Детски градини в Лозенец

  • 27 337
  • 103
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 36
Много благодаря! Grinning

# 76
  • Мнения: 15 379
На моя приятелка детето сега е последна група, имам преки наблюдения, градината е добра, нашата обаче повече. Няма ги екстрите в нашата, но по мои наблюдения е в пъти-по.

# 77
  • Мнения: 36
А коя е вашата градина, кой номер? Споделете моля повече информация. От какво сте по-доволни и според Вас е по-добро от Лозичка?

# 78
  • Мнения: 36
На моя приятелка детето сега е последна група, имам преки наблюдения, градината е добра, нашата обаче повече. Няма ги екстрите в нашата, но по мои наблюдения е в пъти-по.

На моя приятелка детето сега е последна група, имам преки наблюдения, градината е добра, нашата обаче повече. Няма ги екстрите в нашата, но по мои наблюдения е в пъти-по.

# 79
  • Мнения: 15 379
А коя е вашата градина, кой номер? Споделете моля повече информация. От какво сте по-доволни и според Вас е по-добро от Лозичка?

Моят син е в Корабче - 11 ЦДГ.
Храната е по-добра, градината е по-малка, персоналът е компактен.
Няма басейн обаче.

Госпожите, които ще поемат първа група от септември са нашите и са чудесни. Помещенията нямат нужда дори от освежаване, защото ние родителите ремонтирахме абсолютно всичко.

# 80
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз съм много доволна от 93 Славейче, не знам кой ви е казал, че не е ок. Учителките са разкошни, директорката е много готина, заниманията им са прекрасни.

# 81
  • София
  • Мнения: 44 200
За храната потвърждавам, предвид това, което съм чела от Сърчи за тяхното меню(по спомени), по-добре е помислено (като разбира се допускам за 2 години и да са променили нещо в тази посока)
Щом и г-жите, които поемат групата, са тези, от които има така положителни  впечатления - страхотно, това е много важно.

Но в крайна сметка всичко е и късмет къде и как ще се красирате, за съжаление не е само до желанието за едно или друго място  - успех Simple Smile Където и да попаднете - дано случите и на госпожи и на  група (деца и родители)

# 82
  • Мнения: 43
На моя приятелка детето сега е последна група, имам преки наблюдения, градината е добра, нашата обаче повече. Няма ги екстрите в нашата, но по мои наблюдения е в пъти-по.

Здравей, би ли споделила малко повече за госпожите в Лозичка, които ще поемат първите групи догодина, ако знаеш нещо повече от твоите приятели.

# 83
  • Мнения: 15 379
Две са госпожите, едната е по-млада, другата Гоцева е по-възрастна.
Не съм чула лошо за тях. Нямам лични впечатления и не мога да бъда по-конкретна.

Лелята - леля Гинка май й беше името, изключително приятна и симпатична жена.

# 84
  • София
  • Мнения: 49
записвам се да следя темата Peace

# 85
  • Мнения: 14
Някой има ли впечатления от новата детска градина, до зоопарка?

# 86
  • Мнения: 239
коя е тя? Къде точно се намира?

# 87
  • Мнения: 15 379
коя е тя? Къде точно се намира?

местност Витоша, ВЕЦ Симеоново , ул.Тодор Чипев №1

# 88
  • Мнения: 239
Блaгодaря, вишничке!

# 89
  • Мнения: 249
Момичета, защо 141 ЦДГ е толкова желана (прием с много висок бал) - добра материална база или добри педагози?

Общи условия

Активация на акаунт