Детски градини в Лозенец

  • 26 400
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 15 379
Момичета, защо 141 ЦДГ е толкова желана (прием с много висок бал) - добра материална база или добри педагози?

Няма обяснение, просто така... Градината не е лоша, просто е като всички останали в района.
Предимството е, че се влиза по-лесно в близкото 107-мо училище.
В Лозичка е още по-напечено с високия бал.

# 91
  • при моите любими
  • Мнения: 2 521
Mисля, че основанието за 107мо училище, не е малко според мен. Аз ако го знаех, щях да се опитам да бъдат приети там моите деца. Но тогава не съм мислила за училища.

# 92
  • Мнения: 249
Благодаря Sourcherry - бърза и полезна както винаги. Да, cydonia, при избора на градина в повечето случаи на родителите не им е на дневен ред и училището. Ако все пак някоя мама може да сподели по-конкретна информация за градината - Славейкови поляни - ще съм благодарна

# 93
  • София
  • Мнения: 1 533
utro, балът за влизане в 141 не се различава много от другите градини в Лозенец, поне от повечето. В последните години все с 9.1 е граничната група.
Иначе за градината  - плюс за мен е просторния двор. Вярно, че съоръженията са от старите, но очакват тази година частично поне обновяване. Големите ми деца са през 4 набора, та реално имам впечатления от един екип госпожи. Според мен си вършат чудесно работата. Съдейки по баткото - подготовката им за училище беше повече от достатъчна. Директорката е дейна, има контакт с родителите.
Има си и някои минуси - например подготвителната група (4та) я изписват винаги на 31.05. Но пък предлагат съвместно със 107мо летен лагер.

# 94
  • Мнения: 15 379
Има си и някои минуси - например подготвителната група (4та) я изписват винаги на 31.05. Но пък предлагат съвместно със 107мо летен лагер.

Ами това не е вярно, задължени са да задържат децата до постъпването им в първи клас.

Летният лагер в 107-мо е платен.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 533
Аз не казвам, че е правилно. Затова го цитирам като минус.

Но така написано "не е вярно", ще кажеш, че си измислям... Може за някое дете по договорка и да са направили изключение, но аз поне не знам.

# 96
  • Мнения: 249
Благодаря за включването Jiema. Бих искала да помоля на лично съобщение да споделиш от госпожите на коя текуща група имаш добри впечатления. Аз се интересувам от първа група. Благодаря предварително.

# 97
  • София
  • Мнения: 1 678
Здравейте, надявам се да може някой да даде актуални отзиви за ДГ 166 Веселушка и ДГ 193 Славейче. Тези са ни най-близо, като нямам много надежда за класиране (нямаме точка от ясла), но все пак...

# 98
  • Мнения: 36
Бягайте много далеч от Веселушка,  Славейче е много по-добре.. Успех!

# 99
  • Мнения: 96
Здравейте, момичета, моля дайте ми препоръка за детска градина и ясла в район Лозенец, от която сте доволни. Сега ще пускам документи, но макар и толкова рано, съм много притеснена дали ще случим на хора, обстановка и т.н.
Дали с мъжа ми да обиколим детските градини в района?
Но то пък и да го направим каква е гаранцията, че ще се класираме за тази, която сме избрали. Ще ви бъда благодарна ако споделите опита си!

# 100
  • Мнения: 313
Момичета, защо 141 ЦДГ е толкова желана (прием с много висок бал) - добра материална база или добри педагози?

Няма обяснение, просто така... Градината не е лоша, просто е като всички останали в района.
Предимството е, че се влиза по-лесно в близкото 107-мо училище.
В Лозичка е още по-напечено с високия бал.

Валидно ли е все още това предимство?

Бягайте много далеч от Веселушка,  Славейче е много по-добре.. Успех!
Бихте ли споделили малко повече за причините да избягваме Веселушка?
Благодаря!

# 101
  • Мнения: 1
Здравейте,

Някой има ли впечатления от Сграда 2 на 141 ДГ Славейкова поляна? Simple Smile

# 102
  • Мнения: 313
Напредничава директорка, добри учителки, често ги извеждат, има много допълнителни дейности.

Общи условия

Активация на акаунт