ГЕНЕТИЧНИ И ИМУНОЛОГИЧНИ ПРОБЛЕМИ - тема 5

  • 110 897
  • 802
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 793
Благодаря ви много   bouquet

# 16
  • Мнения: 98
хайде и аз в темичката Hug

# 17
  • Мнения: 212
Момичета,
искам да Ви попитам за стойностите на Фибриногена - днес си взех изследванията и при мен фибриногена се е качил на 8.36 (референтни граници 2-4)... до сега не съм имала толкова висока стойност... преди бях на 4.96...
Някоя от Вас има ли високи стойности на фибриногена ? какво казват вашите лекари ?
Фиброгена го следя защото съм носител на гена на тромбофилията - 4g/4g и съм с терапия 1т. аспирин протект и 0.3 фраксипарин.

# 18
  • Мнения: 126
Здравейте,
Знам, че тази тема е за резултати и изследвания при генетични и имунологични проблеми, но поставям линк, към темата
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=470519.0  , с която е започната инициатива за включване на Гама-глобулиновата терапия в позитивният списък на НЗОК, както и заплащане на необходимите изследвания.Всички момичета, които за засегнати от проблема и желаят, нека да подкрепят инициативата.

# 19
  • Мнения: 3
Здравейте!
Първо да Ви честитя празника и да Ви пожелая сбъдване на всични съкровени и красиви мечти.
И после  момичета искам да ви попитам след като сте направили имунологични изследвания към кой доктор се обърнахте за  назначаване на лечение?При мен разиграването е невероятно имам заключение че Т-лимфоцитите са понижени ,NK-клетките повишени и никой май не се наема да ми назначи вливания,ако изобщо се налагат.Мога ли да ви помоля за координати на имунолози в София,както и впечатления от тях ако имате.Благодаря Ви предварително !

# 20
  • Мнения: 98
amorphia, имунолозите в Малинов са добри...аз ходя при тях.....и са вного внимателни и отзивчиви....можеш да запишеш час а можеш и без час......на сайта им са телефоните....

# 21
  • Мнения: 142
Здравейте,
Искам да питам тези които са си вливали имуновенин имали ли са някакви странични ефекти след това. Киовига по-добър ли е. newsm78 Може ли малки отколонения в стойностите на нк-клетките да са причина за нуспешна имлантация при инвитро. Благодаря Ви предварително  bouquet

# 22
  • Мнения: 3
amorphia, имунолозите в Малинов са добри...аз ходя при тях.....и са вного внимателни и отзивчиви....можеш да запишеш час а можеш и без час......на сайта им са телефоните....
Благодаря ти много imam si edna mechta! Hug

# 23
  • Мнения: 1 045
taiti2 аз вливах в сряда имуновенин и вдигнах лека температура и от нея имах и главоболие. Но това беше само в деня на вливката. На другият ден нищо ми нямаше.

# 24
# 25
  • Мнения: 61
Вливания вече не правят в "Торакс". Интралипид не се намира лесно, има някакъв проблем с вноса. В "Пирогов" правят вливания на иммуновенин и цените им са почти като на складовете, но ако си го намерите отнякъде - може да го занесете и остава само да платите манипулацията - 100лв.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 99
Май трябва и аз да се запиша в тази тема. Последните ми изследвания показаха, че субпопулацията на NK клетки ми е почти 18%  Confused. Явно и аз ще трябва да правя вливания ...

# 27
  • Мнения: 67
Здравейте момичета! Присъединявам се към темата,имам две неуспешни бременности и в момента отново съм бременна. Вливах имуновенин и липовенос миналия петък, през нощта имах страхотно главоболие,на другия ден още по-зле,придружено с повръщане и други екстри. Разрешиха ми да пия само парацетамол. Някоя от вас имала ли е такива странични ефекти и правила ли е отново вливане след това? На мен ми предстои пак след 25-30 дни и се страхувам да не стане същото нещо,защото бях много зле,а не знам дали имам избор,при положение,че НК клетките ми преди вливането бяха 26 %  ooooh! Отделно слагам фраксипарин,пия утрогестан,аспирин протект и т.н. Желая на всички успех   bouquet

# 28
  • Мнения: 1
Николче,благодаря за темата!  bouquet
[ /quote] здравеите запарви пат сам вав форома- имам едно несполуцливо ин витро , два м. след това нямах цикал хжанаме як грип и се оказа добри хормони и не добра имунология не ми дадоха никакжи лекарства за оправяне на проблема питах и ми дае -Диадион  а имам замразен ембр Cry Cry Cryиом newsm09 newsm09 newsm09 и  немога да сменй лекара какжо да пия да подобря имунологията си благодаря

# 29
  • Мнения: 283
ей ма на и мене

Общи условия

Активация на акаунт