Много мина, мъничко остана, МАЙчето да стои в корема на мама! №18

  • 23 725
  • 737
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 420
Сега прегледах набързо предната темичка и се втрещих. Андрея, миличка, не знам дали четеш, но съжалявам искрено за това, което ти се е случило  Sad Бъди силна и бъди сигурна, че Бог ще ви дари с едно прекрасно детенце в скоро време  Praynig Пази се и те прегръщам  Hug

# 61
  • Мнения: 150
Момичета искате ли да се видим във вторник  в Мол София - лекцията е КЪРМЕНЕ, но не толкова за лекцията а да се видим. Hug

kremenaks, дано от шумът тези болки. Praynig

Winnie, дано бързо оздравете, много неприятни са тези вируси Hug

# 62
  • Мнения: 14
Това за инжекцията не знам защо така го правят, но тук щом бременните са с негативен резус фактор и им бият в 28 седмица анти-Д, дори не ме питаха каква е групата на мъжа ми, направо ми казаха, че ще ми я бият. Много се надявам да няма странични реакции  Naughty, но то ще се разбере. Ох, а с покупките не съм стигнала доникъде, някое сайтче ново няма ли някой да покаже хеххее  Grinning

# 63
  • Мнения: 32
Вени, верно е ... доста пърдящо звучене има стоножо-гъсеницата  Simple Smile
И аз вече нямам търпение да идва легълцето Simple Smile

# 64
  • Мнения: 5
   Привет Hug
 Ние се прибрахме, направихме супер разходка по идея на Облаче Heart Eyes - бяхме в зоопарка, там беше толкова пълно, много деца, животните бяха навън, супер разходка. Разгледахме Вис виталис - там за пръв път видях новото столче на макси кози 2010г., което е страхитно, много меко и има доста подобрения. Измихме колата и минахме през бриколаж, уж за дребно нещо, но видяхме един хубав навес 3 на три, който в крайна сметка си купихме за  терасата. Идеята ни беше да го правим по проект, но няма да имаме време за това. Тези дни ще го сглобят и градинските мебели ще изчезнат от бъдещата детска стая newsm44
Дилянка, честито за нета Heart Eyes
Кременка, нали мина тази инжекция, повече не я мисли
Облаче, ще проверя и аз в Руен в понеделник, жалко, че не се засякохме при животинките
Ани, чакаме снимки на детската
Вени, това, което ти е казал лекаря прозвуча много гадно, дано ние всички бебчета останат в коремчетата и се родят живи и здрави
Славче, честито за шезлонгчето Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 150
анжелка, мерси и компютъра ми оправиха и нет си имаше и вече съм доволна Hug Heart Eyes

Облаче, ти май ми каза че си поръчваш парфюмчета от някакъв сайт, били ми го пуснала

# 66
  • Мнения: 4
ЗДРАВЕЙТЕ МОМИЧЕТА!!

Тези ритничета за които пишете и аз ги имам макар и все още в 25 седмица, понякога бебо так ами скача върху мехура че чак си мисля че ще направя беля  ooooh! дано е нормално, но като прочетох че и при вас е така се успокоих.

За съжаление и мене ме тръшна вирус с много лоша хрема и температура която засега не е зле, но и аз съм само на Парацетамол и течности и витамини и за съжаление изобщо немога да спя   kaffeetrmker_2   no

п.с. И аз си мерих обиколката на коремчето  Blush 110 см. е

Последна редакция: сб, 20 фев 2010, 20:28 от хабиби

# 67
  • Мнения: 1 420
Хабиби, ако ти е запушен носа, може да пръскаш Стеримар в нослето  Peace За гърло - сода и мед май може да си направиш, но аз лично не съм го пробвала  Peace

Страхотни покупки, момичета! От сайтчето на литълуанс и аз искам за накупя някои неща, но за сега изчаквам с покупките докато се преместим след 2 седмици  Peace

Кременка, и при нас я бият тази инджекцийка до 28 г.с., но аз нямам проблеми де. Но пък трябва да изчакам с преместването, да се регистрираме в поликлиниката там и да ида да се видя с акушерката, че имам кръвни изследвания да си пускам и този тест с глюкозата за диабет  Peace

Тези вибриращите играчки Кари се стряскаше от тях в началото, както и имаше тази лампа на Чико, която се закрепва на кошарката. Едва след 6тия месец започна да им се радва  Laughing

