Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 327
  • 922
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 258
Кой я пее тази песен(руската?)?Нещо повече за нея?

# 316
  • Мнения: 4 472
сега искам да попитам за песента на софи маринова и устата някой има ли е и може ли да ми е пусне пак мнооого благодаря  Hug

Заповядай Wink

# 317
  • Мнения: 803
А да знаете къде има песента на Врабчетата - Банско на балончета или нещо подобно
Бански на лалета ?
тук и rmx

# 318
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 230
Тази е,  много благодаря   bouquet

# 319
  • Мнения: 3 552
Аз търся новата песен на Ъпсурт - "Втора цедка" ... newsm78

Май я няма, а ? Simple Smile

# 320
  • София
  • Мнения: 551
Нещо обърках.Песента излиза на 10 април

# 321
  • Paris
  • Мнения: 1 738
Малеееее страхотна темичка и аз да не знам за нея. Прегледах на един дъх всичките 34 стр. И сега свалям като луда. Господ да ви поживи всички! Страхотни парчета!Много много благодаря!!!

# 322
  • Мнения: 6 417
Кой я пее тази песен(руската?)?Нещо повече за нея?
Провери в www.zachot.ru

# 323
А някой може ли да ми даде песента на Nick Carter-Do I Have To Cry For You

# 324
  • Мнения: 306
Моля Ви-"Зелионая града"!Сбръчках се от търсене,но нищо не открих!!! Banghead Banghead Banghead smile3511

# 325
  • Мнения: 6 417
Абсурд да се пише така.Я виж пак.

# 326
  • Мнения: 441
Моля Ви-"Зелионая града"!Сбръчках се от търсене,но нищо не открих!!! Banghead Banghead Banghead smile3511

Не е ли "Зельоная трава", нещо такова се пее: Земля в илюминаторе видна...Хорошая песничка Simple Smile

# 327
  • София
  • Мнения: 40 958
Едва ли е тази  newsm78
Цитат
Земляне - "Трава у дома"

Земля в иллюминаторе
Земля в иллюминаторе
Земля в иллюминаторе видна
Как сын грустит о матери как сын грустит о матери
Грустим мы о Земле она одна
А звезды тем не менее а звезды тем не менее
Чуть ближе но все так же холодны
И как в часы затмения и как в часы затмения
Ждем света и земные видим сны
И снится нам не рокот космодрома
Ни эта ледяная синева а снится нам трава
Трава у дома зеленая зеленая трава
А мы летим орбитами путями не избитыми
Прошит метеоритами простор
Оправдан риск и мужество космическая музыка
Вплывает в деловой наш разговор
В какой-то дымке матовой
Земля в иллюминаторе
Вечерняя и ранняя заря
А сын грустит о матери а сын грустит о матери
Ждет сына мать а сыновей Земля
И снится нам не рокот космодрома
Ни эта ледяная синева а снится нам трава
Трава у дома зеленая зеленая трава
И снится нам не рокот космодрома
Ни эта ледяная синева а снится нам трава
Трава у дома зеленая зеленая трава
И снится нам не рокот космодрома
Ни эта ледяная синева а снится нам трава
Трава у дома зеленая зеленая трава

http://zemlyane.com/mp3.htm
http://popsa.info/bio/108/108d.html
http://media.realmusic.ru/play/download/hifi/2321/94531/earth_94531.mp3 - някакъв ремикс

Но пък се натъкнах на руски детски песнички Simple Smile

http://detstvo.ru/media/audio/pesni/

Цитат
...Нам помнится, вороне,
А может быть, собаке,
А может быть, корове
Однажды повезло...
Joy

# 328
  • Мнения: 306
Благодаря ви за опитите ,които правите!Много мило!!! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes   ама руската песничка е доста цинична...да не изпадам в подробности,че току виж целомъдрените мами ме предложат за изхвърляне smile3513,или ме пратят да се ровя из порно- сайтовете....цък,язък! newsm47

# 329
  • Мнения: 4 472
Константин - Обади ми се Rolling Eyes
*от дата и бол не мога да тегля

Общи условия

Активация на акаунт