Много мина, мъничко остана, МАЙчето да стои в корема на мама! №18

  • 23 756
  • 737
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 32
Аз вторник също мога да дойда, обаче не за лекцията, примерно след нея Simple Smile  Peace Знам ли ... към 11-11,30ч например? Дали ще ви хвана?

# 76
  • Мнения: 1
Здравейте момичета да се запиша и аз в новата темичка,благодаря на Славчето както винаги е страхотна.
Сеика искам да ти кажа ,че аз също имам по около толкова контракции на денонощие ,пия хапчета гинипрал и магнерич,надявам се да намеят по-скоро ,че са притеснителни.
Ние днес също изкарахме страхотна разходка времто тук във Варна беше страхотно  Simple Smile
Честито на всички именници, и лека вечер от мен за сега.

# 77
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен.Днес бяхме на бебешко шоу,а следобеда премествах на бебка нещата,за да освободя стаята и,че в понеделник идва обзавеждането  и съм малко уморена,но успях да снимам покупките,ще ви покажа докъде сме стигнали  Simple Smile


http://sevdelina.snimka.bg/baby/pokupkite-za-bebo.476069

Дано ви хареса Simple Smile

# 78
  • Мнения: 91
Лелееее...Севделина,ти можеш бебешки магазин да отвориш...толкова много прекрасни неща си накупувала  Hug

# 79
  • Мнения: 1 420
Sevdelina, леле какви сладки неща си накупила  Heart Eyes Това всичко с размер 0-3 месеца ли е или и за после си вземала? Я сподели какво представлява това бебешко шоу? Аз си спомням, че като бях бременна с Кари получихме покана за Бейби Шоу в Лондон и много се чудех дали да не отидем да разгледаме главно колички, легълца и т.н., но пък мъжо беше на работа тогава и така и не отидохме  Rolling Eyes

# 80
  • Мнения: 32
Севделина, УААААААУУУУ, съгласна съм с алекс88 Simple Smile Супер бонбонски работи си купила Simple Smile На това му викам подготовка Simple Smile В сравнение с теб, се чувствам неподготвена Wink

# 81
  • Мнения: 91
Уини,честито минаване под 100-така  Party

# 82
  • Мнения: 317
Sevdelina,страхотни са дрешките - много готини .
Моето момиченце ще  износва сините дрешки на баткото Grinning, затова гледам да спестя малко от тези разходи- поне в началото.
В този ред на мисли , да споделя нещо , пък вие кажете как бихте постъпили на мое място.
Преди около 9-10 месеца дадохме известна сума пари на приятели - тогава ние имахме възможност, а те имаха нужда и така.
Сега обаче нещата се промениха - парите ще са ни доста нужни покрай раждането , зная , че хората нямат възможност да ги върнат накуп , но поне по малко до май месец.......
Обаче ми е адски неудобно да повдигна въпроса- никак не искам да ми се обидят - особен но приятелката ми - наистина държа на нея много! Confused

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Леле, леле, Севдалина, ти за 3 бебета имаш дрешки - страхотни красоти, няма спор   bouquet

Аник, Ангелче, направихме един тегел на главната в Пловдив, като дотам с колата и обратно пак с колата точно да не се уморя  Laughing Татито наистина търчеше постоянно с Кали, аз бавничко вървях и седяхме на кафенце и сладоледче  Mr. Green на слънце  Laughing видяхме си половината познати и не усетихме как стана време да се прибираме, много готина разходка Laughing

Славче, шезлонгът е страхотен - много полезна вещ е  Peace Peace

# 84
  • Мнения: 1 420
Уини,честито минаване под 100-така  Party

Алекс, дааа и аз тъкмо се похвалих на мъжо!  Mr. Green

Е,мацки, големи разходки сте направили днес - браво  Peace Тук при нас продължава гадното студено време - тази сутрин дори беше поледено  Sad Тотално вече ми писна, но се надявам като се преместим и времето да се оправи  Rolling Eyes На мен ми остава само 1 седмица на работа и излизам в майчинство  Mr. Green  Mr. Green

Змейче, прияде ми се сладолед и на мен, но май ще се въздържа заради диетката - не искам да дежуря пак в банята през нощта  Laughing

# 85
  • Мнения: 48
да се включа и аз в новата тема  Hug
отново поздравления за Славчето - неизчерпаем ентусиазъм  Hug
страхотни красоти сте накупували - и поръчките от АСДА са страхотни попадения, и шезлонга на Славчето, а sevdelina направо ме изуми... Rolling Eyes
дано и утре се порадваме на хубаво време и дъъълги разходки Wink лека вечер

# 86
  • Мнения: 32
Змейче, прияде ми се сладолед и на мен, но май ще се въздържа заради диетката - не искам да дежуря пак в банята през нощта  Laughing

И на мен, ама реших утре сутринта с кафето Simple Smile
Честито минаване под 100-те Simple Smile

Още мъничко и почти всички ще минат стоте днииии Simple Smile

Змейче
, страхотна разходка Simple Smile
На мен също ми се струва полезна вещ, особено като помня как приспивахме племенника в една кошница за кола ... ooooh!

Мели 80
, за съжаление не мога да помогна със съвет, аз съм по същия начин, когато иде реч да поискам да ми върнат пари... много неудобно ми става, хем всички ми казват, че съм в правото си да си ги поискам, когато ми трябват... но аз не мога ...

# 87
  • Русе
  • Мнения: 150
 Flowers Rose ................................................ Praynig Praynig Praynig Сега разбирам,че имаме ангелче!Да почива в мир,а на мама и тати много сили и  Бог скоро да ги направи отново щасливи!Кураж!

# 88
  • Мнения: 195
Змейче, как не смесе засекли Heart Eyes и на мен ми е първа разходка  досега шубе да не се подхлъзна не знам си кво....
Аз да кажа, че нещо ми стана и ме е страх да купувам сега за бебето Sad

# 89
  • Sofia
  • Мнения: 4 492
Sevdelina, WOW  ooooh! Много дрешки и все красоти  Laughing

Във вториник лекцията е "Практически уроци: къпане, масаж, обличане и носене на бебето"- Ани Янкова, акушерка. Това не е ли същата лекция от Бейби МОЛ-а миналата седмица  Rolling Eyes Хич няма значение даже. Славче, ще ни хванеш и още как  Mr. Green Каквито сме сладкодумни  Peace Облаче, ти планирай НОИ за тогава Wink

Общи условия

Активация на акаунт