90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №82

  • 26 267
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 16
Кашарелче, вчера ядох на обяд и на вечеря (както и съвсем малко следобед  Laughing ) едни бутерки с течен шоколад, който си беше определено млечен и като количество не е по-малко от този върху филия. Според мен няма проблем, но не съм яла черен шоколад след това. Пък и имам минус днес, хапвай смело, според мен  Hug

# 721
  • Мнения: 3 453
   Принцеске, мерси Heart Eyes Ти и макарони с шоколад май ядеше преди newsm78 Остана ми и от страхотната пица за обяд, но предпочитам да е както си пише нещо сладко и понеже пека хлябче тъкмо ще е прясно за довечера ще ми дойде идеално с лъжица две течен шоколад. Hug

# 722
  • Мнения: 16
Моля   bouquet Не бях аз с макароните с шоколад, но си спомням, че една фиданка ги ядеше.

# 723
  • Мнения: 249
заповядайте по едно следобедно кафенце
и водичка

# 724
  • Мнения: 3 499
Валентина   bouquet
А от мен по едно следобедно плодче, кой каквото си избере  Grinning

# 725
  • Мнения: 249
благодаря Плодчe  Peace
Ще имаме гости утре и мисля да направя Руло Стефани , бобена и зелева салата , зелеве сърми с ориз и въпроса ми  е мога ли да си замразя от всичко или няма да е вкусно след като се размрази?
п.п. правих една сладка баница с кори  фамилия  и вътре има кисело мляко ,захар , масло бакпулвер и се питам дали ще е голямо прегрешение ако си  хапна от нея във въглехидратния и другото което искам да питам е с какво мога да заместя млякото или така да си остане?

# 726
  • Мнения: 3 499
благодаря Плодчe  Peace
Ще имаме гости утре и мисля да направя Руло Стефани , бобена и зелева салата , зелеве сърми с ориз и въпроса ми  е мога ли да си замразя от всичко или няма да е вкусно след като се размрази?
Всичко може да се замръзи, няма да е по- малко вкусно, ако престои малко време.

От любопитсво разгледах и други популярни форуми (Часът на мама,Мама и бебе...), но в разделие за диета не намерих нашата  newsm78 Странно..

# 727
  • Мнения: 249
благодаря  Hug  bouquet
благодаря Плодчe  Peace
Ще имаме гости утре и мисля да направя Руло Стефани , бобена и зелева салата , зелеве сърми с ориз и въпроса ми  е мога ли да си замразя от всичко или няма да е вкусно след като се размрази?
Всичко може да се замръзи, няма да е по- малко вкусно, ако престои малко време.

От любопитсво разгледах и други популярни форуми (Часът на мама,Мама и бебе...), но в разделие за диета не намерих нашата  newsm78 Странно..
часът на мама има тема

Последна редакция: пт, 19 фев 2010, 15:57 от valen_tina

# 728
  • Мнения: 3 499
благодаря  Hug  bouquet
благодаря Плодчe  Peace
Ще имаме гости утре и мисля да направя Руло Стефани , бобена и зелева салата , зелеве сърми с ориз и въпроса ми  е мога ли да си замразя от всичко или няма да е вкусно след като се размрази?
Всичко може да се замръзи, няма да е по- малко вкусно, ако престои малко време.

От любопитсво разгледах и други популярни форуми (Часът на мама,Мама и бебе...), но в разделие за диета не намерих нашата  newsm78 Странно..
часът на мама има тема
Сега погледнах отново и я намерих. Но там е под името Диетата на Bad Cat

# 729
  • Мнения: 249
да
извинявам се , че спамим темата

# 730
  • Мнения: 52
Благодаря ви за кафето,за водата и за плодовете   bouquet    bouquet    bouquet
Една фиданка беше споменала да си готвим безвкусни неща,та да ядем по малко. Вярвайте ми вярно е!!! Днес ми е бобови и варива и от липсата на време от разходки реших да си купя готови картофки от магазина ееее...... отвратителна работа още ми пари езика и като се сетя,че и после пак ще ям това ми се иска да е вече утре и да съм на въглехидрати  ooooh!  ooooh!  ooooh!

# 731
  • Мнения: 712
Ще пища за последно в тази темата , тъй като гледам доста напреднахме , а нали днес заминаваме на село да колим прасчо , ще се върнем в неделя , но обещавам да съм стриктна , освен с 1 чашка бяло вино в събота вечер , защото и гости ще имаме и няма как просто ...
Дано като се върнем , новата тема да е пълни с нови минуси !
Весел уикенд желая на всички фиданки  Wink !


Аз си избрах вече и сега се наливам , че ми е много жадно днес , а още не съм засолявала  newsm78 !

# 732
  • Мнения: 249
аз като съм гладна  всичко ми се услажда
VesitoAJ , като не ти харесват не ги яж ,защото може да се отвратиш от  тази храната

# 733
  • Мнения: 71
Здравейте!
Изкарах първия си въглехидратен ден с голям страх, но кантарчето не отчете плюс. Grinning Много се радвам! newsm44  
Днес съм на плодове и съм много гладна. Досега съм хапнала - 2 малки ябълки на закуска, за обяд - 1 банан и 3 мандарини. След малко ще хапна шепа орехи, а за вечеря грейпфрут.
За  първи път не усещам силно желание за нещо определено за хапване, само като си помисля ,че след ден или два( в зависимост от това на какви храни съм през деня) ще си хапна от всяко нещо, което ми се прииска....
Момичета, добре, че се зачетох в тази тема, за да видя, че диета не винаги означава лишаване от почти всичко, което обичам. Hug
Едно въпросче:
Безалкохолните защо са забранени? Заради захарта ли? Аз много обичам кола и ми се иска да си пийвам по малко кола лайт.

# 734
  • Мнения: 1
Валентина, благодаря за кафето и водичката и на теб Плодче за плодовете.Млякото освен с водичка не зная с какво друго да го замениш в сладката баница

Общи условия

Активация на акаунт