Пролет,слънце и цветя,греят Ноемврийски личица

  • 26 301
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 205
Юлче, откъде я измисли сега дъщерята на Анджелина?Ти представяш ли си с толкова братя и сестри, що рода ще стане  Joy.Ама имам съмнения, че си харесала свата /Брат Пит/ и за това е цялата схема smile3534 .

Оу, не. От снощи съм фен на шотландци по поли. Ето един примерен шотландец.

Ако случайно се загубя и не пиша дълго време, да знаете че съм в Шотландия на туризъм и гледам шотландци така -> Shocked

# 46
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
от днешния ни преглед ни изписаха ADLiquid for Kids като оздравее по схема 30дни, а ако продължи със сериозната кашлица днес и има Т от довечера АБ ЦЕК, понеже баща и я гледа мерил Т но нямала, ама си покашля ... ще умувам до довечера дали да почваме
оказа се че цялата ясла е плъзнала с този вирус  ooooh!

# 47
  • Мнения: 1 546
Ехо!

Юле, ти нали знаеш, че под полите тия батковци нямат ни-що. Naughty Аз да те предупредя да не се изплашиш, ако вдигне полата. Mr. Green

Роси, щъркел мой, да изберете най-хубавите семенца.  Heart EyesА това за яйчниците за мен ли беше? newsm78 Че то и аз имам такъв проблем, ама май не съм писала скоро по въпроса.

Ренка, Бакси , Сладур - бързо оздравяване на дечицата. Hug

Цеци, Василия е приказна с тази рокля.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Друго си е това хубаво време. Симона играе навън и я виждам колко й е хубаво. А аз доживях да си седна на пейката и да си бия лафа с майчетата. Като си спомня какво търчане падаше миналото лято. Не че пак не правя по някоя обиколка след нея, но е доста по-различно. Heart Eyes


Целувам ви! Hug

# 48
  • Мнения: 3 205
Юле, ти нали знаеш, че под полите тия батковци нямат ни-що. Naughty Аз да те предупредя да не се изплашиш, ако вдигне полата. Mr. Green

Мислиш ли, че не знам  smile3521 smile3521 smile3521

# 49
  • Мнения: 1 546
Юле, ти нали знаеш, че под полите тия батковци нямат ни-що. Naughty Аз да те предупредя да не се изплашиш, ако вдигне полата. Mr. Green

Мислиш ли, че не знам  smile3521 smile3521 smile3521

Мръсница.  Naughty Laughing Hug

# 50
  • Мнения: 199
Здравейте милички,

На Деян вчера му сложиха втория Пентаксим и е ужасно мрънкащ на моменти. И сега хленчи и сигурно ще събуди Васко след малко Crazy.
Иначе и ние се радваме на топлото време, прекрасно е да си обикаляме навън.
Пак да върна темата за ваксините. Ванилия мисля, че писа преди време, че е слагала на Рони ваксина против хепатит А, някой друг слагал ли е? Взех рецепта от педи за Хаврикс мисля, че се казваше за Васко, та се чудя дали да му слагам, как мислите? От превенара се отказах за сега-мисля на Васко преди градината (ако го приемат изобщо Mr. Green),а на Деян след годинката.

Бакси стискам палци да приключи лошата серия при вас, много здраве ви желая Praynig Hug.
Диди за нищо го нямате морето вие Grinning браво за разходката.
Цеце прекрасна е тази балеринка Heart Eyes,чакаме снимки и с носията. А ти да си починеш сега с мама.
Роска успех с многото задачки днес Hug. А за нощното излизане - аз се оплаквам, че милото не успя да дойде за съжаление, защото трябваше да гледа децата, но какво да се прави купонясвах без него.
Дианка  дано си оправиш настроението бързо и да сте здравички  Hug

Бързо оздравяване на болните и целувки Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 100
Привет! Grinning

Аз продължавам със селскостопанската работа! Правя кълнове от броколи и люцерна доста успешно. bowuu А след малко ще садя домати. Мислим да спретнем 2-3-4 саксийки на двора и да хапнем био-домати, че тия боклуци по магазините ми писнаха. Дано само съседите да не ни направят забалежка, че им разваляме фасона. Joy

Цеце, чудна е Васето с тази рокличка! Вярвам ще й спретнеш една пролетна фотосесия с двата нови тоалета!

Лилчо, ние точно Хаврикс сложихме, след като прочетох за епидемия в родния ми град. Лекарката тук се чуди на желанието ми, но като казах, че заминаваме за БГ /тя си е наумила, че съм полякиня Laughing/, каза, че за България е препоръчителна. Ако не се лъжа, и Юлчето щеше да слага или си чудеше ли, не знам. Rolling Eyes
Аз все така се чудя за ваксината против варицела. Ако Рони не го приемат в държавна детска градина ще ходи в частна или в българската, но там ще са много малко деца и вероятно няма да "успее" да се зарази с варицела. А ако не я изкара на младини лошо. Затова се чудя за варицелата - хем не искам да го натоварвам с ваксини, че какво ли не сложихме, хем пък ако се проточи във времето преболедуването, ще е добре да е ваксиниран, поне да го предпазя от усложнения. Луда работа! Защо ли няма еднозначен отговор?!

Дианче,  Hug

Бързо оздравяване на болните!

