Течни перилни препарати (гелове) и омекотители -3

  • 113 477
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 803
Благодаря, прочетох го. Ама точно това ме озадачи. Защото централата на "Проктър енд Гембъл" е в Женева, Швейцария. А на "Даш-а" пише Белгия. Ама не знам той дали е на PG.

Централата на P&G за Европа е Брюксел.

# 46
  • Мнения: 1 080
Здравейте!
А аз купих течен Ариел на който пише, че е произведен във Франция да се надявам ли на добри резултати?

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
запис в новата тема. Вече пробвах на ариел гела - много хубаво мирише, изпира чудесно, но дали избелва прекалено newsm78. Сега съм на течен Рекс - за изпирането грешка няма, но миризмата му е доста слаба в сравнение с Ариела....

# 48
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Искам да споделя мнение. Страхотен е синият "Софтланд" /ако така се пише/. Ползвам и сушилня - мирисът остава и след нея. Дрехите са пухкави и миришат хубаво, ама наистина миришат.

# 49
  • Мнения: 12
 И аз пера  със син " Софтлан" невероятен е .   както и  този  ванилия  и орхидея.

# 50
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Да споделя, че и "Медикс" са пуснали течен препарат за пране. В момента у дома се тества една опаковка, която е буквално за без пари. Купих за цветно, като на мен "полигон " са ми работните дрехи на мъжа ми. За сега съм доволна, а в събота ше опитам и на моите ризи и да видим.

# 51
  • Мнения: 12
Медикс отдавна имат  течен препарат  за пране, поне от година и половина , мисля. 
Не го ползвам  и затова  не  мога  да споделя  мнение.  Не смея  да използвам  върху скъпи дрехи прахове на които нямам доверие.
 

# 52
  • Варна
  • Мнения: 7 733
http://www.surf.com/our_products/tropical.php е това е последното ми откритие в областа на течните препарати 20 пранета универсален цена 13лв.  Peace Peace Peace
 Ще кажа само че съм очарована.Няма такъв аромат и такова перфектно изпиране.Съизмерим е с персил и ариел също на"Юниливер",но ухае доста по-силно и по приятно и от двата.

# 53
  • Мнения: 803
Сега, ако намине Гес, ще разкаже, че това е ниският клас на британския Юниливър.
И още, че марката Персил там наистина е на тази фирма, но Ариел не е.
В таз връзка, ако четяха тук Мр.Проктър и Мр.Гембъл щяха да ни се ядосат яко.
Добре, че само аз наминавам и не се ядосвам, а се смея Laughing
А че се харесва не съм изненадан, защото имам впетление как тук много се хвали Рекс на Хенкел ЦИЕ, за сметка на Персил на Хенкел ЦИЕ. Защо ли? Mr. Green

# 54
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Не го ползвам  и затова  не  мога  да споделя  мнение.  Не смея  да използвам  върху скъпи дрехи прахове на които нямам доверие.
HugАми нали това е целта на темата - мнения да споделяме! И аз поради страх първо пробвам на "безотговорните" работни гащеризони на мъж ми ( зацапани от дърводелски труд), пък после на други. Мнение обаче - като се прибера от командировка!

# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Купих за майка ми течния Рекс с бадемовото мляко и си пуснах една пералня с него. След Ариел ексел гел, не ме впечатли.
Другия месец, ще тормозя мъж ми да  ми носи от Германия. Август се бях заредила с препарати, сега свършват. Въпросът ми е има ли някакво  количество, което е разрешено за пренасяне през граница да  не му  направят проблем. Миналата година се прибрах с Персил прах 6 кг, Корал и Ариел- течни.

# 56
  • Мнения: 5 209
Купих за майка ми течния Рекс с бадемовото мляко и си пуснах една пералня с него. След Ариел ексел гел, не ме впечатли.
Другия месец, ще тормозя мъж ми да  ми носи от Германия. Август се бях заредила с препарати, сега свършват. Въпросът ми е има ли някакво  количество, което е разрешено за пренасяне през граница да  не му  направят проблем. Миналата година се прибрах с Персил прах 6 кг, Корал и Ариел- течни.

Колкото може да събере без да направи свръхбагаж. Mr. Green
Всъщност, не знам. На мен никога не са ми правили проблем, дори от САЩ. А пък от Англия си носех редовно отделен куфар със "съкровища". Може би имам късмет, че не са ме хванали.
Няма да го тормозиш. Като го инструктираш да купи концентрирани, няма да се натовари толкова много. Праховете вече също са по-концентрирани.
Пробвай Persil ActicPower, ако не си досега. Ако го хване в промоция, може да ти излезе под 10 лева за 20 пранета.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Аз това съм го заплюла дето се вика, даже имаше и един талон за 1 евро отстъпка да се разпечата, но девера се е покрил нещо, а аз не съм на ти с немския, ще го чакам да се появи  онлайн да ми разясни.

# 58
  • Мнения: 5 209
Аз това съм го заплюла дето се вика, даже имаше и един талон за 1 евро отстъпка да се разпечата, но девера се е покрил нещо, а аз не съм на ти с немския, ще го чакам да се появи  онлайн да ми разясни.

Ето купончето:
http://www.persil.de/downloads/Coupon_Internet.pdf

Получаваш 1 евро намаление на касата. Само 1 купон за продукт. Важи само в посочените магазини. Валиден и в черно-бяло.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Благодаря   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт