Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 631
  • 711
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 280
Търся си работа и чакам днес да ми се обадят дали ще стане на едно място. Моля ви помолете се за мен да взема работата,защото ми е много необходима../както на всеки,коойто търси работа../... Hug

# 526
  • Мнения: 613
X-X-X,чудесен материал си побликувала.Аз самата имам подобни мисли и да ги видя потвърдени от учени е много вдъхновяващо.       

# 527
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Да бъдеш човек - това значи и да чувстваш, че ти отговаряш за всичко.  Антоан дьо Сент Екзюпери

http://www.crossroadbg.com/

# 528
  • България
  • Мнения: 3 621
Момичета здравейте , отдавна не съм писала в темата . Чеата доколкото успявам  Hug Реших да поканя Ангелите в дома си. Моля ако има желаещи , на които после да ги изпратя да ми пишат на лични  Hug
Всички сте страхотни  Hug Hug Hug

# 529
  • София
  • Мнения: 547
мацки, сега като чуете какъв ми е проблема, ще паднете от смях Mr. Green
и при мен ще идват ангелите на гости, ама нямам идея какво да си пожелая Mr. Green hahaha

# 530
  • Мнения: 515
мацки, сега като чуете какъв ми е проблема, ще паднете от смях Mr. Green
и при мен ще идват ангелите на гости, ама нямам идея какво да си пожелая Mr. Green hahaha


ми то не е лесно  Laughing аз винаги си пожелавам здраве  Peace

# 531
  • Мнения: 112
Нищо велико не се създава на момента, дори чепката грозде или смокинята .Ако ми кажеш ,че искаш смокиня ще ти отговоря ,че за това е нужно време.Позволи й първо да разцъфне ,после да налее плод и да узрее.
                                                        
                                                                                                                                   Епиктет


Пожелавам на всички ви днес на новолуние да посадите своите мечти и желания ,да ги поливате с положителните си мисли и да се сбъднат всичките ви желания.

 Hug

# 532
  • Мнения: 619
здравейте,

Поканила съм ангелите в дома си, ако има желаещи да ги посрещне след мен, нека ми пише. Успех!

# 533
  • Мнения: 13 512
мацки, сега като чуете какъв ми е проблема, ще паднете от смях Mr. Green
и при мен ще идват ангелите на гости, ама нямам идея какво да си пожелая Mr. Green hahaha

Най-добре пожелай нещо за майката Земя, за Вселената. Или желание да преодолееш определени качества у себе си , които ти пречат да вървиш напред.

# 534
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Здравейте!

Освен филм има ли нещо писано за Селестинското пророчество. Заинтригува ме виждането на енергията.

# 535
  • Мнения: 90
Искам да питам някоя от вас вижда ли енергията около себе си,природата,хора?
Визирам "Селестинското пророчество"?


Маргало ,  всички се раждаме с тази възможност да виждаме. Бебчовците виждат всичко и са си едни малки скенерчета. Аз благодаря на моята майка, че не ми я закърни а я остави да си я ползвам Peace

Аз бях направила един експеримент с две бебета. Докато бях при тях си представих,че имам жълта звезда поставена върху шеста чакра. Както бяха разсеяни и двамата, малко след визуализацията се втренчиха като хипнотизирани точно в челото ми. Е така останаха докато не спрях да си представям звездата. И според мен всички имаме тази способност. Аз усещам енергията, но не я виждам директно. Дано някой ден да развия тази способност.

# 536
  • България
  • Мнения: 3 621
И аз съм успявалаа да видя енергията около цветята в къщи. Понякога като трептене , мараня. Понякога аура от бяла светлина . А също така виждам такава светлина и между показалците си когато ги насоча един срещу друг  и се съсредоточа, както го е описал Дънов . В началото не успявах , но след неколкократни опити успях да видя бялата светлина и като се сетя как се зарадвах самооооо  Laughing

# 537
  • София
  • Мнения: 547
Reny27, я кажи как се прави? звучи супер!
така искам да виждам по-фината енергия Simple Smile
аз сега се опитвам да се науча и да гледам със затворени очи - засега нищо не става, но опитите продължават  Thinking

# 538
  • България
  • Мнения: 3 621
Ами аз напоследък нещо не го правя редовно . И сме в нова квартира , та все още и цветенца си нямам . Но преди в старата често медитирах и си имах едно малко цветенце в саксия в стаята . И като си легна и се отпусна и го загледам и се получава, може би не винаги, но веднъж видиш ли го после е лесно. Аз дори си мислех, че си внушавам понякога. А това за пръстите по същия начин насочваш ги един срещу друг и се фокусираш или по-скоро се отпускаш , както е описано в Селестинското пророчество. казват , че аурите се виждали най-добре при залез слънце. Но си трябва практика  Hug Hug Hug

# 539
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Reny27, я кажи как се прави? звучи супер!
така искам да виждам по-фината енергия Simple Smile
аз сега се опитвам да се науча и да гледам със затворени очи - засега нищо не става, но опитите продължават  Thinking


Шапчице, то не е гледане със затворени очи. Това със затворените очи е интуиция. Когато не знам какво да правя или се намирам на непознато място и не знам накъде да тръгна, за да намеря даден адрес или човек, за който не знам изобщо къде е, си затварям очите и задавам въпрос накъде да тръгна. След известно време чувствам посоката. Действа безотказно при мен, макар че е свързано с някои доста болезнени спомени от миналото ми и сега по-скоро избягвам да го правя.

Това за енергията е точно както Reny27 го описва. И аз виждам около хората по-скоро, не около предметите, бяла светлинна обвивка или изкривяване/трептене на въздуха като мараня. Но това е с отворени очи. Не съм го виждала като цвят, по-скоро е бяло или бледожълто, или просто прозрачно, но все пак като допълнителен контур на човека. Трябва да се загледаш съсредоточено и се получава. Аз от дете имам много силна способност за концентрация, чувствам го като изолиране от света, сякаш всичко, което не ме интересува се отдалечава от мен и оставаме аз и това, върху което съм се съсредоточила да работя или човека, с когото общувам (ако е далече сякаш се приближава, ако е близко, сякаш се ограждаме в самостоятелно пространство, може би в рамките на това пространство става този обмен на енергията, както са го направили във филма).

Но дъщеря ми вижда енергията изобщо, дори в цвят. Бях писала преди време колко ме изплаши на една изложба, когато обсъждаше на висок глас, че в залата има червена енергия и провокира художничката японка за такива разговори и обмен на енергия. Тогава художничката ми каза, че двете излъчваме много силно поле с малката. Когато си сложи дланите на разстояние срещу моите, почувствах силна топлина. Подписът й върху книгата също излъчавше топина. Малката беше по-скоро изнервена и капризна, но много категорична в разговорите си по темата енергия (никога не съм го обсъждала с нея, сама си е съставила мнения по въпроса). Та си мисля, че децата наистина имат вродена способност да виждат енергията, докато възрастните не им я отнемат...

Общи условия

Активация на акаунт