Февруари не остана, ха дано не ме преноси много мама!

  • 16 284
  • 605
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 88
Шаманче,много е сладка Матеа,аз все забравям да ти кажа,че сте й избрали прекрасно име  Hug

# 61
  • Мнения: 4 187
Помпата на Авент ми е първа любима  Laughing , аз също не мога да се цедя на ръка !

Сега съм я ползвала всичко на всичко 3 пъти, но определено спаси положението  Peace !

С Рая висях на помпата непрекъснато  ooooh!, това от съветите за изцеждане до край  Tired.
Първо кърми половин час, после цеди един час, после реди продукцията във фризер  Mr. Green, айде дошло време пак за кърмене  Shocked ....Чак към третия месец ми дойде акъла в главата ( регистрирах  се във форума   bowuu)  ...
Тогава вече имах цял фризер с кърма ....Не ме питайте с каква болка я изхвърлих 9 месеца по - късно.
Толкова труд и пари ( торбички за съхранение, щипки, етикети  ooooh!) на вятъра  #Cussing out !

# 62
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
С Рая висях на помпата непрекъснато  ooooh!, това от съветите за изцеждане до край  Tired. Първо кърми половин час, после цеди един час, после реди продукцията във фризер  Mr. Green, айде дошло време пак за кърмене  Shocked ....Чак към третия месец ми дойде акъла в главата ( регистрирах  се във форума   bowuu)  ...
И аз тъй с Халюша. #Cussing out Малеее, какъв дъжд запра!!               

# 63
  • Мнения: 304
Айде сега да се изказвам подготвена(успях да ви прочета).
Много емоционална тема се е заформила! HugНа мен също ми беше много притно да изкарам бременността си с вас и да споделям хубавите и не дотам хубавите моменти(почти като женени,само дето сеи оплювахме и мъжете Crazy).
И ние се опъпчихме сериозно от 2 дни и малко ме е хванало притеснението.Снощи намазах Клаоян с кърма(не знам откъде ми дойде),ама ми се струва,че сутринта малко му бяха позавяхнали пъпчиците.Сега най-накрая се успокои,че цяла нощ ни тормозеха глад и колики и смятам и аз да се отдам на почивка.Дано изкара в сън до 3часа,когато трябва да се храним.
И да не забравя-честит рожден ден на Танчето!Жива и здрава да си мила и много късмет ти желая!!!
Нашите акита също си менкат цветовете,но реших да не им се впечатлявам чак толкова,след като на едно зелено се падат след това поне 3 жълти.

# 64
  • Мнения: 88
ехеееееее,навън стана черно като нощ! Shocked как ей сега ще запраска и ще ни изпрати по вода към нас... Wear Umbrella

# 65
  • Мнения: 88
ииииииииииииииииии...заваля...

# 66
  • София
  • Мнения: 618
Мяу, Дани така я бях подредила със шоколад за погачата, че нямаше място без пъпка  Blush Нещо ме беше ударила нервата покрай организацията на събитието, погълнах ... мммм... доста да речем и на следващият ден - честито  Crazy После започнах да го ям по "схема", за да свикне детето с лакомията на майка си  Blush
С Рая висях на помпата непрекъснато  ooooh!, това от съветите за изцеждане до край  Tired. Първо кърми половин час, после цеди един час, после реди продукцията във фризер  Mr. Green, айде дошло време пак за кърмене  Shocked ....Чак към третия месец ми дойде акъла в главата ( регистрирах  се във форума   bowuu)  ...
               
