Много мина, мъничко остана, МАЙчето да стои в корема на мама! №18

  • 23 761
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 32
`Убрютрю! и от мен!

Ранобудна като никога заради срещата с бебка Simple Smile хахаха разбира се няма начин да изпреваря АниК ... тя е номер 1 ранобудничка Simple Smile

# 676
  • Мнения: 2
Добро утро и от мен, днес и аз съм от ранобудните дори май изобщо не съм заспивала.
 След вчерашната страхотна сбирка на Варненските мама, реших да свърша някоя друга работа. И тръгнах да вървя из улиците и май се получи че са ме изтървали от вкъщи прибрах се чак вечерта страшно уморена но обрисках почети целия град стигнах чак до ХЕИ (пеша). Горда съм че издържах.
 Добре дошла на Kristy между нас така мамите от Варна ставаме все повече и повече.  newsm10 newsm44 newsm44 newsm44
 

# 677
  • Мнения: 51
Добро утро и от мен!!Днес най-накрая се срещнахме в градината със Danly и си видяхме децата на живо .Голям е красавец Виктор....
На всички който днес са на ЖКили просто да си видят бебчетата после да се отчетат с добри новини-това са spirito85,Кака Лараи Славчето...Ако има и други и те да се отчетат....
Хубав и спорен ден ви желая Hug

# 678
  • Мнения: 5
  Добро утро майчета  bouquet
Ани, много рано днес Hug, как спа, пак ли в ларедута, ибея и т.н. шеташ Joy
Кристи, добре дошла, да ти е весело и приятно с нас, леко добременеене и здраво момченце на финала
Силве, аз линеа негра имах в началото по - силно изразена, сега доста е избледняла, но с всеки е различно
Ивон - честито за изпита, и на дипломната толкова  bouquet
Люси, много добре, че всичко е наред, дано кървенето окончателно да спре
Хабиби, много сладко коремчето
Бюти  bouquet и от мен
Облаче, ти мислиш ли за конкретна друга помпа и за коя?
Момичета, от няколко дни Мимикаплан не ни е информирала за талисманка, дано скоро се появи. Сигурно е заета с грижите и ходенето до болницата, пазаруване....
Аз днес имам много стройна програма - ще трябва през банката да мина, да занеса неща на химическо, добре че е тук до нас, болничния да си занеса, до метро и някаква тръба за навеса с баща ми ще купуваме, та да я прекарам с колата.... Но, първо да се събудя

Хубав ден Heart Eyes

# 679
  • Мнения: 51
Добре дошла при нас Kristy !!!Леко бременеене и месец май едно хубаво бебче smile3504

# 680
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
Момичета имам въпрос: кога се появява онази кафява линия през корема и вече имате ли я? newsm78

С Кали имах още от 4-5 месец сигурно - рано излезе, а сега няма  Laughing

Варненки, големи сте свежарки бе  Hug

Мирчо, радвам се, че ти харесва - аз моята вече я носих в събота в хубавото време с плътен чорапогащник и боди с дълъг ръкав  Flutter А, чак сега прочетох, че ти е малка, ех  Confused

Бръм, вчера не успях да пиша - много гадно ми стана за Каби и храната в градината  Sad Дано намерите добро решение, с което и двамата да не се натоварвате... То най-доброто ще е да я израсте алергията де  Praynig

Вчера при зъболекарката мина чудно, не ме е боляло хич, даже без упойка  Sunglasses Обачееее буболечката не спря да се премята като щура - голямо вълнение, голямо нещо, чак зъболекарката виждаше как ми подскача корема  hahaha hahaha

Получих на някои от вас пратките и съм пратила на ЛС за адреси  Laughing
Дойде нашия комплект за изписване и одеалцата от Редута - комплекта е №50 и е супер миниатюрен  Laughing Ама като се има предвид какви дребнички ги изкарвам - ще е чуден... Кали цяла вечер го преглеждаше и обяснява - това е боди, това пижама, това лигавник  Laughing Снимах го, после ще кача снимки   bouquet

Хабиби, супер коремче  Hug

# 681
  • Мнения: 5
Змейче, ти ме подсети - забравих да спомена, роклята за 1 евро или 2, не помня, от Редута - бях с нея на сватба, в събота и аз я носих с плътен чорапогащник и жилетка, както и на лекцията в мола Hug На мен ми е малко широка дори, но все повече ще се изпълва. Много съм доволна от тази покупка, и е точно мойте цветове Hug
Радвам се, че зъболекаря е минал, да не се налага повече. А то ясно, че бебка е била неспокойна Joy Днес да се кротва малко след вчерашната акробатика, да си починеш и ти  bouquet
Чакаме снимки от комплекта за изписване Grinning, одеалцата хубави ли са?
Гриййн, и от теб чакаме снимки и подробен разказ за празника

# 682
  • София
  • Мнения: 3 578
Добро утро,

Празникът мина зашеметяващо. Марти получи невероятни подаръци, та чак ние решихме нашите да ги даваме един по един всеки ден, че да има интерес. Навилняха се с едни приятелчета от яслата. По едно време се качиха и тримата в неговото легло и като почна едно подскачане... Направо се чудех как издържа горкото легло... Две бременни приятелки с първо детенце гледаха буквално втрещени и една на шега каза: "Връщам поръчката!". Снимки ще кача тия дни като се организирам малко със свободно време, че програмата ни за тези дни е доста натоварена. Трябва да караме едни стари мебели, заедно с 10 огромни чувала дрехи, които не носим, на вилата ни в Шипково. Дрехите мисля понататък да ги препера, сортирам и раздам. После ще караме Марти при нашите в Плевен докато ние тук се оправим с боядисване, препореждане и т.н. И тази програма трябва да вместим и един рожден ден на близък приятел, както и питка на бебе... Ако всичко мине по вода ще си е цяло чудо.

