Мартенската мама знае, че през март с бебе ще играе! (38)

  • 17 101
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 24
krasita1  Hug благодаря за разказа! Всичко е минало много бързо при Вас и се радвам, че е така и благополучно!  Hug
eniq по принцеп знам, че има подобни симптоми... Но Маринексчето после каза, че е от салатка май... А нея наистина я няма днес  newsm78
марисса идеята с албумчетата е добра. Аз съм за, но си мисля да го направим след като се родят всички бебчета и влезем в Родени 2010, защото наистина тогава ще е страшно със снимките  Joy

# 61
  • Мнения: 68
маринела  Hug ами сигурно е така,то какво ли не промени се случват вече та нищо не ме учудва.
дари и аз така мисля за албумчето като се родят вси1ки бебчета,ох нямам търпение вече да гледам бебенцата на всички Crazy

# 62
  • Мнения: 1 768
Като видях колко сте се притеснили за мен и си викам дай да драсна пък после ще чета , че за един ден сте изписали света  Hug
Цял ден шетам и гладя като луда и вече мога да кажа - свърших  ooooh! остана само комплекта за изписването , но той ще е готов на мама с дрешките  Laughing
Много съм изнервена днес и яко преуморена - явно много ми тежи , а няма никой да удари едно рамо помощ.  #Cussing out Инак всички имат пръст в чудото да имам бебе  #2gunfire Днес съм отвратителна до сега се карах с мъжо заради неговите роднини. Twisted Evil
ахони , Вени Саси , Даридко, Кали7 , Ениа , нинчу , камъче , карменче , НаНина , челси , Маринелка , Heart Eyes Heart Eyes
Гушкам ви всички и се връщам да чета  Hug
Честит син на Крисчето !Да е добро , послушно и умно детенце !

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен в новата тема!

Да ви се похваля и аз днес ходих на запис на тонове. Пулса на бебето е добре, нямам контракции. Следващият път ще ходя след две седмици. Надявам се всичко да е все така спокойно и да си изчакам прегледа без стресови ситуации. След три дни влизам в деветия месец, а така съм се успокоила все едно имам още много време.

Сега отивам да чета какво се е случило днес тук.

# 64
  • Мнения: 454
Благодаря за идеите, утре ще пробвам. Tink колко ананаса за един ден трябва да се изядат?

# 65
  • Мнения: 365
Запис и от мен че не мога да ви смогна!  bouquet

Имам ново заглавие!Само ми ги ражда някакви главата! Joy

1.Мартеничка закачи и сладко бебе си гушни!

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 22:11 от sstambii

# 66
  • Мнения: 26
Красита благодаря за разказа..наистина е много полезно, поне за мен да чуя на всяка родила вече мама разказа Hug

Маринексче,  ти недей да ни изоставяш така за цял ден, че ни знаеш какви сме филмаджийки Joy

# 67
  • Мнения: 1 768
нинчо , мило толкоз рев му дръпнах днес особено на финала над завесите и така ми липсвахте , но знаех , че спра ли няма да продължа с гадното гладене . Rolling Eyes Стиснах зъби и се справих - явно такава ми е орисията - цял живот да се справям със всичко сама  Sad

Отивам да спинкам , и утре ще ви чакам да пием кафе  Hug , който не се яви на очна ставка го смятаме за родил през ноща  Wink Laughing

# 68
  • Мнения: 26
Хахаха душичка  Hug   

Лека ти нощ...и гледай да се появиш за кафенцето  Naughty   

Последна редакция: вт, 23 фев 2010, 22:29 от ninchu_m

# 69
  • Мнения: 26
Честити бебенца на новите маминки. Бебенцата са страшни сладурчета, като им разглеждам снимчиците си представям и моята принцеса, вече нямам търпение. Днес и аз гладих и уж съм готова с чантата най- после.
Утре и аз съм на ЖК и много се надявам всичко да е наред. Стискайте вълшебните палчета момичета и за мен.  Praynig
Лека нощ и дано успеем да поспинкаме!

# 70
  • Мнения: 73
марисса, slun4o Благодаря  Hug Hug Hug

# 71
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Ето ме и мен! Скитницата   Mr. Green

Маринекс Мислим те цял ден! А ти не си родила  Wink Мило, защо не се обади, щях да нарамя ютията и дъската и право при теб! Утре мен това ме чака! Обяснявам на бебе Бобо, че до четвъртък излизането е забранено, че още не съм го изгладила и ще си ходи смачкан, ама той не ме слуша и иска да излиза през пъпа Simple Smile Едно голямо гуш за теб  Hug и бързо изхвърляй лошите мисли от главата си!

Добре дошли на завърналите се мами! Искам да кажа, че всички разкази ми звучат някак си много спокойни! На мен лично поне така ми действат!

Аз да се похваля с част от покупките http://martenki2010.snimka.bg/baby/nashite-pokupki.461443.17546896



# 72
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
НаНина това за по-бързо зарастване ли е или против възпаляване на шевовете?

Оксикорт доколкото разбрах е против възпаление, но и действало успокояващо!

# 73
  • Мнения: 56
Ееее Маринекс4е появи се....Явно пове4ето сме изнервени тия дни...и аз постоянно се дъв4а с моите!Дано утре се събудиш с много хубаво настроение...лека нощ Hug

# 74
  • Мнения: 28
Писах, писах и все ми се изтрива ooooh!
Честито на Крисчето, да е живо и здраво бебе и да радва мама и тати  bouquet
При нас всичко е нормално, утре сме на консултация да притеглим малката буба, че нали не трябва да наддава много, за да не развие анемия та сега и това го мисля.
Виждам за раждането си говорите, аз и двата пъти родих лесно и болката си беше съвсем търпима даже сега ми се размина и без шевове а първия път бебето излезна на третия напън, така че смело момичета ако беше  страшно нямаше толкова мами да се решават на второ, че и на почече раждания!!!
Лека нощ от мен!

Общи условия

Активация на акаунт