90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №82

  • 26 267
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 229
Добро "утро"! Simple Smile Аз финиширах плодовия ден без особен зор и без прегрешения и съм много горда. Позволих си само малка чашка бяло вино, много разредено с вода, че бях на гости и нямаше как съвсем нищо да не замезя. Но не съм опитала и хапка нережимна храна.  Peace И тази сутрин кантарът беше много благосклонен.  Peace
Днес съм на рибка - УРА!  Laughing

Утре - гадост, въглехидрати  Sick
Брей, Нана, да ти  имам "гадния" ден. На мен ми е любим!  Mr. Green   Heart Eyes

Аз заминавам на спорт. Весел и лесен слънчев режимен ден от мен!   Hug    bouquet

# 691
  • Варна
  • Мнения: 169
Извинявайте за тъпия въпрос-във въгл. ден може ли печена тиква за вечеря???

# 692
  • Мнения: 1
Да Ани, може.
Хексина, и аз съм на рибка на обяд.

# 693
  • Мнения: 0
може да си хапнеш тиква савсем спокойно!
И аз обмислям да си сваря ,че много я обичам.

# 694
  • Мнения: 3 499
От сутринта съм на ябълка и чай с мед. За обяд любимите ми печени картофи. За вечеря мисля да е грах.

# 695
  • София
  • Мнения: 12 568

Утре - гадост, въглехидрати  Sick
Брей, Нана, да ти  имам "гадния" ден. На мен ми е любим!  Mr. Green   Heart Eyes



Аз съм месарка и по картофите  Mr. Green Мразя сладко, да се чудиш що съм дебела, нали?  Grinning

# 696
  • Мнения: X
Ей ме и мен да се запиша днес....на въглехидрати. Обяда е готов- грахамени солетки + някакъв готов кейк с плодчета. Аз си обожавам сладко, обаче изненадващо този ден не го чакам с такова натърпение, любимия ми е белтъчния, защото тогава хапвам от любимото сиренце и кашкавалче.
Аз се присетих сутринта да питам, тези листове сирене- за хамбургери и тостове, гледам, че има слагат етикети, че са растителни...Могат ли да се ядат през втория или третия ден?

# 697
  • Мнения: 1
цъфс, остави всички тези "растителни" сирена и кашкавали.Те по-скоро ще ти навредят на здравето.Яж си животинските през белтъчния.Ти си решаваш разбира се.
Аз си хапнах хубавичко рибка , че и хляб ядох защо ли.Сега ми е тежко.

# 698
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
Добър ден и от мен
Вчерашният плодов ден завърши по план без прегрешения,но не мисля да се качвам на кантара,че съм пред МЦ и кой знае какви ше ми ги покаже(какъвто е гадняр последно време)
Днес съм досега на един портокал и вода,но сега си направих сирене и кашкавал с маслини в гювече и колкото и да знам ,че не трябва ще изям един кренвирш с кашкавал ,а на мъж ми направих задушено свинско с лук и гъби и за двамата една голяма салата от домати и краставици,а за довечер умувам още аз какво да си спретна,но имам време ще помисля.
Лек ден за сега и без изкушения  bouquet  bouquet  bouquet

# 699
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен Simple Smile Аз закусих към 11 - 1 ябълка, сега салата зеле и морков + сложих във фурната картофки с праз - май масово днес ще се ядат картофи като чета другите бобовки,а за вечеря- пак същото. За утре ще му мисля от вашите постове.Приятен ден!

# 700
  • Мнения: 1 721
Добро утро на всички!  bouquet Изпих си фреша и си чакам картофите да се сварят.Мога да ям най-рано в 13, ама нещо не съм и гладна.Така, че и аз съм в картофената група.Моите ще са само сварени с малко солчица.Никакви екстри.

# 701
  • Мнения: 700
Здравейте фиданки  Hug
От днес съм с вас, пожелайте ми късмет  Wink

# 702
  • Мнения: 3 499
Добро утро на всички!  bouquet Изпих си фреша и си чакам картофите да се сварят.Мога да ям най-рано в 13, ама нещо не съм и гладна.Така, че и аз съм в картофената група.Моите ще са само сварени с малко солчица.Никакви екстри.
И моите са само печени без екстри.

Кикоимери, добре дошла и много минуси!

# 703
  • София
  • Мнения: 12 568
Аз днес пропуснах закуската, така че отивам да ям. Обядът ще е хляб с лютеница, щото нямам време и възможност за друго.

# 704
  • Мнения: 553
Hug
В момента спретвам картофени кюфтенца на фурна  http://gotvarstvo.georgievi.net/a/potato-ball-oven  Предния път ми се получиха много хубавки.
tanita-81 , пожелавам ви бързо да оздравявате.
Чудно време е навън  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт