево-челюстен хирург. Ако не се цепне има вероятност да започне да фъфли, когато проговори. Сега като произнася бебешките се срички- мама, баба и др. ги казва ясно. Надявам се да се оправи от само себе си и да не се наложи да я цепят.
Не си спомням кой питаше за гърнето /моля за извинение/, аз слагам Жанина след сън, преди или след хранене. Горе долу знам кога си върши работата и така уцелвам момента. Но досега имаме успех само с "голямата работа", не мога да я хвана кога пишка. Не плаче на гърнето, аз стоя до нея и я държа, давам й играчки понякога. Стоим не повече от 5 мин., ако свърши нещо свърши.
Жабче, Олчето, Снеш дано бързо да се оправят малките ви съкровища.

Честит Рожден ден на Дидка132  newsm67.

sweet_flower31   welcome, имаш си страхотни разбойници.

# 21
  • not found
  • Мнения: 581
Аничка , това заспиване на Тони така се случва за пръв път , правила съм опити да го приспивам на ръце , но резултата винаги е бил едва след около час друсане и пеене , а снощи сам го пожела  Peace Радвам се , че сте поправили кошарата и малката сладуранка няма да пада вече  Hug Благодаря за кафенцето имах нужда  Mr. Green
рони , много се смях  Laughing Хайде сладкото Мими да й минават вече пъпчиците  Blush
Честит рожден ден на  Дидка132 , много здраве , щастие , любов и късмет ти желая  Hug
Честита 10 месечинка на месечинковците  Hug
vani83, казваш ли й на малката пиш или нещо такова ? Защото майка ми е решила да учи Тони на гърне , аз като го слагах резултата беше да се извие назад и да пищи , но при майка ми не правел така и тя му казвала " хайде пиш , пиш " и той пишкал / аз не съм била свидетел , защото мен Тони види ли ме и започват гивизанщините /
хаха да ви се похваля , че Тони 2-3 пъти каза мам и почва да реве  Mr. Green
хайде после пак , защото малкото вече търка очичките  smile3524

# 22
  • Мнения: 2 090
Само се прехвърлям в новата темичка,желание да пиша нямам никаво Sad.
Жулиета,страхотно оформление  bouquet.

# 23
  • Мнения: 3 211
И Вики имаше темп. снощи. 38градуса, но беше много зле и й дадох Панадол. Можело да е от новите гранули, които давам. И Габи пак рева Tired Иначе днес е много жизнена и весела. От 2-3 дни има много голям напредък във физическото развитие. Сяда сама и от гръб и от корем (това е много смешно, такова дупене пада Laughing), изправя се в кошарата и по каквото докопа, задържа се много време права без опора.

Абрикотин, л-вото е Калкареа Карбоника. Първо го пихме 4 седмици по 1 прием седмично като профилактика против рахита, но имало отношение и към зъбите. После при едни сополи и темп. пак го пихме. Не мога да го препоръчам да го пиете и вие, просто не знам как трябва и каква ще е реакцията при вас. За хомеопатични давам съвети само, когато знам пълната картина от симптоми, както е например Хамомилата или пък, когато са универсални като Арниката и Туята.

Суит флауър, добре дошла, много красиви момчета имаш, пу-пу. Крис какъв е синеочко Heart Eyes Винаги съм си представяла моето момченце така-русо със сини очи, уви не ми се удаде шанс да имам момче и трето е рисковано да имам Sad . Но здраве да е, тя, понеже Вики е правена за момченце, затова е толкова буйна и дива.

Desirée, защо така? Ти толкова ме зареждаш с позитивна енергия Hug

Golden*Carnival
, 2-3 пъти съм слагала Вики на гърне. Единият път случайно се изпишка. Друг път я сложих, когато започваше да ака, но само дето я секнах. Нищо не свърши. Габи я слагах от 7-8 месец, но нямаше много успех. Затова с Вики няма да се мъча от рано. След годинката ще пробвам пак. Тя сега го използва само като столче Rolling Eyes и аз да стоя до нея да й давам играчки Crazy

# 24
  • Мнения: 0
Цитат
Суит флауър, добре дошла, много красиви момчета имаш, пу-пу. Крис какъв е синеочко  Винаги съм си представяла моето момченце така-русо със сини очи, уви не ми се удаде шанс да имам момче и трето е рисковано да имам  . Но здраве да е, тя, понеже Вики е правена за момченце, затова е толкова буйна и дива.
Благодаря Hug.Дано да ти се отдаде възможност и да си имаш едно прекрасно,русо,синеоко момченце.Вики може да е буйна,но пък я виж каква е красавица...да ти е жива и здрава!
Аз пък си мечтая за момиченце,ама....живот и здраве,като порасне Криси може да направим опит за едно момиченце.

# 25
  • Мнения: 95
Golden*Carnival казвам й пиш- пиш и "ъъъ", говоря й, смея й се. Понякога чак на мен ме се прихожда до тоалетната  Mr. Green Трудно ще е да махне м памперса, но с постоянство всичко става.

