Как тренирах - 13

  • 34 500
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Кростренажор или пътека? Кой уред е по-ефективен. Преди повече тренирах на кроса, но от скоро повече на пътеката. На кроса определено много повече пот се лееше. Това означава ли, че за сваляне на килограми е по-добър? Искам да сваля 3-4 кг. Висока съм 174 см и искам да стана 55 кг и съответно да ги задържа. Повече време с по-малка скорост или по-висока скорост за по-кратко време? Кой вариант е по-добър?

# 46
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Да се присъединя към вас ако може.  Simple Smile В събота си купих боксов чувал и вече три дни го пердаша. Макар и с мускулна треска се чувствам много тонизирана, а адреналина ми скача до небето. Най-накрая нещо вкъщи, което не ме мързи да спортувам  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 4
здравейте трениращи и аз да питам нещо.за сваляне на колограми на кардио ли да наблягам или на уредите.с малки тежести и много повторения ще свърши ли работа

# 48
  • Мнения: 4 678
здравейте трениращи и аз да питам нещо.за сваляне на колограми на кардио ли да наблягам или на уредите.с малки тежести и много повторения ще свърши ли работа
..и на двете..калории се горят и при силовата тренировка..но много по-добре е да съчетаеш и двете..прави първо силова после кардио..ако може да е интервално Peace
 По време на тренировката с тежести/силова.. се изчерпва запаса от гликоген в мускулите и по този начин се увеличава ефективността на кардиото
Когато първо правиш кардио,нивата на растежа на хормона са по-ниски,отколкото ако първо вдигаш тежести...растежа на хормона  е не само важен за мускулния растеж,,,,,но също за отделяне на мазнините от мастните клетки Peace

# 49
  • Мнения: 4
благодаря много за експресния отговор ами това,че трябва да правя силова с малки тежести и по/бече повторения вярно ли е.

# 50
  • Мнения: 4 678
благодаря много за експресния отговор ами това,че трябва да правя силова с малки тежести и по/бече повторения вярно ли е.
какво разбираш под повече повторения..трябва толкова да правиш..да речем 15 повторения..но с тежести които да ти тежат..а не да махаш като птица с по 20-30 повторения и нищо да не усещаш
..и много важно.. за да стане тренировката по-изгаряща..прави малки паузи/почивки/ между сериите

# 51
  • Мнения: 4
 Laughingами притесненията са ми да не взема да заформя мускули щото сам си едричка и вместо да изгарям мазнини да не кача мускулна маса

# 52
  • Мнения: 4 678
Laughingами притесненията са ми да не взема да заформя мускули щото сам си едричка и вместо да изгарям мазнини да не кача мускулна маса
да качиш мускул..при вас жените става трудно..трябва много тренировки и добавки..
..а и не се плаши от мускула..важно е да свалиш мазнината.. Peace..на моменти може да си помислиш ,че каваш мускул..но той просто се стяга Peace

# 53
  • Мнения: 4
много много благодаря за търпеливият подход към моето невежество аз започнах да посещавам фитнеса едва преди месец надявам се с постоянство да постигна някакъв резултат.успехи на всички и ще следя темата

# 54
  • Мнения: 673
Искам да сваля 3-4 кг. Висока съм 174 см и искам да стана 55 кг и съответно да ги задържа.
Аз съм с 10 см по-ниска и на 55 кг изглеждам слаба, не знам ти искаш да се стопиш ли  #Crazy
По-добре се захващай с гирите, щангите и машините във фитнеса; започвай да ядеш повече месо, риба, млечни и яйца и сложи малко месо на кокала (не сланина обаче). Така ще изчистиш ако имаш малко мазнина и ще оформиш добре тялото си. С безсмислено дълго потене на пътеката/кроса само си хабиш малкото мускул, който имаш и въпреки ниските килограми за ръстта ти, тялото ти може да изглежда по-скоро отпуснато и заради това да не си доволна от това, което виждаш в огледалото.
Успех  Peace

По темата: 1500 м плуване. Ставам все по-бърза Wink

# 55
  • Мнения: 673
Да се присъединя към вас ако може.  Simple Smile В събота си купих боксов чувал и вече три дни го пердаша. Макар и с мускулна треска се чувствам много тонизирана, а адреналина ми скача до небето. Най-накрая нещо вкъщи, което не ме мързи да спортувам  Simple Smile
box thumbsup Супер
А знаеш ли, че боксьорите скачат много на въже. Идея за следваща покупка просто  Party Обичам мускулните  Laughing Напомнят ми във всеки един момент, че тренирам. В момента имам на плешките, раменете и корема.

# 56
  • Варна
  • Мнения: 870
Здравейте,преди няколко часа писах но не си виждам самото писане и затова пак ще ви пиша.Искам да ми кажете дали правилно тренирам.Аз съм на 43 години,и искам да отслабна малко.
 
 тренирам през ден .Първо на кростренажора 10 минути после със гирички флейс от полулег,раменни преси над главата,последователно сгъване на бицепсите от полулег,кик бек за трицепси,след това за краката имам на лежанката допълнителна прествака ислед това още 5 минути кростренажор.Но не знам какъв хранителен режим да си съставя.Предимно закусвам със плодове,след това обядвам някакво месо със ориз и зеленчуци,вечер пак салата 1филия черен хляб и супа или месо.Но не мога да ям по 5 пъти на ден.Отделно си правя високо протеиновият кекс със овесени ядки карамел и кафе
 
Върнете се в началото       

# 57
  • Мнения: 4 678
sneji_suni..каква е целта на тренировката Peace
..за режима може и на лични Peace

# 58
  • Мнения: 0
В Неделя - крака и дупе - добавих си повечко тежест та чак съм си докарала малко мускулна, но сигурно защото не ми остана време за кардио след силовата.  Но днес като се раздвижа и ще ми мине.  Супер ми е така с повече тежест, усещам, че мускулите ми наистина работят.

Днес Бицепс, Гърди, Корем, Кардио.  Peace

# 59
  • Мнения: 673
Снеж, щом целта ти е сваляне на килограми, не виждам защо си губиш времето с бицепсово сгъване. Погледни си бицепса. Виж колко малко мускулче е той. Мислиш ли какво правиш, когато го свиеш няколко пъти? Аз ще ти кажа: нищо.  
Такаааа, променяш кардинално тренировката. Започваш да клякаш, да правиш напади, пуш преси, ренегадско гребане, лежанка, мъртва тяга, повдигане на краката от вис, лицеви опори (ако не можеш в началото, започни на колене), планкове (предни странични)...гледай с упражненията да засягаш възможно най-много мускули. Това са ти тренировки в залата 2-3 пъти (по-добре 3)седмично. Отделно прави нещо любимо навън сутрин на гладно. Ставай половин час по-рано и тичай в двора на някое училище наблизо, или изкачвай стъпала, или карай колело. Или ако имаш кардио уред у дома си.
Храната: така е ок, можеш да не се храниш 5 пъти, остави ги 3 пъти, но между храненията да вкарваш по някой морков, шепа сурови ядки, кисело млекце. Нещо лесно и бързо.
За вечеря само забрави за филията хляб. Риба+салата; месо+салата; омлет със сирене и гъби; овчарска салата с яйце, сирене, кашкавал, шунка и зехтин; гювече без картофи...

Общи условия

Активация на акаунт