Мартеничка закачи и сладко бебе си гушни! (39)

  • 22 745
  • 746
  •   1
Отговори
# 735
  • Враца
  • Мнения: 94
Дари и рибка да е -жива и здрава само ,че както беше изостанала и не растеше ooooh!
Док само ме видя на вратата и вика :А тази девойка пораснала,бе,я виж какъв ти е голям корема няма нищо общо с преди две седмици
И е права
Хаха сетих се още нещо-единственото лошо е ,че няма да мога да ида до София да посрещна свеки на 14.03 ,че док каза,че на летището няма да може да ме изроди Joy Joy Joy и имам категорична забрана за пътуване

# 736
  • Мнения: 6 324
Вени, ти ли ще пуснеш новата тема или аз да я правя?

# 737
  • Мнения: 68
момичета имаме си бебееее на Gtaleva


днес ж 12:04 се роди в тк бебе явор.3650,51 см   след неуспешен опит за нормално,премина в секцио.успех на всички които им предстои


честит бебок мила да ти е жив и здрав и бързо възстановяване на теб.

# 738
  • Враца
  • Мнения: 94
Мамма хайде направи я,че аз говора и по скайп и пиша тук и тя стана една #Crazy #Crazy #Crazy

 Hug Hug Hug Hug Hug

Да е жив и здрав Явор на гталева ,мама бързо да се възтановява

# 739
  • Мнения: 521
Eniq чие е туй бебче Явор?  newsm78

Ааа ясно видях!

Честито бебче Явор на мама Gtaleva! Да и е жив и здрав и да носи много радост на мама и тати!   bouquet

# 740
  • Мнения: 6 324
Ени, коя е майката?  Grinning

Ок, Вени, пускам я.

# 741
  • Мнения: 30
Момичета, благодаря! Bobita, права си, че всичко е относително с размерите, а пък и Eния ни е светъл пример - много ми хареса как бодро разказва за раждането, а със сигурност не й е било лесно. Сега ще се опитвам да се добера до д-р Гунев от МД, който зная от различни места, че е голям фен на нормалното раждане.

# 742
  • София
  • Мнения: 310
Gtaleva, да ти е честит малкия Явор и много щастие да ти носи.

# 743
  • Мнения: 24
GtalevaДа е жив и здрав малкия Явор!!!
Много послушно и обичано дете да расте!!!




# 744
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Честито на Gtaleva!!! Да е жив и здрав Явор! Да е много послушно и щастливо дете! На мама бързо възстановяване!

Мамита аз преди време бях дала предложение за заглавие, но ако не ви харесва няма проблем: "Идва празникът на Мама, и МАРТенчето идва време не остана!"

# 745
  • Мнения: 2
Честит син, Gtaleva! Да е ви е жив и здрав и много да ви радва!
Simple Smile В днешното дъждовно време започнаха и бебчетата да се раждат едно след друго

# 746

Общи условия

Активация на акаунт