Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 10-та тема

  • 98 223
  • 740
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 7 987
Ние пък в темата за машината за хляб днес празнуваме.
Нашата тема навърши 5 години.

# 616
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Цели 22 дни ви гледах. То не бяха питки, то не бяха баници, то не бяха козунаци, то не бяха хлябове.... и т.н. Не се търпите да знаете и вижте да къде ме докарахте, подстрекателки невероятни. Вместо да изляза на разходка в това хубаво време, че в събота и неделя ще е лошо, аз си стоя вкъщи и меся. И това ако не е пристрастяване, не знам тогава как иначе бих могла да го нарека.

# 617
  • Мнения: 22 867
Ееее, добре завърнала се!  bouquet Няма отърване от тая тестозависимост. Ама пък я виж какво вкусотия си спретнала! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 618
  • Варна
  • Мнения: 939
Ооо, како Вени добре си дошла у дома  Hug
И щом веднага си се захванала да месиш да смятаме ли, че добре ти се е отразил санаториума  Wink Grinning

# 619
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Благодаря ти, Labrex  Hug Heart Eyes. То че е вкусно, вкусно е. Hо слънцето се скри, аз сега отивам на разходка.
Диди, благодаря и на теб  Hug Heart Eyes.
За съжаление не се отрази никак добре но да не го мислим сега.

# 620
  • Мнения: 622
Вени, добре дошла!  Hug
Дидник, вчера си мислих за теб, че скоро не съм те засичала в темата.  Thinking
Аз днес правих питките на Карина, но с друга плетка и нещо не ми се изпекоха отдолу, незнайно защо... Това не попречи обаче на мен и на детето да изядем набързо няколко питчици...  Mr. Green Blush

# 621
  • Мнения: 202
Вени добре дошла.При теб винаги е вкусно. newsm51
Честит празник на всички. newsm51
Да ви почерпя с питка и тутманик  с благодарности на всички за това,че ме научихте да меся/без машинката/ и да си хапваме с удоволствие от вашите вкусотии и прекрасни рецепти.








Последна редакция: чт, 25 мар 2010, 15:08 от megans

# 622
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Мерси за топлото посрещане момичета  Hug  bouquet Heart Eyes, то да ви кажа тези 22 дни ми се сториха цяла вечност. Не е лесно да ви гледам, а да нямам възможност да направя нещо. Но вижте и аз на какъв хубав ден се завърнах, дано да е на хубаво  Praynig  Hug.

# 623
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218
Честито Благовещение на всички !Да сме много здрави и да имаме много хубави поводи за месене  Hug

rossonera ,много апепитни кифлички   bouquet

Porsha хлебчетата ти изглеждат невероятно вкусни   bouquet От къде мога да видя плетката?

dannyny страхотен  е станал тутманика ти ...и със сусамче  Crazy  bouquet

Venetta добре си дошла ! много ми е драго,че си тук , и пак виждам си запретнала ръкавите  Hug

megans
чудни са и питката и тутманика   bouquet,и аз като теб меся все още на ръка ,но половинката не смята да ме зарадва скоро,защото и без нея със се справяла страхотно  Embarassed



В последно време нямах настроение да меся и само ви наблюдавах и ви се възхищавах ,ноооо шило в торба стои ли ?
Айде да се почерпим за днешния празник с по парченце топла питка




# 624
  • Мнения: 4 606
Страхотни неща виждам и днес. Поздрави на всички за чудесно свършената работа!   bouquet

kasier, питката ти за Благовец е чудесна! Отново невероятни конци си постигнала, както при тутманика.   bouquet
Може ли да ми кажеш - какво ти е оформянето точно? Прилича ми на плитка или греша?

# 625
  • Мнения: 11 607
Ние пък в темата за машината за хляб днес празнуваме.
Нашата тема навърши 5 години.

Ето я  моята питка, в чест на Петилетката на темата - Цък

Касиер, Венета - вкусни подстрекателки сте вие!!!!

п.п. Росонера, ако е това, което си мисля, поздрави от Божинов.........

# 626
  • Мнения: 4 606
п.п. Росонера, ако е това, което си мисля, поздрави от Божинов.........

off/ Същото е, от 21 години вече, а "златната резерва" на Парма не я коментирам.  ooooh! /off

# 627
  • Мнения: 11 607
п.п. Росонера, ако е това, което си мисля, поздрави от Божинов.........

off/ Същото е, от 21 години вече, а "златната резерва" на Парма не я коментирам.  ooooh! /off

Сега само да не ни набият другите за спама......Приятно ми е, фен съм на отбора на Милан от времето на ван Бастен, Гулит и Рийкард.......Съжалявам за Ман. Юн.......Уф, дано другите не ни бият много за това лирично отклонение......

# 628
  • Bulgaria-Italia
  • Мнения: 218


Касиер, Венета - вкусни подстрекателки сте вие!!!!



Кой го казва  hahaha - виновника да съм тук в този форум   bouquet 
И твоята питка е страхотна   chef

Росонера ,опитах да сплета питката по идея на Стаси 76 ,но аз правя много меки теста и фигурите винаги ми се разливат ,а от там идват и конците  Wink

# 629
  • Мнения: 4 606
Росонера ,опитах да сплета питката по идея на Стаси 76 ,но аз правя много меки теста и фигурите винаги ми се разливат ,а от там идват и конците  Wink[/color]

Ясно, благодаря ти за пояснението. Зная го оформянето на stasi76.
Питката ме грабна и не подозирах, че оформянето е това, много ефектно се е получило при теб. Като ти видях конците просто.... разби ме. Браво!

Общи условия

Активация на акаунт