# 52
  • София
  • Мнения: 2 348
Дианка, ми да ти е живо и здраво детето пък  Whistling ! Какво като съм се объркала, пожеланията важат  Grinning .
Юлче, и от къде знаеш какво има под полата  Thinking ?

Благодарение на Креми, специални благодарности за Креми  Hug , с шефа ми се разделихме по живо по здраво срещу финансово обещетение! Първо ми бутнаха да подпиша една молба за по взаимно съгласие, но аз отказах и се почна едно въртене на телефони  ooooh! . Сигурно поне 5 пъти звънях на Кремчо да я питам за всеки един ред от всяко едно документче, че да не вземат да ме метнат нещо  Laughing

# 53
  • Мнения: 528
Добър вечер , майчета  Hug

Не съм ви чела  Blush Влизам само набързичко да ви разкажа как протече денят ми  Whistling Та същият започна кошмарно и плавно премина в приятен завършек. Ели, да пак от панаира взехме семената, дори щях да ти звъня да те питам да не би по някаква случайност не си и ти там някъде, но се оказа, че батерията ми е паднала  Confused  Hug Та през целия път до Пловдив със Сашо си крещяхме  ooooh! кой е по-виновен да се стигне до положението, в което съм в момента  Tired После на връщане пък сестра ми ми каза, че ще бушувам на родителската среща, като науча, че Христо се е сбил в училище  ooooh! Оказа се, слава Богу, че са се сборичкали на игра с приятелче от класа му, но същото паднало на земята, а около тях имало други деца, които скандирали "Давай, давай..!"  ooooh!, и детето се осрамило и се разплакало...абе малко като по глух телефон се предате цялата история  Crazy Родителската среща мина добре. Малко разнообразие  Whistling

И накрая - говорих с доцентката - чудесна жена. Откога търся такъв доктор  Crazy Не ми се иска да опорачавам нещата, но най-вероятно другата седмица вече ще стигна до София  Praynig

Майчета, колкото и да ме е срам (то е рано, де)  Embarassed да попитам - може ли някоя от вас да ни приюти за няколко вечери  Embarassed Става въпрос за мен и мъжо  Embarassed  През деня няма да досаждаме  Rolling Eyes Само питам, де  Embarassed

Деска, да за теб става въпрос  Hug Нали каза, че имаш киста на яйчника. Сладурче, ти също - какво стана с твоята?

Хубава вечер, милички  Hug

# 54
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
милички момичета да имате случайно впечатления от ADLiquid™ FOR KIDS  педи го изпиза като оздравее Ема да го почваме .......

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 10:26 от renyto

# 55
  • Мнения: 3 416
Нали каза, че имаш киста на яйчника. Сладурче, ти също - какво стана с твоята?
Ами,ако се бях престрашила да ида на гинеколог,щях да знам,но определено в последно време изпитвам страх от лекари Confused Все отлагам за по-добър момент,а си ме боли Confused
За сметка на това днес отидох на зъболекар и ми отрязоха бая венец и месо,че мъдреца ми не ще да излиза,досега удържах на болка,но вече не мога и пратих мъжо до деж,аптека за антибиотик,а той се разфуча гадината! Отворена рана имам бе!
Добре,че поне Ивчето с еоправя,не е имала Т от два дни,но нищичко,ама нищичко не яла вече трети ден,само вода...клечица е станала милата,едва има силички да говоти и нарежда като стара баба през две мин-"боолна съм,гълото ме боиии,имам тураааа",жалничката ми мишка Cry
Е такива работи от нас,като ми е по-добре пак ще пиша Crazy

# 56
  • София
  • Мнения: 76
Момичета завърнах се! Бях в сесия (беше много успешна) и нямах време дори да ви нагледам. При нас няма нищо ново. Още не съм изчела всичко, но бързо ще наваксам.
Цеце, Васето е страхотна!
Сладурка, оправяйте се с Ивчето по- бързо.  Praynig
Утре ще ходя да се разправям с НОЙ и НАП,както и с няколко банки.  Всичко съм зарязала заради това учение. Embarassed
Марианка честито туптящо сърчице.  Hug

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 02:18 от deskata666

# 57
  • Мнения: 1 100
Рени, не знам как се е получило, но линкът, който даваш, съдържа Троянски кон. За късмет, антивирусната ми го засече. Пиша с червено, за да не го отвори някой друг. Peace Бързо оздравяване на Ема! Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 2 437
Скреч, приемам пожелания по всяко време  Hug

Креми, браво  Hug Иде ми и аз да ти благодаря  Blush Много ми е хубаво, като чета за такива отношения  Heart Eyes

Росинко, аз и преди ти бях казвала, че може да останете у нас, но в момента няма как. Положението у нас е меко казано трагично.

Вчера получих още няколко случки, наслагващи се с онзиденшната и наистина започвам да си мисля, че до сега съм живеела в измислен свят  ooooh!
Добре, че все още си имам спасителни островчета и малко абсолщт-ванилия у нас  Laughing

Хубав ден на всички  Hug

# 59
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
Ванилия идея си нямам защо така, но го махнах  Peace

Емката нощес доста кашля, една такава лаеща ли и аз незнам как да я определя кашлица, кашля та чак и се зачервява лицето  Sad
сега съм на работа и ги чакам да се наспят с баща си, да разбера как е да не би пак да има Т

Общи условия

Активация на акаунт