Случаят Сашко от Сандански /осем месеца по-късно/

  • 63 683
  • 1 774
  •   1
Отговори
# 45
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Тези родители, които са го направили и са го допуснали явно са ненормални. Но кой е оставил ненормални хора да се гаврят така с горкото дете? И сигнали - къде са подавани тези сигнали - някой не си е свършил работата и трябва да бъде ОСЪДЕН!

Казаха къде са подавани сигнали и кой и кога е правил проверки.АСП излязоха с мотива,4е никой лекар до сега не е загатнал за тормоз и не ги е насо4ил към сексуален такъв .Нормално е ,ако няма индикации по здравни показатели за тормоз да не се предприема нищо в конкретниа слу4ай.Понятието "закрила" оба4е всеки си го тълкува както си иска.Отделен е въпроса,4е ДАЗД и АСП е трябвало да са доста по-наблюдателни,отколкото всъщност "са били".

Няма да има осъден защото пак няма да има виновен.Виновна ще е майката ,която е сирак(така казаха по БТВ) и си носи целия негатив от институционалната грижа.Ще видите,4е така ще стане.
Абе.......тая нашата държава трябва да из4езне  #Cussing out

# 46
  • Мнения: 4 551
Нито един лекар не е искал да подпише документ, като доказателство, че детето е насилвано.А социалните без доказателства не можели да направят нищо.
А не можеха ли социалните да следят това семейство като рисков контингент?
Всички си измиха ръцете.

Е то в дисциплината прехвърляне на топка сме световни шампиони направо. Хубаво си почакаха да стигне детето до животоспасяваща операция, ей сега вече може да си спинкат спокойно.  Close

# 47
  • Мнения: 1 113
А за детенцето какво казаха? Как е състянието му след операцията? Сега извън опасност ли е?

# 48
  • sofia
  • Мнения: 7 477
А за детенцето какво казаха? Как е състянието му след операцията? Сега извън опасност ли е?


Казаха,4е е стабилно и нищо пове4е.Родителите са задържани в полицията.

"Детето е било прегледано от съдебен лекар. Утре трябва да излезе официалното заключение дали то е било малтретирано сексуално"

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=154540

# 49
  • Мнения: 985


"Детето е било прегледано от съдебен лекар. Утре трябва да излезе официалното заключение дали то е било малтретирано сексуално"

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=154540

Дано наистина е само от болестта,макар че ме съмнява много.Предполагам,че майката има пръст цялата в тази работа,а таткото нищо не знае.Мъжът ми и той така мисли. Cry Дано накрая излезе друго и да няма нищо общо с насилие. Tired

# 50
  • Мнения: 6 713
Гнусно, отвратително, ужасно. Cry

Още повече, че е имало, такива които са мълчали, виждали са нещо нередно и нищо не са предприемали или сигнализирали! Аман от бездушие и апатия в тоя народ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! #Cussing out

# 51
  • Мнения: 1 113
Ужасно е. За съжаление ми се струва, че няма да е само от болестта. В линкът от първия пост пишеше, че са започнали да насилстват детето от 4 месечна възраст, това пък откъде се знае след като уж още не са сигурни има ли упражнено насилие?

Лавендър, благодаря!
А за детенцето какво казаха? Как е състянието му след операцията? Сега извън опасност ли е?


Казаха,4е е стабилно и нищо пове4е.Родителите са задържани в полицията.

"Детето е било прегледано от съдебен лекар. Утре трябва да излезе официалното заключение дали то е било малтретирано сексуално"

http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=154540

# 52
  • Мнения: 4 785
Потресена съм...дори не мога да кажа какво мисля и мисля ли изобщо... Confused Cry

# 53
  • София
  • Мнения: 1 176
Замислих се за това малко дете, което страда и дори не може да каже защо.
Отвратително и жестоко е.

# 54
  • Мнения: 1 187
Нямам думи..нито мисли.Милото детенце.. Cry

# 55
  • Мнения: 2 282
За такива само кастрация , без упойка!!!!! После затвор, за да му е гадно и чак след това бавна и мъчителна смърт !!! Ужас, ужас.....  Cry

# 56
  • Мнения: 1 479
Поредното доказателство за мен,че народьт ни е откачил тотално! ooooh!Криворазбрана цивилизация-демокрация Mr. Green Stop

# 57
  • Мнения: 127
Кастрация и после коршум в главата! Тези изроди даже нямат право и в затвора да живеят! Данъците ми да отиват затова да храня и поя един изрод, не благодаря!  Stop
Егати извергите!  Close
А тези , които са имали информация и цяла година са следели,  Shocked,как са заспивали въобще нощем, какво са следели, какво въобще са чакали,  но дано  цял живот да им тежи на съвестта.  Twisted Evil

Дано детенцето се оправи, и дано никой никога не му каже какво се е случило  Praynig

# 58
  • Мнения: 654
Чувала съм ,че в затвора на насилниците не им се разминава.
Явно тяхната система е по справедлива.

# 59
  • Мнения: 690
Няма да има осъден защото пак няма да има виновен.Виновна ще е майката ,която е сирак(така казаха по БТВ) и си носи целия негатив от институционалната грижа.Ще видите,4е така ще стане.
Абе.......тая нашата държава трябва да из4езне  #Cussing out
Сутринта Ани Цолова изрично подчерта, че майката е била системно изнасилвана от баща си, като дете. Sick Извлекли са я от "семейната обстановка" и са я настанили в дом. От там нататък системата си е свършила работата.
 Цялата система в социалната политика трябва да се промени. Ако не, то ние ще продължаваме да изхранваме по затворите престъпници и ще продължават да се разхождат между нас потенциални психопати и социопати.

Общи условия

Активация на акаунт