Откъде гумени ботуши

  • 17 842
  • 110
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2
Здравейте! В последната брошура на Т-MARKET има детски, дамски и мъжки гумени ботуши. Детските са намалени на 9.99лв., а дамските и мъжките са по 19.99лв.
 Дано съм ви била полезна!

# 46
  • Мнения: 391
Вчера ходих в Т-маркета в Гео Милев, но нямаше гумени ботушки, сега прочетох в сайта, че последната брошура им е до 15ти, т.е. до днес, ти в коя брошура си ги гледала, може би е след 16ти? Да знам дали има смисъл да ходя до там.

grubby, ние в момента сме с гумени ботушки на Викинг и съм много доволна, взимали сме ги от СЛС. Апреските за тази зима също са ни Викинг, много са добри, изобщо не са пропуснали и крачетата са й винаги топли.

# 47
  • Мнения: 75
блогодаря, ти мишленце
а какво и къде е слс? и колко струваха гумените ботуштушки викинг?

# 48
  • София
  • Мнения: 44 284
СЛС е Росиньол... от хладилника нагоре  се намира ...към витоша от ляво се пада.

# 49
  • Мнения: 75
блогодаря, angel_dust
питах чичко гугъл и имам адреса Simple Smile
а ето и моделите им
http://www.vikingfootwear.com/default.aspx?aid=9071618#product=d … ;category=9088373*&page=2&freetext=default&action=page

# 50
  • Мнения: 391
адреса са ти го казали, а цената беше към 30 лева.

# 51
  • Мнения: 75
 звънях по телефона в слс. цената на ботушките на викинг е 27 лв, но нямат пълната номерация и не очакват нови. питах за момче 24 ном и не, само 23 и 25.
мишленце, би ли премерила, моля те, колко см и дълга стелката на вашите? и кой монер са?

# 52
  • Мнения: 1 517
Тези в Т-Маркет не са лоши, по 10 лв, има жълти с личица и сиви с калинки, номера 22-27, а също и за големи, ноп не съм гледала номерата...

# 53
  • Мнения: 2
Вчера ходих в Т-маркета в Гео Милев, но нямаше гумени ботушки, сега прочетох в сайта, че последната брошура им е до 15ти, т.е. до днес, ти в коя брошура си ги гледала, може би е след 16ти? Да знам дали има смисъл да ходя до там.

grubby, ние в момента сме с гумени ботушки на Викинг и съм много доволна, взимали сме ги от СЛС. Апреските за тази зима също са ни Викинг, много са добри, изобщо не са пропуснали и крачетата са й винаги топли.
Брошурата е от 16 до 22 март

# 54
  • Мнения: 391
звънях по телефона в слс. цената на ботушките на викинг е 27 лв, но нямат пълната номерация и не очакват нови. питах за момче 24 ном и не, само 23 и 25.
мишленце, би ли премерила, моля те, колко см и дълга стелката на вашите? и кой монер са?
24 номер са нашите, мисля че пишеше 17см, но довечера ще ги измеря с точност.

emaleksa, мерси за информацията, явно сме изпреварили събитията с два дена  Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 44 284
уоу...значи са доста уголемени... а имат ли стелчица вътре, която да се вади и да може да се премери по-удобно, защото иначе много трудно с гумените, поне за мен...там изобщо не мога да прецена иначе дали е ОК или не...

# 56
  • Мнения: 391
аз съм се объркала, към 16см е, но не мога много точно да измеря, защото не се маха стелката.

# 57
  • Мнения: 75
много благодаря
отиваме утре да мерим №23 вероятно ще ни станат Simple Smile
много са яки.
п.п. тези със спайдермена от стилл99 и мен вече не ме кефят. просто нямах база за сравнение 

# 58
  • София
  • Мнения: 958
Grubby, ако не те затруднява, ще погледнеш ли, дали има детски маратонки на Викинг (под 30-ти номер) и какви са им приблизително цените! Praynig

# 59
  • Мнения: 75
ще погледна, ако наистина отидем до там, че сме в надежда и без кола, а пътя с 83 е близо час.
обади ако искаш в магазина и питай, ще ти кажат всичко и номера и цени.
тел на слс е 868 18 20

Общи условия

Активация на акаунт