и аз в групата  #Cussing out после варих, бърках пюрета, кремчета - така и не пожела да я опита, всичко замина в мивката  ooooh! Сега съм без помпа, разчитам на Цокльо  smile3504

# 67
  • Мнения: 88
с тия помпи и аз да са изкажа,как щях да си разширя каналите,тц,тц,тц,първите дни нон-стоп висях с тая помпа и на четвъртия ден не мога да спра кърмата да не избива по дрехите ми,и като ми заръчаха да се цедя докрай,да не престоявала кърмата в циците ми  Shocked добре,че беше Мяуче да ме светне по въпроса и добре че навреме спрях...иначе наистина щях да съм като текезесарска крава.  Mr. Green

# 68
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Мяу, Дани така я бях подредила със шоколад за погачата, че нямаше място без пъпка...
Аз с Калина не близвах шоколад, пък тя си имаше от тия пъпчици с връхче (предимно по лицето). А може и от претопляне да са, не знам... Шоколада ще го спра, разбира се, кво да се прави. Tired

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 12:35 от Мяуче

# 69
  • София
  • Мнения: 618
Може пък при вас да не е от шоколада  Peace "Бебешка му йабота" както казва нашата кака  Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 209
Аз съм с ръчна на Томи Типи. успявам да изкарам 15 милилитра за 15-20 минути цедена и след това просто ръцете ми отказват Confused Ако нещо се закучи работата с кърменето и трябва да се цедя ще си взема електрическа....ама за сега няма такива изгледи.

Ясен непрекъснато се пъпчоти. Много бързо му минават. Педито каза само със зехтин да го мажа. Ох дано не е с чувствителна кожа. Аз шоколад ям тайно Whistling...а и вкъщи се яде тайно от мен шоколад Laughing. Да взема да го спра ли Thinking

# 71
  • Мнения: 88
момичета,аз ви казам чао и се надявам скоро да си пуснем нета у къщата,и в духа на носталгията ви казвам едно голямо БЛАГОДАРЯ,че ме приехте при вас и ми помагахте когато имах нужда.беше много хубаво и това време мина неусетно.прегръщам ви всичките и се надявам като се появя всички очакващи мами да ни зарадват с бебенца!  Hug
 Kissing Heart Flowers Bouquet lovekiss за всички февруарки,пък били те декемврийски,януарски или мартенски!

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Мама-Уидоу ,скоро пак да се появиш !  Hug
Аз пък хич не съм яла шоколад,а нашето девойче и то е от опъпчените ,та се замислям обратното на това,което мисли Ел.П . Така и така сме с пъпки,може да прегреша малко  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 304
  Чесит рожден ден на Танчето-дано от тук нататък всичко да ви тръгне по вода и всичко да е както вие си го искате  Hug

Мами да ви питам понеже Елена все по често е будна и кокори очи,но без да плаче-как ги забавлявате мъниците през това време и също някакви играчки давате ли или е рано още.Офф може и тъп да ви се стори въпроса ама като си нямам идея  ooooh! То толкова играчки гледах още като бях бременна и все пише 0+ на тях но мъничка ми се вижда още Ели.А дрънкалки от кога им се дават?

# 74
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Мамо Уидоу, аз тъй и не разбрах накъде си се запътила, ама нейсе! Дано по-скоро да имате нет в новата къща (или не е нова?)!

Пъпките не са от шоколада, или дори да са подпомогнати от консумацията му, то не става дума за алергия, а за засилена секреция на мастните жлези, чисто хормонално е. Ето, вижте как му лъщи нослето на мини пуберчето. При Люска пъпките се появиха на 20-я ден и очаквам до 6 месец да се изчисти напълно. Това имах предвид -- срокът е дълъг, ама... бебешки ррррррработи, както би рекла Халюша Grinning.

Силвъри, можеш да я гушкаш и да й говориш (това ми идва на прима виста). Играчки също можеш да й показваш, просто за да следиш реакцията й. Дрънкалки -- защо пък не. Те бебчетата още от първия ден си имат инстинкта за стискане (могат да следят с поглед, да чуват различни звуци). Можеш да я гъделичкаш по крачетата, макар че съм чувала и мнения, че бебетата с е дразнели от гъделичкане, ама ти опитай с твоето бебче и ако не му е приятно, недей повече. А в крайна сметка можеш и просто да си я гледкаш как се кокори (не е задължително нещо да правиш).

Шамане, Матеа е много хубавка (завиждам за снимката с бати)!!

Последна редакция: сб, 27 фев 2010, 12:54 от Мяуче

Общи условия

Активация на акаунт