# 683
  • Мнения: 6
Добро утро днес е много хубаво и слънчево,надявам се навсякъде да е така  Flutter
Аз исках да се включа с две идейки за заглавия "Останаха ни само месец-два,вече всички знаем момък ли си имаме или мома""Птички пеят,слънцето ни грее и през Март бебчето не спира да подскача и лудее"  
Чакаме  мамите които дне с са на лекар да кажат какво е станало май всички сме любопитни  Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 1
Добро утро майчета   Nature Sun With Face
Вчера и аз цял ден като galina_h по улиците бях... running
Срещичката ни беше страхотна - и момичета всички сте невероятно лъчезарни.  newsm51
Колко разходки ни чакат само........
Добре дошла на новата ни мама  welcome
Лек ден момичета

# 685
  • Мнения: 150
Добро утро и от мен!

Люси, радвам се че всичко е наред с бебчо и дано вече не се случват тези неща.

Всички който днес са на преглед, после да се отчетат Hug Heart Eyes

Kristy ,Добре дошла при нас  Hug Heart Eyes

Силве, и аз все още я нямам тази линея негра. Hug

# 686
  • Мнения: 39
Аник, да тази снимка е на злополучната помпа и затова казвам че не е най- доброто попадение от гледна точка на почистването и стерилизацията. Аз не знам защо още я държа  newsm78Отива в кофата , където ѝ е мястото  nazemiata
Кришчана, дано наистина да греша в мнението си ( то аз съм и вече предубедена ) Дано ти е от полза и много работа да ти върши  dancing
Анжелка, май към електрическа ще се ориентирам  newsm78 Говорите за медела, сигурно тя ще е. Като се сетя с Алек каква огромна нужда имах от хубава помпа, ще инвестирам, к'во да правя. Аз сега ще ти драсна и писъмце на лични  Heart Eyes
Славче, хайде бе мила, срещна ли се с момата. Погъделичка ли я  Flowers Bouquet
Добре дошла на нова мама и леко бременеене с нас   bouquet
Мацки, аз пак съм буреносна. Едно такова лениво ми е. Не се чувствам болна, а мързелива. Не знам какво да направя за вечеря, не ми се чисти ( а е лудница) абе какво да ви разправям. Поне слънчицето да се покаже за настроение.
Змейчо, сега се сещам , че трябва да те питам нещо... хайде и ти на лични   bouquet

# 687
  • Мнения: 143
Здравейте и от мен, днес пак е пролет навън  Flutter

Маделикс, ама аз наистина искам рокля и съм много нещастна че не мога да си намеря тук из софийските магазини, нищо не ми харева или ако нещо ми хареса е размер XS,  smile3518. Не смея да поръчвам именно защото вероятността да ми стане е много по-малка от тази да не ми стане.

Ивон, честито за изпита, все така да е и да взимат да свършват вече.

Добре дошла на Кристи

И аз от малка искам да ида в Швейцария, като съм била дете съм казвала, че искам да отида при кравичките, свързвала съм я с кравички  Laughing. Мъжа ми има роднини там и все се каним и все не ходим. Щяхме да ходим сега за рождения ми ден ама в 8-ми месец се съмнявам че е добра идея, така че пак го отлагаме. Неговите братовчеди като си говорят помежду си аз не ги разбирам хич, а немски поназнайвам, така че езика наистина си е крив(в смисъл не е немски).

Ами лек ден от мен, аз ще посвърша малко офис задачки

# 688
  • Мнения: 553
здравейте момичета:)

преди малко бях на ЖК и съвсем ме объркаха  Shocked първо акушерката ми вика: дребничка си за 28 седмица, ч да те види доктора на УЗ. гледа ме доктора всичко ок и ме пита човека знам ли си пола на бебето. аз споделих, че на ФМ преди месец и нещо онази коза в Фемина ми каза, че бебето е момче, после д-р Калев ми каза: а бе, не го виждам като момче ама айде следващия път ще го погледнем пак, а сега този в ЖК ми каза - няма теститси, няма пишка - момиче е  Shocked  и не ме притеснява толлкова пола- да е живо и здраво, но ако онази коза му е сбъркала пола как да вярвам, че всичко друго, което ми е казала е наред  Rolling Eyes незнам да ходя ли пак да ме гледат или да изчакам следващия си час при Калев. човека преди 7 години и половина на супер смешния си УЗ ми позна пола на бебето, а сега тази на такъв модерен апарат да сбърка.....

# 689
  • Перник
  • Мнения: 257
да ти каза честно не ми се вярва че във Фемина ще сбъркат пола на бебо все пак там апаратите са по добри по скоро твоя лекар от ЖК бърка.

Общи условия

Активация на акаунт