Баба Зима да си ходи надалече, ЮНИ чакаме те, мило бебче! - 16

  • 18 199
  • 745
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 4 239
Кидман, как го установиха? Дано всичко е наред!
И на мен ми е странно, че имах на няколко пъти по-сериозни болки, но и двамата лекари, при които ходя, не ме прегледаха. Те си знаят, обаче, така че се надявам всичко да е наред.

Да си изпрося подарък, ама като не мога. Вече ми мина ядът и сега само ми е мъчно, дано всичко да е наред Praynig

# 721
  • Мнения: 314
Здравейте, момичета.  Hug

Честит празник на всички празнуващи!
Честит 3-ти март!

Имам едно питане: в спалнята, където ще спи бебка, сега имаме и телевизор, и компютър. Мислите ли, че ще трябва да ги махнем от спалнята като се роди? Скоро свекървата каза на мъжа ми, че ще трябва да махнем компютъра, а аз въобще не се бях замисляла за това.  newsm78

# 722
  • Мнения: 94
 Скъсяването на шийката се открива най-добре с вагинален ехограф, с коремен казват, че се измерва неточно. Може да нямаш никакви симптоми и да достигнеш до пълно разкритие Sad
Аз имах от време на време болки ниско долу, но си помислих, че е от разтягане на матката, а и те бяха преди около 1 седмица.
Процентът да има проблем със шийката се увеличава, ако имаш спонтанни аборти или ти е правена някаква хирургична намеса от рода на обгаряне на раничка и т.н, аз ги имам и двете Confused

Последна редакция: ср, 03 мар 2010, 15:52 от Kidman

# 723
  • Мнения: 293
По-рано бях писала за вагиналния преглед и сега се повтарям но заради темата моята докторка в 4 месец ми каза,че трябва да ми направи задьлжителен преглед за скьсяване на шийката и ме качи на магарето беше сьс спекулум иначе тогава не се сещам с кой ехограф ме гледа ама май още беше с вагиналния.Миналата бременност пак ми правеха такива прегледи най-редовно понеже бях с контакции.Слава богу до преждевременно скьсяване на шийката не стигнах.
Иначе днес голяма разходка му дрьпнахме с малкия оправи ми се настроението и главата за сега:)Усмивки:)

# 724
  • Мнения: 67
За скъсяванетп на шийката помолих гинеголожката, когато ми взима секрет в 5-ти месец, да види какво е положението, тогава бях на магарето, но и аз знам, че с вагинален се вижда (даже незнам кое е по-надеждното).
За компютър и телевизор в стаята на бебето и аз не знам. Предполагам, че е по=добре да няма, че да му е тихичко и спокойно, но пък и при нас няма начин май да ги махнем Sad и ще видим какво ще правим.

Сега видях, че и аз от днес съм в 7-ми месец  Laughing

# 725
  • Мнения: 0
Такааа... нашата лигла вече си има и количка  1stroller
Голямо чудене беше между Чиполино Ултра и Дакота, разликата между двете е някакави си два килограма, иначе като характеристики са еднакви, по едно време в чуденката се включи и Чиполино Пуки, но не ми допадна идеята, че дръжките не се въртят, а само коша, иначе е лека количка. Накрая взехме Дакота, която си беше и фаворита ми.

Джиджи, мерси за инфото за спазмите Simple Smile

# 726
  • Мнения: 0
Etka_koketka честито ви количка.Много ми хареса.Чистито и на всички мами влезли вече в 7 месец.

# 727
  • Мнения: 0
Здравейте момичета,

Честити колички на Мария, Софи и Етка - много са ви хубави.
Алексова, дрешките са много сладки и аз си харесах доста неща от next.
Кидман, стискам палци всичко да се нареди при теб, но наистина най-важното е, че са го видели, за да могат да се предприемат необходимите мерки. Hug
Златната, честито и на теб. Ако не бъркам, участва в Колелото на късмета и спечели. Много се радвах за вас, все едно аз бях на твоето място, толкова се развълнувах.
Лека вечер от мен.

# 728
  • Мнения: 1 554
dion,аз също ходя при Георгиев от Аг-то и смятам там да раждам,предния път при него раждах Peace

# 729
  • Под липата
  • Мнения: 620
dion,аз също ходя при Георгиев от Аг-то и смятам там да раждам,предния път при него раждах Peace
Морска, ти на ЖК ли си при Георгиев ? Аз смятам да раждам в АГ и един от лекарите фаворити е Георгиев. Мислех  като наближа 7 месец да се завъртя  натам. Как става връзката с този лекар и къде преглежда?

# 730
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
Момичета имам нужда от помощ  baby_neutral.Харесах си тази количка http://chipolino.com/#/bg/products_use/01.195/01.195.196/m.317/ ,а не мога да открия колко й е цената.Може ли някой да ми каже къде да търся?

Последна редакция: ср, 03 мар 2010, 19:59 от mama moni

# 731
  • Мнения: 67
 И аз съм при Георгиев!  Laughing Рафаела, отговарям вместо Морска - Георгиев не води ЖК.
мама мони, не ми се отваря линка

# 732
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 852
Малена оправих линка.Виж дали сега ще  се отвори.

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 585
Mama moni най добре е да идеш във фирмения им магазин.Явно е нов модел и я няма из сайтовете.
Natai nat аз днес видях количката Hauck malibu На живо във Вис Виталис.Многа я харесах.Май нея ще купуваме.Цената и е супер за три неща и е страшно лека и маневрена.Мислих за някакво Чиполино,но на живо нищо не ми хареса,най-вече заради това че са тежки и малкия кош за багаж

# 734
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Един от моите фаворити също е д-р Георгиев. Още не съм се свързала с него. Имам мобилен телефон за връзка, умувам кога да му се обадя... Моето АГ каза, че е още рано. Той не води ЖК. Приема в частния си кабинет на ул. "Ивайло" и в АГ в определени дни.  Peace Ще има форумска среща в АГ болница през юни май.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт