90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №82

  • 26 265
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 16
Здравейте!   bouquet Днес няма и помен от главоболието (вече съм с МЦ и за това) и регистрирам -500гр след въглехидратния ден  newsm44 Днес съм на плодчета. Връщам се да ви чета  Simple Smile

# 706
  • Мнения: 3 453
  Ето ме и мен!Пека си пицата.Днес ми е деня в който винаги съм стриктна Mr. Green След вчерашният бобов с мъничко прегрешение имам малък минус.Но не го броя въобще, понеже си е стар просто бях задържала вода.

Роси , и аз бях така, но се оправи след почти седмица и то не напълно.Надявам се вече като съм сериозна да се регулира след плодовия и водния събота и неделя.

 Hexina,
браво!Чудесна воля Hug
 
Харизанова, евала!Най-после не си на плодове Mr. Green

kikoimery, късмет!

Принцеске, браво!Дано утре и при мен има 500 след въглехидратния Hug

 

 

# 707
  • Мнения: 74
 Thinking Днес очаквах повече минуси, ноооооо едва 1 кг съм смъкнала, но пък за сметка на това нямам вече коремче Grinning
Дано до водния ден имам по-голямо постижение!
Днес ми е най-хубавия ден-белтъчния. Ще има пържолки Laughing Laughing Laughing
Спорен ден дами!

# 708
  • Мнения: X
Галя, благодаря ти за отговора.
Принцесса браво, знам колко е гадно, та добре си се отървала.
Аз обядвах зеленчуци на скара + една фокачия и малко сладко за десерт  Embarassed Сега ми е паднало,а после ще мрънкам, че не свалям... Mr. Green

# 709
  • Мнения: 63
ЗДРАВЕИТЕ И ХУБАВ Слънчев ДЕН
днес ми е 3 ден от диетката
и следователно съм на въглехидратния
закуска 2 мандаринки
обед  баница с праз
вечеря не се знае но си купих черен шоколад и  баклава постна

имам въпросче кога мога да ям маслини че сега си хапнах 3-4

# 710
  • Мнения: 3 499
За обяд си изядох картофите и изпих 1/2 бульон.

# 711
  • Мнения: 3 453
sesa_bg_bs , маслини обезсолени всеки ден без плодовия и водния.

# 712
  • Мнения: 249
здравейте Simple Smile
Направихме страхотна разходка с щерката ,тя пак е с Т , какъв е тзои вирус незнам
аз обядвах 4 варени яйца и зелева салатка а за вечеря  рибка със зелева салатка
добре дошли на новичките и успех с режима ,това е най-хубавия режим за мен

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 16
Много ми липсвахте.Не съм влизала няколко дни и усещах явно липсата ви,защото нямах  нужната ми опора.Не съм прегрешила,но много свикнах с вас и се чувствах,все едно сама правя диетата,а това не ме мотивира.Сега се връщам да ви чета,за да се надъхам пак.
Целувки и прегръдки на всички!

# 714
  • Мнения: 712
Многоооо сте изписали , не смогвам да чета , а хем сутринта изчетох всичко !
Аз за сега съм на две ябълки и вода , нещо не ми се обядва , но довечера ще хапна две мекички и щоколад , нали ми е въглехидратен ден ... да имам сили за утрешният - плодово-зеленчуков !

Режимът върви много добре и честно казано не чувствам огромно изкушение към сладкото , като се има в предвид , че преди просто не можех без него ... Дано и в цикъла да му устоя  Praynig !

# 715
  • Мнения: 31

Режимът върви много добре и честно казано не чувствам огромно изкушение към сладкото , като се има в предвид , че преди просто не можех без него ... Дано и в цикъла да му устоя  Praynig !
И аз съм така, evita, но успях да устоя в МЦ. Вчера обаче беше много трудно, но се справих без прегрешения Simple Smile

# 716
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Привет и от мен.
Днес съм на ябълка и половина за закуска, а за обяд правих гювеч с наличните вкъщи зеленчуци. Нямах патладжан и чушки, ама и без тях си стана вкусно. Е липсваше му бучка сиренце, ама ще го преживея . Laughing Салатка от марула, краставици и домати още хапнах и бульонче пийнах. И за вечеря ще има гювеч и салатка.

# 717
  • Мнения: 36
оо, дами изоставате. От вечерта само 6-7 странички. Този път изчетох всичко.
Днес ми е плодов. За сега съм на 1 грейпрут и 2 портокала, 2 кафета. Вода много не ми се пие, а май трябва да се насияла малко.
Спорен и минусов ден на всички! Hug

# 718
  • Мнения: 16
Момичета, ние пък днес имаме проблеми с водата, и трябва да купувам минерална. Не ми се случва много често да съм плодова и да ми се пие вода, ама днес е така. Ще ям банани следобед, чудя се дали да не ги хвърля в тигана преди това  Grinning

# 719
  • Мнения: 3 453
   Имам едно питане, не съм питала отдавна Laughing Може ли във въглехидратния ден да вечерям филийка хляб намазана с шоколад Нутела?И ако да , трябва да пропусна лентичаката черен шоколад нали?

Общи условия

Активация на акаунт