Случаят Сашко от Сандански /осем месеца по-късно/

  • 63 697
  • 1 774
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 560
Страшен повод за радост.  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 230
изверги!!!!!!Да имам държавата ни..е****!!!!!!!
 Praynigдетенцето само да се оправи!!!!1

# 32
  • Мнения: 985
Честно ви казвам, лично бих изкормила един такъв урод без да ми мигне окото и без грам ама без грам да ме гризе съвестта след това!!!

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
lavender - Прочетох друга статия в днес.дир.бг  и там пишеше, че майката била на 22 г., бащата на 38г. и че детето било системно изнасилвано в семейство т.е. предположих, че от бащата. Даже и да не е бил бащата, а някои друг от семейството - това не променя фактите и не правите и самите родители по-малко виновни, защото няма начин да не са знаели. Но и на мен не ми се чете пак статията, не прочетох и тази от медиапуул, защото ми идва в повече.

При всички положения се надявам всички виновници - и тези, които са виновни пряко и тези, които са виновни косвено т.е. знаели са и не са взели мерки, да си получат заслуженото.

И аз така предположих,но не се пишеше "бащата".За това за миг се замислих-братя?Или някакъв разширен смисъл за "семейство" newsm78
Само си разсаждавам де Rolling Eyes
Знаели са,щом има сигнали преди време и самите те са го завели в болницата,зна4и са знаели .

Спирам да мисля и ще 4акаме някакви новини #Crazy

Последна редакция: вт, 16 фев 2010, 21:26 от lavender

# 34
  • Мнения: 21
Няколко пъти влизах...Не знам какво да направя...Чувствам се беззсилна...Повръща ми се...Не знам какво да напиша...Много пъти съм бесняла в подобни теми тук...Вече нямам сили дори да се ядосам...Можем ли с нещо да помагнем?!Как да спрем това?!

# 35
  • Мнения: 5 577
"Разкъсан пикочен мехур и разкъсан анус"..

Кате, къде го чу това? Аз до сега не чух такова нещо, по бтв и пробг, и все се надявам, че е преувеличено и говорим само за побой и болест на малкия.  Praynig

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Инфото е страшно объркващо ooooh!
Дано утре съдебната експертиза покаже нещо по-ясно .

# 37
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
mоже пък да не е бащата, споменаха нещо за майката, че е възможно да е злоупотребявала Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 5 577
Инфото е страшно объркващо ooooh!
Дано утре съдебната експертиза покаже нещо по-ясно .



Дано да е преувеличено, както за сина на Дянков, писаха, че е в смъртна опасност, а той беше 'извън опасност'. Уф

# 39
  • Варна
  • Мнения: 2 171
В дир-а и дарик.

# 40
  • Мнения: 985
mоже пък да не е бащата, споменаха нещо за майката, че е възможно да е злоупотребявала Rolling Eyes
аз разбрах,че майката е била изнасилвана от 2-рия си баща като дете... Tired поне майка й Снежана така е казала.

# 41
  • Мнения: 5
Това са изверги,психично болни хора.Смърт за тези дето пишат законите,за тези които мислят здр. реформа и позволяват луди да се разхождат по улиците.Дано се оправи детето-какво бъдеще ще има,какъв човек ще стане от него??Така ще бъде докато всеки гледа само себе си.

# 42
  • София
  • Мнения: 2 271
Тези родители, които са го направили и са го допуснали явно са ненормални. Но кой е оставил ненормални хора да се гаврят така с горкото дете? И сигнали - къде са подавани тези сигнали - някой не си е свършил работата и трябва да бъде ОСЪДЕН!

# 43
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
за мен вина имат докторите, които са преглеждали детето.
за последната година е постъпвало в болница 5 пъти, все някой можеше да обърне внимание и да информира съответните органи.

# 44
  • Мнения: 682
Нито един лекар не е искал да подпише документ, като доказателство, че детето е насилвано.А социалните без доказателства не можели да направят нищо.
А не можеха ли социалните да следят това семейство като рисков контингент?
Всички си измиха ръцете.
Дано детето да не е насилвано, моля се да е така.
А иначе има съмнение, че майката го е продавала на педофили  Cry

Общи условия

Активация на акаунт