Баба Марта с усмивка съблече на ЮНЧЕ зимното елече. Тема №103.

  • 17 368
  • 724
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 6
                                
                                                       wiwi
                     Честит рожден ден, усмихната и позитивна мама бъди!

                    
                  
По въпросите- вечерно време все  още се кърмим и честно казано не зная с точност колко изяжда!    
За Мо- ей, забавлява се това дете с тия сапунки, браво!    И Кали да беше така цена нямаше да има!                                        

# 706
  • Мнения: 165
Аморе, навънка няма да я огрее кърмене Mr. Green, така се върти че е абсурд, добре че заспива сама в количката. АБе само веднъж да се стопли, че ми писнаха тия снегове. Гласувах за Алексчо, а колко пъти мога да гласувам, че проверява IP adresa?
Сенайде  Hug
wiwi честито и от мен!  bouquet

# 707
  • Мнения: 269
wiwi- ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!  bouquet
Благодаря на всички Hug Hug HugЩастлива съм,че ви има  bouquet
Преди малко пак бяхме на преглед,изписаха ни(gentamicin 40mg)2-ампули,по половин сутрин и вечер. Поликлиниките са пълни с болни дечица ooooh!Дано скоро се оправят милите,че като гледам моето как се мъчи,не издържам. Cry

# 708
  • Мнения: 111
Кате  Hug
Много болни и не само деца а и възрастни
И тая зима и тя няма край пак дават другата седмица да вали сняг то лятото ще дойде ние още на пързалките ще ходим  ooooh!
Бо забравих да пиша сутринта имах в предвид (както е казала Аморе) че горчи като Цитросепта Simple Smile

# 709
  • Мнения: 639
Кате, ха дано и още да си отспиваш и все по-често да чуваш "мамо"!
Вани, благодаря ти! По веднъж от едно IP може вече.
Анджи, нека следващият път вече всичко да е ОК и да я направят!  Praynig

# 710
  • Мнения: 96
Честит рожден ден wiwi.

Бързо оздтравяване на всички болни.

Минди, как сте?
Нели, писах това за Тони по повод игрите му.
Поли, дано лепенката помогне и не се стигне до операция.
Сенеиде, измъчи се Алиджан, дано лекарствата не само задействат, но и го излекуват! Разтройството и повръщането изчезнаха ли?

Аз да ви се оплача, днес Петър решил да не спи следобеда и сега до вечерта ме чакат игри и обиколки на апартамента, хванат за ръчички...

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Аморе и ние много се въртим и нищо не изпускаме когато се храним навън. Но поне тя си заспива в количката.
anjeelina аз пък тази сутрин като слушах Емо разбрах, че вече щяло да се затопля. Дано наистина е така. Стискам палци скоро да направите снимката.

# 712
  • Мнения: 28
Здравейте на всички Simple Smile пожелавам бързо оздравяване на долните сладурковци .... и скоро да разсмиват отново майките си Simple Smile Теди беше преди седмица с ужасно разтройство, температура и повръщане нями нищо по ужасно от това да ти е болно малкото слънчице. За щастие вече е добре и лази НАВСЯКЪДЕ .... изправя се и се опитва да ходи Simple Smile голяма забава ... а как говори на бебешки само  Laughing нямам думииии .... Да ви попитам с какво обувате децата, които вече се изправят... взех едни буйки на колев и колев но нещо му се завърта вътре крачето.

# 713
  • Мнения: 9 814
Jana Georgieva , у дома Симона ходи боса. То и без това с буйки не й е удобно да пълзи.

ПолиПоли, здрав кръст ти пожелавам с това навеждане и обикаляне.  Simple Smile

# 714
  • Мнения: 0
Франчи, Симонка като е боса не се ли пързаля по паркета, когато се изправя? Ралица така на два пъти се подхлъзна, но за щастие падна на дупето си, затова сме постоянно с обувки. За пълзенето няма проблем да е боса, но за изправянето.......

# 715
  • Germany
  • Мнения: 7 944
Сенайде, аз Гентамицин, особено на бебе не бих дала!
Нашият юнак продължава да не иска да се храни като хората и аз вече съм убедена, че кара вируса с гаденето и лекото разстройство, който изкарахме с Бобо. Дано и при него мине леко. За сега просто му се догажда като почне да яде, но не е повръщал, само върна снощи и сутринта малко след ядене. Ака по 3-4 пъти без да е много рядко, но на фона на вечния му запек си е проблем. Нашият педиатър каза да давам Био Гайа и натриев цитрат. Стискайте палци моля да не се влоши  Praynig

# 716
  • Мнения: 9 814
Франчи, Симонка като е боса не се ли пързаля по паркета, когато се изправя? Ралица така на два пъти се подхлъзна, но за щастие падна на дупето си, затова сме постоянно с обувки. За пълзенето няма проблем да е боса, но за изправянето.......

Няма проблем, пълзи с чорапи с гумирана подметка.
Не сте ли навън? Зибито спи с баща си сигурно зад вашия блок, но се затаралянкаха със зимния танк.

Мони, дано на Брани му се размине.  Praynig

# 717
  • Мнения: 28
Ами Теди се хлазга бос ако то е само по чорапки си ги събува ( много е задобрял в това Simple Smile ) пробвах и тези с подметката отдолу но ефекта е същият ... за това съм в чуденка .. и сандалки пробвах но го затруднява при палзенето.

# 718
  • Мнения: 165
Мони, дано се размине леко Praynig, но натриевия цитрат не знам как ще го даваш, много е гаден Sick, а голямата изобщо не можах да я накарам да пие, нито това нито Хидрасека, то и затова през септември беше стигнала до системи.

# 719
  • Мнения: 0
Ох,Франчи, не сме навън и ме е много яд, нали сме с лятната количка, а другата я закарахме на вилата, кой да предположи, че пак ще натрупа толкова сняг #Cussing out,надявам се да се стопи още снега и утре да излезнем, птички пеят, сняг вали - шантаво време.......

Мони, дано този път да ви подмине. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт