Мартеничка закачи и сладко бебе си гушни! (39)

  • 22 770
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Маринела Ира Марина е прекрасна! Толкова мъничка, а толкова оформена! Даже и джуфка си има  Flutter

# 706
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Shocked Shocked Shocked Момичета, много ме стряскате с тези грамажи дето ги обявявате! Ние в 34 седмица бяхме 2900 гр. Ако наистина изчакам до термин по сметките на бобита ще сме 4100 гр. Че то аз така ще се обърна с хастара навън  Shocked Shocked Shocked
Не бой се мила ще се прибере хастара пак където му е мястото Joy Joy Joy

Само дано е без рекламации, че на Симо рекламациите са опасни  Joy

# 707
  • Враца
  • Мнения: 94
За рекламациите  ще се разбираш с доктора,ако има шев и кройка да удари един-два допълнително PartyТогава Симо ще е доволен със сигурност

# 708
  • Мнения: 0
Честити рожби на мама Кали 7, мама Vasilia и мама Lorelei75!
Да са им живички и здравички и много,много да ги радват!!!


Добре дошли на завърналите се мами нинчу_М,ения,Крисчето и Маринела_фло.чакам с нетърпение  вашите разкази .

Дари,не се разстройвай,мило.Всичко е за доброто на нашите бебчовци.Пък
знае ли се,може бебе Любо да реши сам кога да те изненада и да не се
поддава на лекарските планове. hug Hug Praynig
Мамо Iv, браво за страхотните новини от жк-то.Спокойна бади и ти и бебе Божидара ще си реши кога да те гушне. Hug Hug Hug
челси,много се радвам,че си поспинкала тази нощ и браво на твоето майче.гледай да хапваш повечко зеленчуци,богати на желязо.анемията те мъчи най-много,не толкова килограмите. Hug Hug Hug
Маринех,страхотна е Анна-Мария,а ти си направо сладкиш.Как се включваш след операцията още от боницата....супер си.И не се притеснявай за кърмата,на малката в първите дни и коластрата и е достатъчна. Hug Hug Hug
Маринела_фло,голяма сладурка е и твоята Ирка.да я нагушкаш от мен! Hug Hug Hug

Аз от 3 дни се каня да се захвана с гладене,но нещо все към кревата ме дърпа.Вчера ходих до болницата на акупунктура и се прибрах като парцал....болки засега нямам,но коремчето ми постоянно е стегнато,а имам и чувството,че бебка сте изпадне докато вървя...много ми се иска да си постои  на топличко поне 2 седмички още.За протокола-терминът ми е на 23.03. и да си призная не бързам.Още повече откакто миналата седмица док ми каза,че се движим с 2 седмици назад.Само това ми е в акъла сега-да не бърза още да излиза.Ухх,наоплаках се едно хубаво,за което се извинявам,но така поне малко ми олекна.
прегръщам ви и ви целувам всичките,маминки Hug Hug Hug

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 7 нови отговора.

# 709
  • Мнения: 0
Добре дошла на новата мама k_kremi Hug

# 710
  • Мнения: 0
Първо да честитя на новите мами Vasilia, Didka1, kali 7 и lorelei75! Мили майчета нека слънчицата ви растат здрави, щастливи и безгрижни!!! Скорошно възстановяване.

Marinex добре дошла на принцеса Анна-Мария !!! Желая и да бъде здрава, много красива и щастлива и много късмет в живота, а на теб - бързо възстановяване и много забавления!

На всички татковци честито и наздраве  cheers

А сега се връщам да ви чета, че почти сте изписали темичката.

# 711
  • Мнения: 1
Честита дъщеричка на мама Лорелей75!!
Здрава и щастлива да расте малката София,
с много радост и усмивки да пълни сърцата ви!! Честито  
Добре дошла сред нас на k_kremi . Hug

# 712
  • Мнения: 24
illy_to   Hug не се притеснявай, мила  Hug Ще си поседи на топличко бебка даже повече от две седмици  Hug

# 713
  • Мнения: 10
Честита дъщеричка на мама Лорелей75!!!

# 714
  • Мнения: 1 853
Честит юнак на Василия! Жив, здрав и много щастлив да бъде!

Честита принцеса на лорелей75! Да ви е жива и здрава и много да се гордеете с нея! страхотно име Peace

Креми, добре дошла, крисчето, маринелка, добре завърнали се  Hug

Ени, на мен с Никола много ми помагаше сешуара - включваш топлата струя към коремчето, достатъчно, за да затопли, но не прекалено близко, за да не го претоплиш  Peace

Аз влязох да раждам 62.5 кг при мое си тегло 51 кг. Изписаха ме 57, сутринтна се мерих 55.3 кг. Нямам търпение да си отида на моите кг, не за друго, ами защото нямам какво да облека - моите дрехи са ми малки, а бременните големи, с един клин и една пола ходя само  Crossing Arms

като си говорите за тежки бременности и си спомних колко пъти през тая ми бременност си мислех, че губя бебето, даже не помня колко бяха. Наистина тези неща се забравят като си гушнеш фъстъчето. Да са ни живи и здрави дечицата и ние да им се радваме, другото са бели кахъри Praynig

# 715
  • София
  • Мнения: 362
Здравейте, на бързо да докладвам и отивам да чета.
Малката най накрая си е сложила главичката както трябва, но док иска утре да ме гледа пак в болницата и тогава ще прецени дали да я предизвиква или не. Пак не знам кога ще раждам  #Cussing out Мисля, че се притеснява, че няма да бъде на смяна лекаря, с който иска да бъде ако се наложи да ме режат. Сега цял ден да съм си тупала корема, че да я предизвикам.
По обяд ме заболя много гърба (нямало нищо общо с раждането), но докато се прибера от док болката страна ужасна, започна да ме боли и стомаха и корема, едвам се дотътрих до нас. След това ме и втресе, легнах и съм заспала. Сега се събуждам и още не усещам нещо много да ме боли.

# 716
  • Мнения: 24
ahoney   Hug  Hug  Hug тупкай коремчето  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 717
# 718
  • София
  • Мнения: 362
Лорелей75, да ти е жива и здрава малката принцеса!!!
darida, не се ядосвай за датата, щом така е по-добре за бебчо.  Hug
Krischeto, Marinela flo, добре дошли у дома!  Hug
TinkJoy Joy Joy
k_kremi, добре дошла. Леко и скорошно раждане!   bouquet
4elsy, радвам се, че си се наспала тази нощ. Не ги мисли сега килограмите. Лека полека нещата ще си дойдат на място. Обаче се движи много, за да стане по-лесно.
НаНина, ако има рекламации да вземе той да роди едно дете да го видим какво ще му излезе навън и ти дали после ще го искаш с дефектите. hahaha
illy_to, пробвай да искаш да родиш по-рано и да видиш как ще се запъне като магаре на мост.  hahaha Стискам палци да издържи в коремчето ти възможно най-дълго.  Hug
darida, тупкам коремчето и то ме тупка отвътре.  Joy

# 719
  • Враца
  • Мнения: 94
Мамита аз отивам при мойта си лекарка да видим какво ще каже и после идвам на отчет Heart Eyes Hug
Като се върна да има поне една родила,че ще се строяваме Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт