Детски градини в Лозенец

  • 26 393
  • 102
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 650
Записвам се и аз да следя темичката  Simple Smile

Някой дали има лични впечатления от 19-та ЦДГ?

# 46
  • Мнения: 105
Записвам се и аз да следя темичката  Simple Smile

Някой дали има лични впечатления от 19-та ЦДГ?

И трите ми деца са бивши и настоящи възпитаници на тази детска градина.
Впечатленията ми са отлични. Съвсем прилична материална база и прекрасен педагогически колектив. Спокойна съм, че децата ми са в добри ръце.

# 47
  • Мнения: 650
А редовно ли ги извеждат навън?

# 48
  • Мнения: 186
Когато е топло и сухо са навънка. Двора е изключително малък, но другите неща са на много високо ниво.

# 49
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
И аз да се запиша в темичката.

# 50
  • Мнения: 650
Мерси момичета  Simple Smile

То, в Лозенец големите дворове са направо лукс.

# 51
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Някои има ли лични впечатления за 166 ЦДГ Веселушка?

# 52
  • Мнения: 650
Ysabell,
Аз имам, но външни. Стоматологгът ми е в близост и минавам от там. Последния път (преди 1 седмица някъде) видях, че децата си играеха на пясъчника и се загледах. Това беше в един от първите топли дни тази година, което ме навежда на мисълта, че наистина извеждат децата, в най-лошия случай, при първия подходящ случай.
Видя ми се на доста приятно място, ако трябва да изкажа лично мнение, но за самите учителки и базата не бих могла да кажа от личен опит.
А, до игращите деца на пясъчника имаше възрастни (предполагам учителките), което показва, че не е като даседят и да си лафят, а  децата да обиклаят сами - следят си ги. Но дали всички госпожи са така е съвсем друг въпрос.

# 53
  • Мнения: 36
Да се похваля, че приеха дъщеря ми в желаната от мен градина - 141 ЦДГ. Има ли и други мами, чийто дечица ще са в същата група от тази есен?!

# 54
  • Мнения: 239
запис, въпреки че на нас ни трябва ясла в района.
sessilia, честито!

# 55
  • Мнения: 36
запис, въпреки че на нас ни трябва ясла в района.
sessilia, честито!

Благодаря! Моето дете сега е в 46 СДЯ на Св.Наум и съм много доволна.База, персонал - всичко е на ниво! Единствено не ми харесва частта от  двора, която се пада на нашата група...

# 56
  • Мнения: 239
Ако не е тайна, с колко точки ви класираха?

# 57
  • Мнения: 36
Ако не е тайна, с колко точки ви класираха?

 Ако питаш за яслата - с 8.2. и бяхме в гранична група. Сега за градината с 9,1 и пак бяхме в гранична група.

# 58
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
За 23 Ралица миналата година ни класираха с 8,2 но бяхме гранична група.

# 59
  • Мнения: 239
да, за яслата. Успях да направя профил на дъщеря си (набор 2012) едва след първо класиране - не ме питайте защо... Събираме 8.2 точки, но едва ли ще има места за второто класиране Sad

Общи условия

Активация на акаунт