Прочистване веднъж седмично?

  • 1 046
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 420
Здравейте,имам 2-3кг излишни,диети немога да спазвам,затова мисля веднъж седмично или веднъж месечно да се прочиствам, но незнам как,както и с какво,дайте предложение, какво трябва да се яде или пие в този ден за да има добър резултат... newsm78

# 1
  • Мнения: 197
Вода, чай и плодове  Peace

# 2
  • в провинцията
  • Мнения: 249
Виж лунната диета, може да ти допадне.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 960
Ако си решила да се прочистваш,прави го наистина по време на лунните фази.Така ефекта ще е най-голям Simple Smile
Чай,вода,сокове(прясно изцедени),ако си много гладна и плодове.
За един месец най-много ще си свалила излишните килограми. Peace

Общи условия

Активация на акаунт