Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Цитат
СуитФлоуър големи бандити си имаш   Mr. Green Heart Eyes
Mr. Green Да,определено са големи бандити,особенно баткото,той вече хапе,скубе,опитва се да удря Крис,дори веднъж като си играеха уж Крис беше седнал на земята и Алекс го бутна и Криси падна и си удари главичката в една твърда играчка,Алекс не си дава и играчките на Крис,грабва ги от ръцете му и Крис почва да пищи,после Крис я взема от Алекс и Алекс пищи и е някаква лудница направо....Другите мами с по две дечица,как се справяте,ревнуват ли каките и батковците?
А на мен уж ми беше спряла кърмата преди месец,а сутринта като станах имах няколко капки по блузата...защо така?

# 31
  • Мнения: 0
Цитат
Хайде да ви покажа сега опита за кълбо на шилцето Диди
Много е сладка тази кукличка малка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 32
  • София
  • Мнения: 12 229
А на мен уж ми беше спряла кърмата преди месец,а сутринта като станах имах няколко капки по блузата...защо така?
  Дълго време, поне няколко месеца след преустановяване на лактацията е нормално да излизат капки. При някои жени след притискане на гърдите излизат капки и година след преустановяване на лактацията. Ако гърдите ти не са твърди и болезнени  или не изпитваш някакъв дискомфортн не е проблем. Също може да е свързано с цикъла, стандартните промени в гърдите малко преди цикъл например оказват влияние.

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 19:33 от Aila

# 33
  • Мнения: 0
А на мен уж ми беше спряла кърмата преди месец,а сутринта като станах имах няколко капки по блузата...защо така?
   Дълго време, поне няколко месеца след преустановяване на лактацията е нормално да излизат капки. Ако гърдите ти не са твърди и болезнени  не е проблем. Също може да е свързано с цикъла, стандартните промени в гърдите малко преди цикъл например оказват влияние.
Много благодаря за отговора Hug

# 34
  • Мнения: 182
момичета не съм ви чела ,само ще се запиша в новата тема за да ви следя!Нещо не ми върви напоследък,децата бяха болни а сега на мен пръста на ръката ми бере  Tiredцяла нощ бях с ихтиол и цял ден с риванол и не спада и не спада,а така ме е страх да не се наложи да го цепят  ooooh!

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 347
Здравейте, нямах време да ви изчета, но много се зарадвах на новата темичка Simple Smile
Жулиета, благодарим   bouquet

аз съм малко суеверна, простете ме...  Embarassed но не е ли твърде рано да честитим рождения ден на априлчетата, ... поне 19ти да стане а  Embarassed нямам впредвид заглавието, а happy birthday-а в началото  Embarassed

 Hug

# 36
  • София
  • Мнения: 243
Дидка 123 честит рожден ден и от мене:

Десито  дано спрат течовете Hug
деси054224 дано мине пръста ти и децата да са добре Hug
Вери найс айде тея пусти зъби да излизат вече дано Т да е само от тях Confused Hug
Благодаря на всички сетили се днеска за Томи то май други няма освен него от нашта дружина поне засега Mr. Green
после пак...

# 37
  • not found
  • Мнения: 581
ben78 , не се притеснявай , само 6 дни има до първите ни рожденички  Hug
desi054224 , от какво ти е набрал пръста ? Да не си дръпнала някоя кожичка ?/сега всеки път като напиша Деси и се сещам , че си Таня  Mr. Green /
Миме и ти ли беснееш с малкото Диди ?  Mr. Green Честити бързоходещи крачета  Blush все забравям да ти напиша  Peace

Цитат на: рони
Да са им живи и здрави мъничетата!!!
Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover
Деси, това е ужасно  Sad Вие с ваши средства ли ще ремонтирате покрива ? Ние тук също сме на последния етаж и съм сигурна , че ако се случи нещо подобно нашите ще  плащат само  #2gunfire

