От коя марка пюрета сте доволни?

  • 12 105
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 495
Гербер- имат чисти без ориз, Хип-най-често се срещат, Сънвал и Семпер-различни съчетания, които не се срещат при първите две марки.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 780
Аз гласувах за Хип, Сънвал и Семпер, че тях избрах за начало и за сега съм доволна. За по-нататък мисля да опитаме и други. На Нестле съм решила да не купувам категорично.

# 17
  • Мнения: 763
и двете си деца захранвах с Хип. Доволна съм. Някои пюрета на Нестле също са добри. Гласувах за тях. Peace

# 18
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Сънвал и Хип, защото са био.

# 19
  • Мнения: 180
Започнах с Хип, но не му харесаха, а и са доста скъпи. Смених със Сънвал. С тях имах успех, а и са на прилична цена. След това дадох и Гербер и тях много хареса. Те обаче оставят едни много оранжеви и червени петна  Crazy но след като ги харесва му давам. Давала съм и за проба Ганчев, Бебивита, Овко, Семпер.

Пробваш и преценяваш според вкуса на детето и според съотношение качество-храна.

# 20
  • Мнения: 161
Ние също започнахме с Хип и то опитахме почти всичи видове, но не ги хареса много. Гласувах за Гербер и Бебивита, защото от тях на периоди похапваше, а моята госпожица определено проявява вкус  Wink  Mr. Green . В момента обаче при нас работи ПЗ и съм спряла да купувам пюрета.

# 21
  • Мнения: 4 615
Гербер и Хипп. Като личните ми препочитания са в полза на Гербер, качество-цена. Детето хапваше с удоволствие Хипп обаче. Смятам, че Хипп са твърде прехвалени. Но...въпрос на вкус.

# 22
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Пробваш и преценяваш според вкуса на детето.
Когато захранвах синът си купих няколко пюрета на Хип,той изобщо не ги хареса
и не искаше и да ги опита,когато ги дадох на кучето,което всичко яде и то не ги искаше.
После пробвах различни видове -Ганчев,Ам-ам,Нестле,Хип,Гербер,Овко и още няколко марки който дори не бях чувала и след като детето ми ги плюеше реших да му направя аз и той почна да яде домашни.От някоя марка хоресваш определен вид,но това беше 1 на 15 -20 пюрета.

# 23
  • Мнения: 510
Общо взето съм доволна от повечето изброени марки. Като започнах да захранвам малкия беше с изявена алергия и не се знаеше от/ към какво, защото до него момент беше изцяло на кърма. Та в началото купувах само хипоалергенната серия А на Хип. После започнах да купувам, Сънвал, Гербер, Бебевита...та дори Овко и Ганчев. Малкия си ги хапваше.
Не бях доволна от Нестле и Хаме.

# 24
  • Мнения: 383
Гласувах за Хип, Сънвал и Семпер. Peace

# 25
  • Мнения: 1 218
За мен най-добри са ХИП. Разнообразявам с Бебевита и Гербер.

# 26
  • Мнения: 543
Категорично съм за Гербер, разнообразявах с Хипп.

# 27
  • Мнения: 511
Основно давах Хип, понякога Гербер и Семпер.

# 28
  • Мнения: 279
Основно давах Хип, понякога Гербер и Семпер.
И аз така  Hug

# 29
  • Мнения: 11 018
Хип, Сънвал, Семпер и Гербер. Не непременно в този ред. Wink

Общи условия

Активация на акаунт