Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 2 март 2010, 12:02 ч.

Детски градини в Лозенец

• 21 938
  • 100
  •   1
Отговори
# 90
Момичета, защо 141 ЦДГ е толкова желана (прием с много висок бал) - добра материална база или добри педагози?

Няма обяснение, просто така... Градината не е лоша, просто е като всички останали в района.
Предимството е, че се влиза по-лесно в близкото 107-мо училище.
В Лозичка е още по-напечено с високия бал.

# 91
  • при моите любими
Mисля, че основанието за 107мо училище, не е малко според мен. Аз ако го знаех, щях да се опитам да бъдат приети там моите деца. Но тогава не съм мислила за училища.

# 92
Благодаря Sourcherry - бърза и полезна както винаги. Да, cydonia, при избора на градина в повечето случаи на родителите не им е на дневен ред и училището. Ако все пак някоя мама може да сподели по-конкретна информация за градината - Славейкови поляни - ще съм благодарна

# 93
  • София
utro, балът за влизане в 141 не се различава много от другите градини в Лозенец, поне от повечето. В последните години все с 9.1 е граничната група.
Иначе за градината  - плюс за мен е просторния двор. Вярно, че съоръженията са от старите, но очакват тази година частично поне обновяване. Големите ми деца са през 4 набора, та реално имам впечатления от един екип госпожи. Според мен си вършат чудесно работата. Съдейки по баткото - подготовката им за училище беше повече от достатъчна. Директорката е дейна, има контакт с родителите.
Има си и някои минуси - например подготвителната група (4та) я изписват винаги на 31.05. Но пък предлагат съвместно със 107мо летен лагер.

# 94
Има си и някои минуси - например подготвителната група (4та) я изписват винаги на 31.05. Но пък предлагат съвместно със 107мо летен лагер.

Ами това не е вярно, задължени са да задържат децата до постъпването им в първи клас.

Летният лагер в 107-мо е платен.

# 95
  • София
Аз не казвам, че е правилно. Затова го цитирам като минус.

Но така написано "не е вярно", ще кажеш, че си измислям... Може за някое дете по договорка и да са направили изключение, но аз поне не знам.

# 96
Благодаря за включването Jiema. Бих искала да помоля на лично съобщение да споделиш от госпожите на коя текуща група имаш добри впечатления. Аз се интересувам от първа група. Благодаря предварително.

# 97
  • София
Здравейте, надявам се да може някой да даде актуални отзиви за ДГ 166 Веселушка и ДГ 193 Славейче. Тези са ни най-близо, като нямам много надежда за класиране (нямаме точка от ясла), но все пак...

# 98
Бягайте много далеч от Веселушка,  Славейче е много по-добре.. Успех!

# 99
Здравейте, момичета, моля дайте ми препоръка за детска градина и ясла в район Лозенец, от която сте доволни. Сега ще пускам документи, но макар и толкова рано, съм много притеснена дали ще случим на хора, обстановка и т.н.
Дали с мъжа ми да обиколим детските градини в района?
Но то пък и да го направим каква е гаранцията, че ще се класираме за тази, която сме избрали. Ще ви бъда благодарна ако споделите опита си!

# 100
Момичета, защо 141 ЦДГ е толкова желана (прием с много висок бал) - добра материална база или добри педагози?

Няма обяснение, просто така... Градината не е лоша, просто е като всички останали в района.
Предимството е, че се влиза по-лесно в близкото 107-мо училище.
В Лозичка е още по-напечено с високия бал.

Валидно ли е все още това предимство?

Бягайте много далеч от Веселушка,  Славейче е много по-добре.. Успех!
Бихте ли споделили малко повече за причините да избягваме Веселушка?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт