От БГ Баба Марта се забързала и в Кипър мартенички вързала {33}

  • 33 166
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 090
Мали,Дани,имай милост

Този глад от ранни зори да не е признак на нещо,ммм newsm78 Laughing Mr. Green,като такова примерно preggo newsm53 newsm47?

Блонди,от твоята уста в Божиите уши fingerscrossed,дано заклинанието проработи smile3521!

# 721
  • Мнения: 903
Мали,Дани.....Този глад от ранни зори да не е признак на нещо,ммм newsm78 Laughing Mr. Green,като такова примерно preggo newsm53 newsm47?
Дезиренце, напраУ ми крадна пУдУзрениетУ от устата Mr. Green...само Дани да не ни биЙ smile3560

Дани, душко мерсаж за страхотата закусчица newsm22

Девойки, аз пък днес съм на бал на щерката на най-добрата ми приятелка reverance..., което както ме радва, така и лекинко ме натъжава, щото ми напомня, че остарявам newsm27 #Silly  - ей на, момата 19-години навърши вчера, а си я спомням какъв фърфалак беше и името ми не можеше да произнесе, а ми викаше Адус Heart Eyes...

А между другото и още нещо да ви кажа, дето установих и се поядосах...`начи като почнах снощи да оглеждам как да дизайнна новата тема и констатирах, че половината от старите ни теми /на първа страница/ не се отварят, а излиза съобщение "темата не е открита в архивите" Shocked първоначално се наежих Twisted Evil щото как тъй може да се затрие толкоз труд....и смятах да пиша на модовете да оправят хавата, но после ми хрумна да проверя и по темите на други държави на случаен принцип....и констатирах, че същото съобщение се явява при опит да се влезе и в техни стари теми Confused.....те. проблемът е повсеместен и се опасявам, че от браузъра на бг-мамма нещо е гътнато необратима Thinking....което ще е много неприятно Crossing Arms....

Както и да е, на всички пожелавам хубави още два почивни дни newsm51

# 722
  • Мнения: 28
добро утро...

дани..временцето е келпаво и тук Rolling Eyes..за паркинг...ами колкото по далечко толкова по добре...проверете паркинга който е близо до полицията....но не точно Rolling Eyes...на ''макарио''... това е пътя от ''лимани'' към полицията...някъде срещу офисът на ''луис травел''(не знам дали разбра Crazy Laughing)...или ако искате в парка който се намира до ''американската академия Mr. Green...от там по кратките пътища се стига бързо до центъра...за 10-15 минутки Mr. Green..ако ви се разхожда ,де Crazy...ние снощи се спуснахме с кракомобила до центъра...голям кеф Party...

# 723
  • Мнения: 0
Мали,Дани.....Този глад от ранни зори да не е признак на нещо,ммм newsm78 Laughing Mr. Green,като такова примерно preggo newsm53 newsm47?
Дезиренце, напраУ ми крадна пУдУзрениетУ от устата Mr. Green...само Дани да не ни биЙ smile3560
 Ааааа, сакън, девойки! Явявам се, за да разсея подозренията ви. Няма такова нещо  preggo НЯМААААА  Joy  Все пак ние не работим по този въпрос! За сега!
  Мдааа, Галка, направо ме зарадва  ooooh!! Ще има да си тропкаме по преките пътеки докато се доберем до паралията... Дано времето е с нас  Mr. Green Така и така на разходка идваме, ще се жертваме  Hug! Ще сме с компания и няма да ни е зле. Мерси за инфото за паркингите   bouquet..."Американската академия" е далеч, ще търсим нещо по-близо може би  Thinking Thinking Thinking

# 724
  • Мнения: 28
probwajte  kum policiata...makario do body line..dani Peace

# 725
  • Мнения: 903


Да ни е честит 24-ти май - този празник,
който в най-голяма степен ни дава основание да се чувстваме горди пред света....
и дано дочакаме деня, в който думите
"върви, народе възродени" ще преоткрият своя смисъл...

# 726
  • Мнения: 119
Честит празник!
За мен този е най-българския ден! Каквото и да правим, където и да сме, родната реч винаги ще ни обединява!
И нека бъде во веки веков!

# 727
  • Мнения: 28
 #Silly...чесно казано направо забравих какъв ден е днес ooooh!...ами покрай тази лудница тук кой да ми напомни Rolling Eyes...чак сега като отворих форума загрях Rolling Eyes...ами хайде да ни е честит Peace

# 728
  • Мнения: 8
ДобрЮтро и със закъснение Честит Празник и от мен!



Изминалите два дни не можах да припаря до компа да драсна два реда ooooh! Ама какво беше това чудо, бе девойки, #Crazy уж тукашните празници трябваше да се вихрят край морето,  newsm78 а като се юрнали едни изгладнели тълпи по нашенските чукари bite - изядоха ни ушите (ние с мЪжо, нали сме стари кучета, та трябваше да ударим едно рамо в таверната Whistling)

Днес ще се отдам малко на мързел и релакс Twisted Evil
На всички желая много слънчев ден Hug Hug Hug

# 729
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Аз само да кажа че съм тук  Whistling Whistling
Обаче уви съм на работа  Mr. Green

ще пиша повечко после.......

# 730
  • Мнения: 5
Момичета кажете ми тук в Кипър как и къде мога да преведа и легализирам свидетелстжо за брак. Трябва ми за емигреишъна на които съм на 10.06 и ми казаха днес от посолството, че там не правят такива неща newsm78

# 731
  • Мнения: 28
били..ти от къде беше? newsm78...тук в Ларнака има няколко офиса които могат да ти свършат работа Peace

момичета как сте? Heart Eyes..ремонта на бричката ми ще струва 199 евро Mr. Green(майтап)...към 200 ,НО НЕ НА ГОРЕ Praynig Peace..което ме успокои Whistling...
и така при нас всичко си върви по мед и масло Mr. Green...почти нищо интересно....ровим се в нета и гледаме за цени на билетите за БГ...чудим се кога и дали да си ходим Mr. Green...но като гледам на къде отиват нещата май ще си пътуваме за БГ..дядото иска да види внучетата Mr. Green Rolling Eyes...
кате стига си работила Whistling Laughing
веси ,тая котка утрепа рибата Laughing

# 732
  • Мнения: 5
Ние сме в Лимассол. А това какво означава че има фирми които се занимават с това не задължителсно да е направено в посолтвото тъи като маи ми искат и апостил newsm78 ако някои знае как стоя нещата нека ми даде съвет

# 733
  • Мнения: 28
Ние сме в Лимассол. А това какво означава че има фирми които се занимават с това не задължителсно да е направено в посолтвото тъи като маи ми искат и апостил newsm78 ако някои знае как стоя нещата нека ми даде съвет
...в Лимасол Thinking...не може да няма някой да ти даде инфо от там...тук цветето трябва да знае..тя живя там известно време Thinking...поразпитай дали има някакво българско здружение или офиси които могат да ти свършат работата...не познаваш ли някои българин там да се допиташ до него...ако е в Ларнака бих ти казала прощедурата и къде да отидеш...ама в Лимасол...незнам Rolling Eyes

# 734
  • Мнения: 289
Здравейте мили мои,
Няма да пиша нищо за мен,защото се чувствам като в гнездо на змии.....  Cry Днес за пръв път видях Андрей да е толкова ядосан,че ако беше тук не знам какво щеше да се случи на майка ми.Не пожелавам на никой роднини като моите...
Били,за Ларнака може,но за Лимасол доколкото знам приемат само преведени и легализирани в посолството.На наши познати са правили проблем за това.Ако ти се рискува попитай тук таме,но мое мнение е да го направите както си е най-сигурно.

Общи условия

Активация на акаунт