Отговори
# 15
  • Чехия
  • Мнения: 97
Да и аз с децата сме под мъжовата здравна,но мисля 4е трябва да имат тръвали или нещо подобно събиране на семейство......
Не съм мн.сигурна но в едно съм сигурна-аз и децата здравни не плащаме  Peace

# 16
  • Мнения: 52
моят мъж има длоухо добе.

# 17
  • Мнения: 0
Няма значение, ние сме така , имам разрешение за пребиваване и дъщеря ни е осигурена към ВЗП с моята осигуровка. Така че както те е съветвала Ели идете във пойищовната  Peace .

# 18
# 19
  • Мнения: 4 717
запис и от мен, поздрави за всички Hug

# 20
  • Мнения: 52
4естит 8-ми март на вси4ки,бъдете здрави,оби4ани и мн щастливи!!!

# 21
  • Мнения: 0
Честит 8ми март на всички дами !  


# 22
  • Мнения: 26
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ  bouquet  bouquet  bouquet

# 23
  • Мнения: 0
4ЕСТИТ 8-ми МАРТ НА ВСИ4КИ ВИ И ОТ НАС  bouquet  bouquet  bouquet

# 24
  • Мнения: 17
честит празник и от мен! Обичайте и бъдете обичани!
 

# 25
  • Мнения: 26
ЧЕСТИТ 8-МИ МАРТ !!!БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!


# 26
  • Мнения: 0
Привет на всички
Надявам се да сте добре всички ,влизам да питам Иве как сте прибрахте ли се от болницата ?

# 27
  • Мнения: 0
Здравейте вси4ки!!!

Бани да прибрахме се ,пуснаха ни още в петък по обед но някак си нямах настроение за писане а и не ми се искаше при това празни4но настроение да ви занимавам с нашите проблеми Hug
Полека лека се връщаме към нашето нормално ежедневие,утре сме на контрола при нашия педи и се надявам поне той да ми обясни какво то4но и беше на малката защото в болницата никои нищо конкретно не ми каза освен това 4е е вирусно и 4е Алекса да е известно време на лека диета-но каква никои не каза,та съм малко разо4арована но важното е 4е се оправяме.Утре можеби ще знам пове4е.

Страхотни снимки на малките сладури да ги нацелувате от мен Hug Hug

А който се приготвя за България приятно изкарване ви желая Hug

# 28
  • Мнения: 521
Иве, хайде да се оправя по - бързичко Алексито, че да тича пак. Веселушка е тя, всичко ще е наред  Hug
Бани, наистина голяма чаровница твоята кукличка.
Айде какво стана със срещата? Ще си правим ли или не?
Бебешоци, къде си мила?
Ние сме добре, току що се връщам от работаи малко заспа, та седнах да почета малко, че напоследък не ми остава много време.
Някой знае ли дали стачките по летищата продължават, че аз след 2 седмици летя  newsm78

# 29
  • Мнения: 0
Трейси мила благодаря за хубавите думи за Алексито-сега е малко кошмар с нея защото трябва да я отбия и много пла4е милата 4е ве4е няма цици,тръшка се,реве но няма на4ин,проблемите и са от млякото,в4ера др. ни даде две шишенца пробиотика малко да и пооправи стомах4ето 4е има колики детето.
Ина4е за ста4ките незнам нищо,дано си летите без проблем Hug

А за срещи4ка-зълва ми ще ходи при някакъв доктор в Прага но незнае още кога-април,май-та ще ни вземе с Алексито и ако някоя от вас има желание и възможност много ще се радвам да се запознаем.

Общи условия

Активация на акаунт