# 26
  • Мнения: 2 090
very,много си мила Hug,благодаря ти...Aми,вкъщи от вчера е природно бедствие,буквално.Изолацията на покрива явно е поддала(ние сме на последен 8-и етаж),и започна да тече навсякъде в нас-в спалнята,в коридора,в кунята...не капе,а тече по стените,тече и от таваните.В спалнята точно в/у леглото ни,от отвора където е лампата(навсякъде имаме окачени тавани,и където са луничките има дупки,и от там тече)...навсякъде е ужас,легени,кофи сме сложили  Tired Confused.Ужасно ме е страх че ще стане някоя беля и с ел. инсталацията,като се намокрят кабели,контакти...И досега е имало течове,но малки,и се канехме лятото да правим покрива,и да си направим после основен ремонт на апартамента.А то какво стана...,че и сме с вързани ръце  Confused.Децата снощи и тази вечер ще спят в баба си,защото не спира да тече в стаята където спим с тях...а в хола няма къде да се сложи леглото на Саши,Ани има кошара там,ама...и дивана е за един човек,аз ако спя там,мъжа ми трябва на земята.Или обратното...,ох незнам,наистина незнам.Този покрив не може да се оправи сега,времето трябва да е топло и сухо...Не ми се мисли.В най-лошите прогнози при обилно топене на снега,и валежи,ще трябва да се изнасяме нанякъде...в нашите,то няма и къде другаде...Но то и да не вали,апартамента прилича на...незнам,ужасно е,как ще държим децата на тая влага Tired,така не искам да се нататрузваме всички на нашите,и то за месеци....Наистина в момента не намираме решение,сега събота и неделя-добре,децата не бяха вкъщи,мъжа ми спа на дивана в хола,а аз на спалнята до легена,поне през нощта само капеше,не течеше на струйка  Confused,а и си легнах в 2h,и явно съм била толкова уморена,че не ми е пречело постоянното''кап-кап-кап'' Tired.
Наоплаквах се  Sad.По темите ще пиша може би утре,вдругиден....или като спре ''дъжда'' може би Tired.

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 20:12 от Desirée

# 27
  • Мнения: 7 114
Днес се навършва година, откакто Сиянна угасна на тази земя, за да свети във вечността и да закриля от висотата на ангелското си призвание. Да бди над майчицата ярката Звездичка.
Все пак заради и заради ksd_q, и заради Кенга, и заради Толинка ми се ще да напиша нещо ведро.
В априлки 2010 вече си имат бебенце.  От майската отчетна също имат едно. С термина на нашето ksd_q е майката.
Да са им живи и здрави мъничетата!!!  Flowers Four Leaf Clover Дано с това да успея малко да вдигна тонуса тук, и този на нашите другарчета, които мислим толкова много.   bouquet   

# 28
  • Мнения: 6 365
Причина номер 679 да харесвам кърменето и да продължавам: невероятно цветни и странни сънища. Като се будя по 2-3 пъти на нощ, мозъкът ми компенсира с по-дълги периоди на парадоксален сън. Доста е интересно.

Тази нощ сънувах, че второто ми дете е мравояд и че трябва да се цедя и да го храня с биберон за мравояд. Причислявам го към "мокрите сънища"...

Освен това сънувах, че трябва да пиша реферат за тайния план на Третия Райх да се създаде вегетариански заместител на кърмата, одобрен от Хитлер. За това трябваше да се ровя в архивите и да гледам дати и данни от данъчните декларации на Айхман и Гьобелс.

Странна работа, казвам ви. Но и днес се събрахме странни птици на първия ден на обучението за консултанти към НКК. Започва обещаващо. Aila, дали мога да те видя там някой ден?

Утре влюбените в Ачо да му честитят 10 месеца- вече не е прост и едноцифрен!

Обнадеждих се, че Ачо наподобява другите деца. Според майка ми трябва да може да прави десетки неща, които ние сме правили още от 6-месечни. А той само гледа любопитно и изучава, като не се подава на обучение и дресура. Изобщо- стандартен модел див кърмак, разглезен до краен предел от носене в слинг. Ужасен е!

# 29
  • Мнения: 13
Честита 10та месечинка на Томи и неговите баш наборчета родени на фаталната дата 13ти Април! Heart Eyes
ЧРД на Дидка123!Бъди здрава, щастлива и обичана съпруга и майка!

Мамасита разваселяваш ме с твоите кратки разкази  Joy нацелувай Аче-юначе Heart Eyes
Десирее това с покрива е много гадна работа, нашите живеят на 6ти последен етаж и докато не оправиха покрива на целия вход на спряха течовете, знам какво ти е Hug Praynig няма ли начин мъжа ти да се качи и да разкара снега от покрива? Rolling Eyes
СуитФлоуър големи бандити си имаш Mr. Green Heart Eyes
Вани83 и аз така като теб от толкова пиш направо ще се напикая и аз  Joy обаче ползване гърнето само след сън и то когато аз я сложа Rolling Eyes гледачката каза че като я слага след сън и не иска да пишка(явно сме с претенции от малки Mr. Green)
Хайде да ви покажа сега опита за кълбо на шилцето Диди

Общи условия

Активация на акаунт