В тази връзка да ви се оплача какви са ни съседите  #2gunfire Днес се прибирам след разходка със спящ Тони в коликчата , преди нас една майка с дете чака асансьора , в последните секунди преди да се качим в асансьора влиза една луда комшийка във входа и трясва силно 2 пъти вратата , после крещи ама крещи ви казвам " Аз казах ли ви да затваряте вратата " Аз правя знак на тази майка бързичко да влезем в асансьора и да й затръшнем на лудата вратата под носа , обаче лудата бяга само да ни хване да ни вика  Joy Влиза тя и почва да вика на другата жена " Казах ли ви аз на вас да затваряте вратата , ще я затваряте като ви казвам " жената й отговаря , че не е влязла тя последна , после лудата продължава " 11 ограбени апартамента имаме , какво искате още ли да станат " жената не издържа и слезе , после почна мен  Laughing " Ще затваряте вратата , няма да я оставяте отворена " , аз й казвам само " тихо , тихо " ,тая пак нейното си знае , аз пак " не виждаш ли , че детето спи , по-тихо говори " в същия момент идва време да слиза , обръща се към мен и ми казва " не му пречи на детето ти , гивезе" и тряс вратата  #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out #Cussing out Е тая жена следващия път , ако не я ритна да слезе по-бързо на етажа си пък на  #2gunfire #Cussing out   Жената наистина  е луда , обаче ми писна всеки път да ми вика , майка ми всеки път се кара с нея в асансьора  Crazy и аз съм й се карала 2-3 пъти , вярно няма да ме разбере ама вече ми писна да я търпя , луда не луда като ми пречи ще си понесе последствията  Crossing Arms Щом й знае много устата . Хайде после пак , че малкия има мераци да ми изключва компютъра  Flutter

# 38
  • Мнения: 77
Здравейте мамиии,

Най-сетне и аз да пиша. Съжалявам, че не съм редовна, но.... не ме оставя малкия принц. Влади ве4е все по-4есто започна да ходи сам, прави по 5-6-7-8 крачки и многооо се радва и повтаря. Много е сладък. хахах когато му се карам започва да ми се сърди и прави много смешни физиономии. Но общо взето това го прави на баща си и на баба си понеже те са хората, които му се карат, а аз съм добрата Simple Smile))

Не съм ви чела и незнам дали сте коментирали, но аз съм на вълна рожден ден. Много се чудя дали да го правя в детски клуб. Нямаме особено много приятелчета на неговата възраст и то рождения ден ще е за мои приятели. Наистина се чудя дали да не си го направя вкъщи.... вие какви неща сте измислили? Дайте предложения. Simple Smile

Ние все още не спим, буди се доста често... и когато го прави започва да плаче и понеже спи на спалнята, изправя се и започва да ми дърпа завивката и да търси цица.... хахха многооооо е смешен. Аз имах чувството 4е кърмата ми спира, но забелязвам, че от известно време гърдите ми пак се пълнят. Мисля си че това сладко беб4е няма да може скоро да се откаже от кърмата. А и наскоро 4етох една статия, пишеше как една жена има детенце на 2 години и сега има беб4е и в момента си ги кърми и 2те, даже голямото ревнувало от бебето и искало само то да папка. Усещам, че може и при нас така да стане. Но щом му е сладко нека си папка Simple Smile За мен това е едно от най-големите удоволствия!

Е това е за сега от мен. Ще се постарая да пиша по-често. МНогоооо целувки на малките бонбончета Simple Smile

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 347
Някак досега бях пропуснала този албум в априлки, споделих с вас нашето малко семейство  Hug ето
дано не се сърдите  Rolling Eyes

Desi..., дано не се наложи цепване и да се оправи бързичко пръста, стига вече болнички  Praynig
това се отнася и за останалите с температурка и настинки в темичката ни  Hug

desiree, звучи ужасно  Sad може би, това което е предложила Мимето е вариант... само не знам какво ще правите при следващия дъжд... в крайна сметка... да сте добре, пък... вашите ще ви изтърпят ако се  наложи... нали затова са близките ни  Hug Hug

emanuela, и по-често да пишеш Simple Smile
renka, видях че четеш, опитах се да ти пиша на ЛС за яслите, но ти е препълнена пощата, има специална темичка във форума за нея, при тема: Нашите деца (ако още те интересува  Blush ) ето

