Течни перилни препарати (гелове) и омекотители -3

  • 113 432
  • 764
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 204
Заповядайте в новата тема:
 

Споделете мненията си, от кои препарати сте доволни и от кои , не.... Hug

Стара тема :Течни препарати (гелове) за пране 2

Последна редакция: пт, 26 фев 2010, 21:25 от BOOTY

# 1
  • Мнения: 1 165
Записвам се да следя за новости.Аз последно си купих омекотител на Софтлан, че само при тях намерих ванилия, но още не съм го пробвала да кажа как е.Чудя се и за бебешкия Ленор,немски и за Сано-то newsm78Като качества съм почти сигурна, че Ленора ще е по-хубав, но Саното има много хубав аромат.

# 2
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
     BOOTY, много ти благодаря! smile3501

# 3
# 4
  • Мнения: 5 209
Показвам в снимки новата ми любов. Ако го намерите, препоръчвам го силно.

Persil ActicPower                           Persil ActicPower Color   


Ползвам ги от известно време, но изчаквах, за да добия пълни впечатления.
Аз си имам едно на ум за течните препарати за пране на бяло и като ползвах, слагах една таблетка с активен кислород да подсили действието. Е, с този, зеления, бялото просто искри, но трябва да се пере няколко пъти с него, за да подейства онази съставка. От червения, за цветно, също имам много добри впечатления.
Ароматът е на Персил - хубав. Дозира се 37 мл за пълна пералня (4-5 кг).

# 5
  • Мнения: 1 165
Сега си взех от този за цветно.Още не съм го пробвала.А това за бялото как да го размирам-трябва конкретната дреха да се изпере няколко пъти с него, за да се получи това искрящо бяло или?

# 6
  • Мнения: 1 167
Сега си взех от този за цветно?

От къде и за колко парички?  bouquet

# 7
  • Мнения: 5 209
А това за бялото как да го размирам-трябва конкретната дреха да се изпере няколко пъти с него, за да се получи това искрящо бяло или?

Да, именно.
Съжалявам, че малко доста неясно съм го написала, но трябваше да пиша няколко пъти едно и също, че нещо ми прекъсваше форума.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 165
Сега си взех от този за цветно?

От къде и за колко парички?  bouquet
От тук си ги поръчвам повечето пъти.


Ох, бременен мозък.Забравих сайта. http://freshaktiv.eu/7/13/131.html

# 10
  • Мнения: 15 379
Тази тема ми е една от любимите Flutter.
Просто няма начин да я пропусна.
Гес, силно ме впечатли с този нов течен Персил, особено този за бяло пране Hug.
Имаме малко бяло пране, но пък обичам да искри. Ще го потърся.

# 11
  • Хамбург/ Елмсхорн
  • Мнения: 100
Интересувам се от възможностите на немския течен "Coral". Пробвах с разни речници, но не става превода много разбираем. Само черния и лъскавия са ми ясни - в смисъл за черни и кадифени дрехи и лъскави. Интересувам се от розовия, синия и зеления - за какви дрехи са - памук, вълна, коприна.
Четох в едно описания на Персил - течен, в сивкава /металик/ опаковка - че не са за коприна и вълна.

# 12
  • Мнения: 863
Искам да попитам,ако някой знае,  под какво име се продава омекотителя Коколино в Гърция?Може би Cajoline? Интересува ме името и за Турция  Peace Мерси предварително   bouquet

# 13
  • Мнения: 5 209
Да, в Гърция е Cajoline.
В Турция е Yumoş.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 919
BOOTY вместо запис да питам, нещо което ми направи впечатление предната тема:  защо се притесни да дадеш адреса н а въпросното добре заредено магазинче?!?
Та предишните 2 теми са пълни с адреси и указания за др. градове, а за Варна аз самата съм давала адрса на кварталното ни магазинче.
Подскажи поне квартала  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт