Работещи мами 2006 - тема 22

  • 23 135
  • 465
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 970
Честит Рожден Ден на Иван Hug Герчо- да ти е живо и здраво порасналото момченце.Много усмихнато и лъчезарно Heart Eyes Хубав празник!
Елионче, радвам се че си активна, па макар и принудително.ДАно да е било временно неразположението на Димана( дай някоя снимка, че й забравихме муцунката Wink )
ТО и аз не пиша, ама-дори до комп трудно се добирам, Нямам време и желание напоследък.На работа съм от 6 до 22ч Crazy( сватьоооооо- с твоите единични  дежурства трудно ще ми отмъкнеш тиквения медал Mr. Green)
Иначе ние сме добре- всеки със задачите си.Чакам утрешния почивен ден с нетърпение.Чудя се дали да не си спретна и неделята почивна и да издуфтим нанякъде.... Thinking Ама пък времето го дават да е кофти и се чудя ... newsm78

# 31
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Добре, че Eliona ни измъкна темата от архива, то бива толкова работа, ама ееееее. Роза, да се върнеш, ей! Ще ни липсваш много! Hug Аз приз за тиквен медал не ща, искам само да си почина и да поспя, но да ми е празна главата. Щото сега и да легна, файда йок. Хубав ден и приятна почивка, макар че го дават лошо време.  Wear Umbrella cold

# 32
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Честит Рожден Ден на Иван Hug Герчо- да ти е живо и здраво порасналото момченце.Много усмихнато и лъчезарно Heart Eyes Хубав празник!
.....

Всичко най-прекрасно за празника и от нас!  Hug

Ей, много тръстика, много нещо! Да можеше на захар да направим, какви кинти щяхме да съберем за почивка, а?  Mr. Green Само отпуска да имаше повечко  Whistling

# 33
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Ама вие в аванс ли честитите Рд на Иван? Rolling Eyes

# 34
  • Sofia
  • Мнения: 849
Герчо, ако цените в Лас Вегас са като в Ню Йорк, тръгни с два чифта бикини и всичко друго, барабар с куфарите си купи от там. Лятото ходих до НЙ и си напазарувах доста парцалки, обуки и куфар, за да си ги пренеса в БГ. Цените бяха мно-о-о-го по-ниски отколкото са тук. Бях се зарекла повече да не пазарувам от БГ, но за съжаление не става да ходя на 6 месеца в Щатите. Laughing 
Само като идея - ако ще ходиш в  Лас Вегас с мъжо що не се пробвате да се ожените по типичния там начин (или поне както го дават на филмите), пък после ще почерпиш за сватбата Mr. Green

# 35
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Роза, да ви е живо и здраво момчето! Да слушка, да папка и да дава зрънчо на прекрасната Евка!  Hug Hug Hug На мама и тати лек път и незабравимо пътуване.  Peace

# 36
  • Мнения: 1 240
Честит рожден ден на Иван, много усмивки и щастливо детство му желая! Герчо, лек път и приятна почивка на вас!  Hug

# 37
  • Мнения: 1 668
Много ви благодаря, момичета!  Hug Hug Hug
Eliona, смятам наистина да тръгна само с ръчен багаж и 1 чифт дрехи за преобличане, че 21 часа по летища и самолети и ако тръгна по магазините със същите дрехи ще бяга народа от мен. Иначе, ние с мъж ми сме женени, ма що пък да не метна още едно подписче  Joy

# 38
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Роза, като една истинска и съвършена ССФ, трябва да имаш поне два подписа за обвързване с Ангел! Ако нямате църковен брак, подписването в ЛА си е направо задължително, иначе разваляш имиджа  Sunglasses Искаме снимки после  Peace И виж, моля ти се, махни идиотския магнит, дето привличаш идиоти и некадърници. Остави го малко тука в Бг, не го мъкни по света, макар, че като знам как го помъкна на едно турне в Дубай и тука се съмнявам да го оставиш  Joy  Виж само да не влезнеш в новините и Нана да да те отразява  Mr. Green Лек път    Peace

# 39
  • София
  • Мнения: 12 554
Розе, да ти е жив и здрав Иван макар и със закъснение  Hug
Очаквам специална кореспонденция за американските идиоти  Joy

Чакай сега да се похваля, че май само тук още не съм  hahaha На режимно хранене съм от три седмици и съм свалила 9 кг  Laughing

# 40
  • Мнения: 2 109
Розе, да ти е жив и здрав Иван макар и със закъснение  Hug
Очаквам специална кореспонденция за американските идиоти  Joy

Чакай сега да се похваля, че май само тук още не съм  hahaha На режимно хранене съм от три седмици и съм свалила 9 кг  Laughing

еха!
бpаво на теб !!!!!!!!

на дюкан ли си?
и аз се каня да започвам, даже си купих обезмаслено мляко.... и все не ми остава вpеме да си сваpя пиле  Mr. Green сигуpно от любов към вафилчките.

# 41
  • София
  • Мнения: 12 554
О, не. Дюкан е толкова вреден за организма, че не бих си го причинила.
На 90-дневната съм.

# 42
  • Мнения: 1 263
Браво Nana77!!!
За три седмици 9 кг. си е идеално.
Аз със Дюкан свалих почти 30 кг. Чуствах се много добре,  не ги качвам, сега с тези камандировки бая го подкарах през просото, но от миналия петък съм се взела в ръце, лято идва все пак.

Страшна глупост направих тази нощ, до 3.20 сутринта гледах филм, сега се дотътразих до магазина и пазара и вече нямам сили да гледам. Само чакам децата да заспят към 14.00 часа, и веднага лягам, а колко работа имам, яд ме е на мене си.

# 43
  • Мнения: 993
Честит рожден ден на Иван на Ger4o и на Кайо на Калина!
newsm59  ura  bigdance2  ura

Да са ви живи и здрави момченцата и покрай тях цялата фамилия!
На мене утре ми предстои служебно напиване, та гледам от сега да събирам сили... Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 240
Честит рожден ден на Кайо! Да е щастлив и много усмихнат! Кали  Hug

Общи условия

Активация на акаунт