Случаят Сашко от Сандански /осем месеца по-късно/

  • 63 691
  • 1 774
  •   1
Отговори
  • Мнения: 212
Извинявам се,че пускам нова тема и се извинявам,ако някой друг го е пуснал вече,но не мога да се побера в кожата си от гняв. Какви са тези изверги?! #Cussing out Смърт за тях,по особено жесток начин #2gunfire #2gunfire #2gunfire

http://www.mediapool.bg/show/?storyid=161982

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз току що прочетох това... Нямам думи.

# 2
  • Мнения: 1 310
Леле какви психари има!  ooooh!
Затвор за тях и Бог да е с детенцето.  Praynig

# 3
  • Мнения: 7 837
Цитат
Ние бяхме уведомили още преди една година Агенцията за защита на детето, че искаме да бъде изолирано това дете от домашна среда, за да видим дали ще има някакво твърдение, но просто не успяхме да осъществим това наше желание, тъй като нямахме доказателства за указано сексуално или физическо насилие над детето, трябваха ни доказателства."

Системата е тромава навсякъде, затова и не малко случаи, се разкриват със закъснение, а някои и когато е съвсем късно.
Миналата година по нашия край, арестуваха семейство "рекордьори" с 18-месечно бебе...

# 4
  • Мнения: 592
А се подигравахме на турците, че заровили живо момиче... немотия, чалга и ракия и тия...

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Нямам сили даже да го про4ета цялото #Cussing out

Незнам....просто незнам какво да коментирам Confused

# 6
# 7
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
преди малко гледах по новините и за момичеце на 9г изнасилено от втория си баща Cry Cry

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Потресена съм.
Смърт за подобни изверги. #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 9
  • Мнения: 71
Сигурно думите ми ще прозвучат много крайно и някой ще каже,че живеем в 21в,но аз съм за такива изроди да се наказват както е било в средновековието.Жестоки мъчения.Много крайно настроена съм към такива ... не знам как да ги нарека.И смятам,че само смърт не им е достатъчна.А че системата е тромава и не работи както трябва...аман вече невинни деца да страдат,защото нещо в тая държава не работи.Побеснях!!!

# 10
  • Мнения: 743
Сигурно думите ми ще прозвучат много крайно и някой ще каже,че живеем в 21в,но аз съм за такива изроди да се наказват както е било в средновековието.Жестоки мъчения.Много крайно настроена съм към такива ... не знам как да ги нарека.И смятам,че само смърт не им е достатъчна.А че системата е тромава и не работи както трябва...аман вече невинни деца да страдат,защото нещо в тая държава не работи.Побеснях!!!

Не е никак крайно, напротив. Такова деяние не бива да остава без наказание, но не какво да е, а мъчително. По-потресаващо нещо не бях чувала от доста време.

# 11
  • Мнения: 71
Да,такива деяния не бива да остават ненаказани,но до сега аз не съм чула някой от тези изверги да е наказан.Поправете ме ако греша.И ако някой може да каже защо е така...На мен не ми го побира главата как ги пускат безнаказано да се разхождат насам натам.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 555
И аз го прочетох преди малко .... даже ми беше трудно да го прочета до края. Не мога да повярвам, че могат да съществуват такива "родители" ... просто нямам думи .... всякакво наказание ще е малко за тях. Горкото детенце ... Cry

# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И аз го прочетох преди малко .... даже ми беше трудно да го прочета до края. Не мога да повярвам, че могат да съществуват такива "родители" ... просто нямам думи .... всякакво наказание ще е малко за тях. Горкото детенце ... Cry

Не пише кои са,а само "семейството".Родителите са го завели в болницата(или само майката)Не ми се 4ете пак статията Rolling Eyes......Тогава си задавам въпроса(щото не ми излиза от главата)кой от семейството?

Милото дете,още асимилирам инфото ConfusedБавна и мъ4ителна смърт за вси4ки ,които са го направили и допуснали!

# 14
  • София
  • Мнения: 1 555
lavender - Прочетох друга статия в днес.дир.бг  и там пишеше, че майката била на 22 г., бащата на 38г. и че детето било системно изнасилвано в семейство т.е. предположих, че от бащата. Даже и да не е бил бащата, а някои друг от семейството - това не променя фактите и не правите и самите родители по-малко виновни, защото няма начин да не са знаели. Но и на мен не ми се чете пак статията, не прочетох и тази от медиапуул, защото ми идва в повече.

При всички положения се надявам всички виновници - и тези, които са виновни пряко и тези, които са виновни косвено т.е. знаели са и не са взели мерки, да си получат заслуженото.

Общи условия

Активация на акаунт