Течни перилни препарати (гелове) и омекотители -3

  • 113 476
  • 764
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • в белята
  • Мнения: 536
Търсих ,търсих да си намеря Persil Sensitive ама не намерих немско производство,та затова си взех Ariеl Sensitive Белгийски............със сигурност не е толкова добър ,ама май е по-добре от предлаганото официално на нашия пазар  newsm78 newsm78 newsm78
А и сега се сетих,реших оня ден да разгледам бар кодовете на препаратите ми у нас ,дето повечето са гръцки,а те взеха ,че се оказаха ,кой от Холандия,кой от Белгия и даже от Италия.............. newsm78 newsm78 newsm78А ся кажете как става тоя номер?

# 32
  • Мнения: 5 209
Търсих ,търсих да си намеря Persil Sensitive ама не намерих немско производство,та затова си взех Ariеl Sensitive Белгийски............със сигурност не е толкова добър ,ама май е по-добре от предлаганото официално на нашия пазар  newsm78 newsm78 newsm78
А и сега се сетих,реших оня ден да разгледам бар кодовете на препаратите ми у нас ,дето повечето са гръцки,а те взеха ,че се оказаха ,кой от Холандия,кой от Белгия и даже от Италия.............. newsm78 newsm78 newsm78А ся кажете как става тоя номер?

За Ариела - щом е от държава на запад от Унгария, става.
За баркодовете Дедо беше обяснявал, че на тях не може да се разчита, понеже фирмите слагат баркод с държавата, в която им е централата, независимо къде е произведен конкретният продукт: Юниливър - Холандия, Хенкел - Австрия, Проктър и Гембъл - май беше Белгия. Затова и българският Персил, например, има австрийски баркод, въпреки че е произведен в Унгария.

# 33
  • в белята
  • Мнения: 536
Ами  на Ariel sensitive всички надписи са само на един език ,мисля че немски или е белгииски и са лепна ли едно нескопосано напечатано лисче за превод на Бг.После ще го снимам и ще го покажа.А и не ми се видя скъп за 18 пранета само 8.50 лв.

# 34
  • Мнения: 255
ха..защо не съм видяла темата по-рано. Така държа на прането си . Все се стремя да взимам хубави препарати, много ми е кеф. А в темата има толкова ценна информация сигурно Simple Smile
От доста месеци ползвам Персил-течен -син. Доволна съм как пере, но не ми харесва, че като са мокри дрехите ухаят невероятно, а като изсъхнат-на нищо.
Сега за да не задавам глупави въпроси почвам да ви чета Simple Smile

# 35
  • Варна
  • Мнения: 103
Днес взех тези немски перилни  препарати



Ariel Exel Gel за цветно пране,16+2 пранета-14.99 лв.
Lenor Energy Clear Blue, 750 мл.- 5.99 лв.
Weisser Riese Megaperls прах за бяло пране, 18 пранета- 11.99 лв.

# 36
  • Мнения: 1 165
Би ли споделила от къде?

# 37
  • Варна
  • Мнения: 103
Би ли споделила от къде?
Магазинът за препарати внос от Германия се намира на Бенковска от страната на Образцов дом, почти до кръстовището на Нептун.

# 38
  • Мнения: 1 165
Благодаря.Знам го магазинчето.Този Ленор съм го пропуснала последния път като ходих

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 926
Би ли споделила от къде?
Магазинът за препарати внос от Германия се намира на Бенковска от страната на Образцов дом, почти до кръстовището на Нептун.
Почвай да переш че чакаме коментари  Mr. Green Е, времето е малко такова... Не знам защо, но си прдставям, че омекотителят мирише божествено  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 2
А за италианските те4ни прахове какво сте кажете.Донесоха ми един те4ен прах за бяло пране Detersivo lavatrice muschio bianco,1л излиза към 3,20 лв.Осте не съм го пробвала,но приятелката ми каза 4е е страхотен.Купувала го много евтино,застото го продавали наливно,отивас в магазина ,носис си ти бутилка и си пълнис.Така не пласта за скъпи опаковки и всеки път си носи състата бутилка.
Идеята ми се струва страхотна.Вие как мислите?

# 41
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Купих "Даш" - и течния /на снимката по-горе/ и прахта. А защо на кутиите пише, че са от Белгия. Аз останах с впечатление, че трябва да пише - Германия. Купих и "Софтлан" - синия, наистина е страхотен. На него пък въобще не пише, къде е произведен. Всичко е на немски или нещо подобно.
Та какво ще кажете - има ли немски "Даш"?
В магазина ми обясниха, че в Белгия произвеждали за Немция. Верно ли е.

# 42
  • Мнения: 5 209
Купих "Даш" - и течния /на снимката по-горе/ и прахта. А защо на кутиите пише, че са от Белгия. Аз останах с впечатление, че трябва да пише - Германия. Купих и "Софтлан" - синия, наистина е страхотен. На него пък въобще не пише, къде е произведен. Всичко е на немски или нещо подобно.
Та какво ще кажете - има ли немски "Даш"?
В магазина ми обясниха, че в Белгия произвеждали за Немция. Верно ли е.

Хайде прочети третият постинг на тази страница. Дано отговори на въпросите ти.

# 43
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Благодаря, прочетох го. Ама точно това ме озадачи. Защото централата на "Проктър енд Гембъл" е в Женева, Швейцария. А на "Даш-а" пише Белгия. Ама не знам той дали е на PG.

# 44
  • Мнения: 5 209
Благодаря, прочетох го. Ама точно това ме озадачи. Защото централата на "Проктър енд Гембъл" е в Женева, Швейцария. А на "Даш-а" пише Белгия. Ама не знам той дали е на PG.

Да, Даш е на Проктър и Гембъл.
Но на другото не знам какво да ти отговоря. И аз понякога се озадачавам кое къде се произвежда и къде се внася. Гледай да пере добре и да си струва парите.

Общи условия

Активация на акаунт