Request (питанка, молба) за песнички и mp3-ки

  • 56 321
  • 922
  •   1
Отговори
# 525
# 526
  • Paris
  • Мнения: 1 738
Жива и здрава даси Скорпионче!!!

# 527
  • Мнения: 967
Скорпионче, много съм ти мерси! Simple Smile
Още една молба... ама доста сложна този път... Ако сте слушали Take 5 по Ретро радио... в заставката му се чува една песничка... "... обичам те и искам още..." Питах във форума им кой я изпълнява, но засега никакъв конкретен отговор... Евентуално може да е на Георги Кордов... ама не е сигурно... Та, на някой говори ли му нещо това? Въобще как се казва песента? И (евентуално) откъде да я намеря? Много сложно стана май!  Embarassed

# 528
  • Мнения: 748
Ако има още малко подсказка .. Нищо не ми говори Sad

# 529
  • Мнения: 967
Уф, то лошото е, че и на мен нищо не ми говори... Българска естрада е... ама нищо повече... засега. Даже чичко Гугъл мълчи. Sad Ако разбера, все пак, ще кажа...
И мерси съм ти пак за бързината.

# 530
  • София
  • Мнения: 790
А някой слуша ли бразилска или португарска музика? На мен много ми харесва, ама не мога да си намеря из нета .... Simple Smile

# 531
  • Мнения: 1 858
А някой слуша ли бразилска или португарска музика? На мен много ми харесва, ама не мога да си намеря из нета .... Simple Smile
пробвай да намериш нещо тук даже и да няма в архива те препраща към други сайтовеhttps://http://www.mp3shits.com/top/

# 532
  • Мнения: 748
Латино или не точно ? http://store1.data.bg/djvvk/Latin/ http://store1.data.bg/goldmaster/Dance Music/
http://store2.data.bg/vsokolov/Music/Brazil/

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 13:16 от scorpionche

# 533
  • София
  • Мнения: 790

Много много мерсииии!  newsm51

Последна редакция: чт, 04 май 2006, 13:22 от kami_bami

# 534
  • Мнения: 441
търся "The one and only", изпълнена от Chesney Howkes

филмът"Д-р Холивуд" от 1991 година започва с тази песен, дано това помогне...

# 535
# 536
  • Мнения: 441
scorpionche ,ти си злато Heart Eyes

# 537
  • Мнения: 803
" You Were In My Heart " на Lenny Kravitz ??? Някой ? scorpionche ?  Simple Smile Please-e-e-e !

# 538
  • Мнения: 748
Намерих я само в дс - Провери си майла Simple Smile

# 539
  • Мнения: 2 550
Намерих я само в дс - Провери си майла Simple Smile

Малко ОФФ -  как теглиш от това ДС?  ooooh! На мен посотянно ми казва, че няма свободни слотове, че вързката ми е timeout #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт