Мартеничка закачи и сладко бебе си гушни! (39)

  • 22 759
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 190
Честита малка принцеса на мама Лорей 75, много здраве и късмет!

Аз до преди малко подписвах проекти, май ще взема да родя докато творя нещо такова  hahaha hahaha hahaha

Прибрах се преди час, намокри ми се колата в една локва и не иска да запали, сега съм без кола и милото ми вика ти поголовно взе да чупиш колите, ама нали счупеното е на щастие  Joy Joy Joy

Обхвана ме мания да чистя, ходих да подреждам чак едни джаджи дето ме зразнеха в гаража олеле  Crazy Crazy Crazy

# 722
  • София
  • Мнения: 333
Вени, стискам палци.

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 16:13 от ahoney

# 723
  • Мнения: 103
Здравейте пак от мен. Честито бебче на lorelei75. Да е живо и здраво малкото човече и много да радва мама и тати.

Mama Iv и Дари, благодаря ви, че ме забелязакхте  Hug Hug Hug Да ви кажа, че днес хемоглобинът ми е 107. Имало разлика в 2-те лаборатории и док ми изписа малтофер и каза, че до 10 дни, ако не съм родила, пак да отида да ми изследват хемоглобина. Та засега бебчо няма да го вадят принудително. Много ви гушкам  Hug Hug Hug

Eniq, ти си направо герой щом си родила нормално това сладко пухкаво бебче. Да ви е жив и здрав юнака и дано бързо му отминат коликите и повече да се смее, отколкото да плачка  Hug Предполагам, че не ти е било лесно раждането, но си се справила много добре. Много гушки и за теб  Hug Hug Hug
Ами това е засега от мен. Стискам палци за всички, които имат нужда, и много  Hug за всички мами.




Цитат
Zdraveite pak ot men. 4estito beb4e na loreleil75. Da e jivo i zdravo malkoto 4ove4e i mnogo da radva mama i tati.\

Mama Iv i Dari, blagodarq vi 4e me zabelqzahte  Hug Hug Hug Da vi kaja, 4e dnes hemoglobina mi e 107 imalo razlika v 2-te laboratorii i dok mi izpisa maltofer i kaza 4e do 10 dni ako ne sam rodila pak da otida da mi izsledvat hemoglobina. Ta za sega beb4o nqma da go vadqt prinuditelno. Mnogo vi gu6kam  Hug Hug Hug
Eniq, ti si napravo geroi 6tom si rodila normalno tova sladko puhkavo beb4e. Da vi e jiv i zdrav unaka i dano barzo mu otminat kolikite i pove4e da se smee otkolkoto da pla4ka  Hug Predpolagam 4e ne ti e bilo lesno rajdaneto, no si se spravila mnogo dobre. Mnogo guki i za teb  Hug Hug Hug
Ami tova e za sega ot men. Stiskam palci za vsi4ki, koito imat nujda i mnogo  Hug za vsi4ki mami.


----------------------------------------------------------------
Моля, ползвайте Кредор, за да пишете на кирилица!

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 16:07 от BG-Mamma™

# 724
  • Мнения: 103
Dari, щях да казвам да не се ядосваш за датата, може би пък да е за добро. Така че мисли положително и това е. Или, както казваш, вземи си 15-16 ананаса и действай, ако не ти се чака толкова Hug

Последна редакция: вт, 02 мар 2010, 16:18 от BG-Mamma™

# 725
  • Мнения: 24
slan4ice_85   Hug Joy Hug намислила съм си да се поразходя само да намали малко дъжда. Пък ако има ананаси в магазина ще си купя - и аз като Евчето обичам да си ги хапвам - от Тинк разбрах за тайното им въздействие върху бременната жена  Laughing

# 726
  • Мнения: 5
Привет и от нас:)
Досега бяхме на кафенце с колежките и съм много доволна:)
Честита бебка на мама Лорей75 -да е жива и здрава малката красавица Hug
Връщам се да ви чета:)
Бобитка,как си?

# 727
  • Мнения: 6
slan4ice_85 съжалявам за хемоглобинчето мила, дано се покачи  Praynig
darida то и ние вчера купихме един "Атанас", ох да не взема да овапцам работата, че бях го сънувала този ананас, още ми е раничко.  newsm78
Като гледам станало време за нова темичка.  hahaha

# 728
  • Мнения: 24
dekryo   Hug спокойно - с един не става  Mr. Green Аз понеже обичам и си хапвам редовно. Но нямам нито милиметърче разкритие.... абе - никакви признаци за раждане нямам  Mr. Green

# 729
  • Мнения: 190
Мацки това с ананасите не помага  Joy Joy Joy аз изядох всичко налично в Кауфланд но не би, те си имат собствено мнение мъниците. Една приятелка твърди, че рециновото масло много помага, тя пила две лъжици вечерта и на другия ден в 12,35 роди девойката, ама дали е случайно или наистина е така никой не може да каже newsm78 ама не пречи да се пробва  hahaha hahaha hahaha

# 730
  • Мнения: 24
Момичета,  как ще си кръстим новата темичка?

"Баба Марта тук е вече - покажи се мартенско човече" - да дам и аз предложение  Grinning

# 731
  • Враца
  • Мнения: 94
Мацки върнах се.Док е много доволна от момата-спираме магнезия ,разкритие има около 2 см ,станала е голяма девойката 3000-3100гр и с док се разбрахме другия вторник да се видим пак ,но според нея тогава ще ни е за последно 2в1 защото я съм изкара до 14.03-15.03 ,я не.Аз викам докторке айде поне до 14.03 да си седи вътре ,че свеки си пристига същия ден и тя вика:Ми добре тогава и на 14.03 със свеки елате и тя да види малката мишка и още тогава вечерта може и да ти помогна да родиш Joy Joy Joy
Та така момичета може и да е рибка момата,ама жива и здрава да е
Благодаря за палчетата -вълшебни са в това се уверявам всеки път Hug Hug Hug Hug

Дари аз съм ЗА newsm10

# 732
  • Мнения: 6 362
Момичета,  как ще си кръстим новата темичка?

"Баба Марта тук е вече - покажи се мартенско човече" - да дам и аз предложение  Grinning

Хубаво е.

И това по-старо предложение е добро "Ето, Март се появи - дъжд от бебета вали!!!"

# 733
  • Мнения: 24
Вени   Hug  Hug  Hug много хубави новини ни носиш! Само дето наистина се очертава малката да е рибка  Grinning

Мамма като че ли наистина предстои бебешки дъжд  thumbsup

Цвети продължава да я няма...

# 734
  • София
  • Мнения: 333
Вени, браво за добрите новини.
И двете заглавия са супер. Може би е по-добре сега да сложим това на Дари, че то няма да е актуално след 2 дни, когато ще сме изписали новата тема  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт