Мартеничка закачи и сладко бебе си гушни! (39)

  • 22 771
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 131
момичета, здрвейте и от мен.
ЧЕСТИТО НА МАМА ВАСИЛИЯ  МАМА ЛОЛЕЛЕЙ75, ДА РАСТАТ ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ. Hug

МАМА МАРИНЕКС И МАМА ЕНИЯ Hug, СТРАХОТНИ СТЕ.  bouquet
Мама Ив, страхотни новини Hug
Дари, когато е писано,пиленце, не се тревожи, вижда му  се края, после пък ще ти липсва коремчето Hug
Нелка-хубавелка, снимки имам и ще пусна. Иначе си се гледаме. В момента кърмя Ицо. Той е все гладен и плаче, иска на ръце и това е. Относно диетата само 1,5 кг свалих и снощи се навечерях, а сутринта пак съм повечко. Зор, зор, зор с тези кила. А апетита ми е огромен, винаги е бил. Преди 2 дни излязох да купя на децата малко по-големи дрешки и едвам ходя. Обездвижена съм от толкова лежане. Тук у нас си върша работата, но като излязох, ела да видиш как пуфтя като локомотив. Аз съм 92 кг и ще се #2gunfire Казах го май, че чувствам тялото си като заровено в пясък, толкова тежко. А за кожата да не ти говоря, но си струва заради тези красиви бебчета. Знае ли някой добра клиника за пластична хирургия. Имах съсед пластичен хирург в Пловдив, но той май е зачезнал на някъде Cry  
ДА ВИ СЕ ПОХВАЛЯ, ЧЕ ТАЗИ ВЕЧЕР СПАХ 8 ЧАСА С ЕДНО СТАВАНЕ. МАМА МЕ Е СЪЖАЛИЛА И НЕ Е ПРЕХВЪРЛИЛА ДЕЦАТА В СПАЛНЯТА. В 6 СТАВАМ И ГЛЕДАМ ДЕЦАТА В ХОЛА, А МАЙКА МИ ХРАНИ ФИЛИП. НЕ БЯХ СПАЛА ОТ МЕСЕЦИ С ЕДНО ПРЕКЪСВАНЕ, ДА НЕ ГОВОРИМ, ЧЕ ПРЕЗ ЧАС СТАВАХ И СПЯХ ПО 4-5 ЧАСА НА ДЕНОНОЩИЕ.

На всички мамита прегръдки, стиснати палчета и много целувки. Hug

# 691
  • Мнения: 6
честито бебче на мама Лорелей75-да ти е жива,здрава и много послушна малката принцеса,а на теб бързо възстановяване.
добре дошла на Крисчето-чакаме снимчици и разказ.
ения аз давам Инфакол и на Хип чай от копър.
за жълтеницата давах подсладена вода-на 100 гр 1 чаена лъж.захар.

# 692
  • Враца
  • Мнения: 94
Евче радвам се ,че писа душицо.Нацелувай и намачкай мишоците  от мен Hug Hug Hug Hug

# 693
  • Мнения: 24
Евчето  Hug Hug  Hug Като се появиш само и ми се оправя настроението  Hug
Миличка, хич не се тревожи за килограмите сега! Аз си мисля, че се чувстваш така заради анемията. Хапвай си и се грижи за себе си  Hug Сега като започнете разходките навън с малките мишлета ще се пораздвижиш, въздуха и слънцето ще си кажат думата  Hug Лекарите казват, че за да се възстанови организма на една жена след раждане си трябва една година - все пак си била дом за две малки човечета, които са си откраднали доста полезни вещества  Hug
Браво на твоето майче, че те оставила да поспинкаш - съня също е лекарство.

Много те прегръщам и целувам, Евче!!! Много, много прегръдки и цунки и на малките Ицо и Филип  Hug  Hug  Hug

# 694
  • Мнения: 56
Здравейте,мам4ета!
Ние с Ирка сме си ве4е в къщи.Ка4их ви снимки в бебешкото албум4е
На вси4ки обебили се 4естито!!!!!
Благодаря за хубавите пожелания моми4ета...да ви се връща..