Славче, шезлонгчето е страхотно! Аз много си падам по Мечо Пуховски неща  Peace

# 68
  • Мнения: 4
Мерси Winnie , ще го пробвам Стеримар, досега не съм, но наистина съм с много запушен нос, а лошото е че имам и конюктивит, но да минава и бебчо да е добре това е най-важното  bouquet

# 69
  • Мнения: 32
Хабиби, бързо оздравяване!  Peace

Уини, аз напоследък само по пуховски работи се заглеждам Simple Smile

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 4 452
Ехо, поизчетох ви  Peace Ние не успяхме да се разходим добре и много ме е яд Sad За утре дават дъжд и застудяване Sad

Кака Лара, аз май чак в понеделник ще проверя в пощата. Дрешките са много хубави, а последните ромперчета, особено това с корабчето са ми любими!!! Даже много се чудех дали да не взема от червеното за моята мома  Grinning
Vivid, разбрах от къде е нощничката  Peace Само да намеря време тази седмица, ще мина !!!
Славче, ти си "енциклопедия". Благодаря за инфото  Hug Облаче много ме зариби с тези цени за Skiny  Heart Eyes Само не знам тази седмица как ще мина навсякъде, където съм планирала. В четвъртък и петък ще оставям колата да я минат на щета и до тогава трябва да съм обиколила (вкл. и лекциите Wink ) Щезлонгът е СТРАХОТЕН!!!!! Браво  Peace
dilqnkaa, не съм гледала програмата, но "кърмене"-то не беше ли миналия вториник  newsm78
Jasmin_veni, Славче, тези играчки са едни от любимите на бебоците Simple Smile И аз ще купя  Peace Вени, докторът ти е изключително тактичен  Mr. Green
tufituri, ти ще си в една доста цивилизована част на Княжево - аз нямам хранителен магазин на пешеходно разстояние  Mr. Green Градският транспорт ни се свежда до някакъв автобус, който спира в подножието на площада и после всеки гребе баира пеша  Joy Маршрутките не ги знам  Embarassed
angelka, Oblak11, днес една приятелка и нас ни покани в ЗОО-то, но нямаше как да отидем Sad Аз голямо шетане направих до обяд  ooooh! Май всички сме полудели да майсторим и подновяваме интериора. angelka, да снимаш терасата, като стане  Peace Ние имаме един голям чадър, но не е достатъчен, все се оглеждаме за навес или тента. Ако успея тази седмица и до Вис Виталис ще отида да видя чаршафчетата и хавлийките. Аз преди сряда май няма да имам снимки на пердетата. Днес уточнявах нещата по телефон и и-мейл, ще видим какво ще дойде  Mr. Green
Meli_80, мен също само надолу ме рита бебето, не си вкарвай излишни тревоги!!! Просто така е разположено.
Miмak, ремонтирай да ремонтираме  Hug Браво за прегледа  Hug
Змейче, чудесно е, че си се разходила - тате да тича след Кали, а ти си стой на някоя пейка на слънчице  Hug
Winnie, много ти съчувствам Sad Бързо да оздравявате  Praynig

ТУК качих последните покупки - бодитата от Mothercare и нещата от ASDA (жалко, че са толкова малко). Не ми се разгъваха  Embarassed Последните 3 снимки са от новопостригания Габи  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 150
aniK, пише че е кърмене, но то да се видим, пък може и да не стоим на лекцията Hug

Хайде от мен лека вечер. Hug

# 72
  • Мнения: 5
  Аз малко се поизморих, сега ще гледам отчаяни съпруги и лягам.
Змейче, къде се разходихте, наблизо ли беше и да не се изморяваш, на пейка, както каза Ани, на слънчице Heart Eyes
По - скоро да се видим във вторник, а лекцията...

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 4 452
Абсолютно, вторник съм там  Peace

И аз съм като разчекната днес, едва си стъпвам на краката  Crazy

# 74
  • Мнения: 77
Мели за какво пиеш лекарства?За контракцийте ли? newsm78
Аз от началото на бременноста получавам постоянно.Акушерката ми каза,че няма страшно да пия по 1-2 хапчета нош-па,но напоследък доста зачестиха по 10 на денонощие примерно #Crazy и взех много да се плаша.
На някоя от вас случват ли се толко чести контракций?

Общи условия

Активация на акаунт