Golden*Carnival,  Hug
Enigma, Честит Празник на малкото чудо!!! Simple Smile все такива хубави изненади и занапред да ти поднася  Hug Heart Eyes
Didka, Честит Рожден Ден! Бъди все така усмихната и положително настроена  Hug дано живота ти поднася повече хубави неща   bouquet

sweet flower, добре дошла, юнаците са ти страхотни Simple Smile пу пу

Благодаря ви за отговорите за гърнето  Hug

П.П.: за renka79 (отново си препълнила пощата дано поне тук го прочетеш  Wink )
Здравей, надявам се при вас с малкото мишленце всичко да е наред  Hug
Не зная дали си прочела, но аз подадох в няколко ясли документите, за съжаление съм пропуснала 'наплива' в първите работни дни на годината, когато хората са чакали от посред нощ... не ми се вярва много да ни класират, но не губя надежда...
Ти още ли търсиш жена за гледане... на какъв вариант си се спряла?
Ако искаш сподели  Hug
До скоро и целувки на малко сладко вече пораснало бебче  Wink Heart Eyes

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 22:40 от ben78

# 40
  • Мнения: 13
Ben78 много сте чаровни със Далина Heart Eyes и аз ще се радвам да споделяш повече снимки с нас Hug и по-честички Wink

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте сладурки! Мерси, че не сте ме забравили в тоз хубав ден- моя ден рожден!  Kissing Heart
Беше дълъг и изпълнен с много емоции ден, празнувахме с приятели на ресторант  Tada Нямаше време за почивка, защото за вечерта бяхме планирали тиха вечеря в семеен кръг с родителите на милото, то тиха с наш'те двете хали трудно става...хи хи Но много добре си изкарахме, та неможах да влезна да почерпя по-рано, а сега изпратих гостите, приспах децата и мъжа  Mr. Green и веднага на компа, сега отивам да чета.  
Лека и спокойна нощ! Нека всички сладко да поспат, а зъбките бързо и неусетно да растат! smile3524

П.С. Забравих да благодаря за темата. Жулиета, едно голямо мерси, много хубавка  е станала!

Последна редакция: сб, 13 фев 2010, 23:56 от Didka_132

# 42
  • Мнения: 5
Ами вече е 14 февруари
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ: КОЙТО ИСКА ДА ПРАЗНУВА СВЕТИ ВАЛЕНТИН, КОЙТО ИСКА ТРИФОН ЗАРЕЗАН - АБЕЕЕЕ, ВИНО И ЛЮБОВ, ЛЮБОВ КЪМ ВИНОТО - ВАЖНОТО Е ДА СЕ ПРАЗНУВА

ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА АЧЕ-ЮНАЧЕ И ВСИЧКИ, КОИТО СЪМ ПРОПУСНАЛА

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИДКА, на патерички  Embarassed

ЖЕЛАЯ ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И МНООООГО ЛЮБОВ НА ВСИЧКИ

ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМЧЕТА

Аз ви чета, но нещо съм зле с писането. Утре поне снимки ще кача
КОМПЛИМЕНТИ ЗА ТЕМИЧКАТА НА ЖУЛИЕТКА И ДЕСИТО  bouquet smile3501

П.П.: СЛАДКИ ЗАГОВЕЗНИ И ЛЕКИ ПОСТИ

Последна редакция: нд, 14 фев 2010, 08:15 от ljusi

# 43
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И на мен хич не ми се пише, но, като не съм се записала в темата, забравям да я следя. Embarassed

Жулиета, темичката много хубава е станала!
И все пак и аз мисля като ben78:
не е ли твърде рано да честитим рождения ден на априлчетата, ... поне 19ти да стане а  Embarassed нямам впредвид заглавието, а happy birthday-а в началото  Embarassed
 Hug

Честит рожден ден на Didka_132!  bouquet

# 44
  • Мнения: 9
Честит празник на любовта и честит Трифон зарезан!
Надявам се всяка от нас да има повод за празнуване.

Днес Калина става на 10 мес. newsm64 Drunk
Честито и на останалите баш наборчета.

Добре дошла на новата мама. Laughing Гоолеми сладури си имаш.

Бен 78, много сте сладки.
Жулиетке, голямо мерси за темичката.

Общи условия

Активация на акаунт