# 695
  • Враца
  • Мнения: 94
Marinela flo добре дошла мила Hug Hug Hug

# 696
  • Мнения: 131
Енийка, аз давам инфакол, но моите май нямат много. Ицо плаче само кохгатао е в леглото, вземеш ли го спира. Това ме навежда на мисълта, че иска внимание, а не че има болчици. Профилактично давам по половин капкомер само.
По отношение на водата,незнам дали да им давам. Вчера приготвих преварена и подсладена, но не съм им давала. Не мога да реша дали да им давам, а ми се иска. Тук са върло против водата Thinking
Вени-Саси, това твоите сладуранчета ли са на снимката? Много са сладки.
Дари, аз ананаси съм яла много, не знаех, че предизвикват контракции, раждане и тн.тн.. Аз макар с такъв огромен товар в корема си нямах никакви контракции, може би това задържа бебенцата до 35 седмица. Иначе без шийка още в 28 седмица ме бяха отписали.
Тинк,, успя да ме разсмееш с мечката Hug Кога ще дойдете насам?
Креми, добре дошла в нашата компанийка Hug
Филипчо се пробужда. До скоро Hug

# 697
  • Враца
  • Мнения: 94
Евче мойте калпазанковци са да.Благодаря ти мило
Маринела голям бонбон е Ира и каква е чаровна като се усмихва Heart Eyes

# 698
  • Мнения: 1 165
Marinela flo, добре дошла
4elsy , Hug

# 699
  • Мнения: 24
Marinela flo добре завърнали се  Hug

Малката Ира е страхотнаааааа!!!

# 700
  • Мнения: 6
darida не се притеснявай миличка останаха дни, не е като да чакащ месеци, щом сме го избутали до тука, вече всичко ще е наред  Hug
Мама Ив  Hug
Добре дошла на Крисчето   Hug  Hug
Добре дошла на новата мама k_kremi
Челси   Hug мило ти за килограмите не бери грижа с близначет момченца няма как да не ги свалиш.
Стискам палчета за Цвети и Ахони   Praynig
И разбира се:
Честита мартеничка София на мама Лорелей 75! Живи, здрави и много щастливи! Тати наздраве!

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 14:18 от Mamma

# 701
  • Мнения: 2
Marinela flo, добре сте си дошли у дома! Всичко най-хубаво на цялото семейство. Малката кукличка е много сладка Simple Smile

# 702
  • Мнения: 87
Честита дъщеричка, Лорелей75! Да ви е жива и здрава!

Krischeto, добре дошли и вие у дома! Да сте здрави, много да ви радва бебчо.

k_kremi добре дошла при нас!   smile3525

Dari според мен явно датата на бебе Любо не е 5-ти и той ще се роди точно когато трябва  Hug

Marinela flo добре завърнала се. На последната снимка, малката е като принцеса, невероятно красива е.

# 703
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Честита радост на Лорелей75!!! Да е жива и здрава малката принцеса София! Да бъде много щастливо и обичливо дете! На мама бързо възстановяване!

Крисчето, Marinela flo Добре дошли!!!

Ени Относно коликите една приятелка ми каза, че Инфакол бил вълшебен! Аз щях да го поръчвам на една друга приятелка да ми го прати от Англия, но разбрах, че и тук вече го има в аптеките Ремедиум. А тя и Вени ти е писала за инфакола

 Shocked Shocked Shocked Момичета, много ме стряскате с тези грамажи дето ги обявявате! Ние в 34 седмица бяхме 2900 гр. Ако наистина изчакам до термин по сметките на бобита ще сме 4100 гр. Че то аз така ще се обърна с хастара навън  Shocked Shocked Shocked

k_kremi    Добре дошла! Ти изчакваш последни мигове за регистрация при нас! Simple Smile  

# 704
  • Враца
  • Мнения: 94
Shocked Shocked Shocked Момичета, много ме стряскате с тези грамажи дето ги обявявате! Ние в 34 седмица бяхме 2900 гр. Ако наистина изчакам до термин по сметките на бобита ще сме 4100 гр. Че то аз така ще се обърна с хастара навън  Shocked Shocked Shocked
Не бой се мила ще се прибере хастара пак където му е мястото Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт