От утре и аз ще си имам "ученичка"

  • 1 116
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Честито! GrinningДано всичко върви добре! Да сте живи и здрави.
Ади направи месец в детската градина. Никакви проблеми нямаме за момента.
Толкова съм доволна, нямам никакви забележки. Цяло щастие , че попадна на такова място. Не съжалявам, че 3 години я гледах, а и сега се радвам много, че е сред деца и я виждам щастлива всеки ден.
Пожелавам същото да е при вас.
Успех!

# 16
  • Мнения: 3 562
Честита ви ученичка  Laughing
Да сте живи и здрави и да ходите все с голямо желание  Party

...........
По нейно мнение в градината е хубаво и утре пак иска да отиде, но за всеки случай си прибра всичкия багаж и каза, че нейните работи трябвало да си стоят у дома.

Това ми е познато - всяка вечер прибираме целия багаж от яслата и сутрин го връщаме обратно там  ooooh! Тъй като не може да види дали случайно не е останало нещо на горното рафтче на нейното шкафче се катери на малките столчета да проверява - да не забравим нещо  Wink

# 17
  • Варна
  • Мнения: 332
Малко извън темата. До Despina:
Здравей, искам да ти изпратя ЛС, но ми се извежда някаква грешка, че лимита бил надвишен и съобщението не заминава Sad. Ако искаш пиши ми на ICQ.

Последна редакция: нд, 16 окт 2005, 15:30 от snezha

# 18
  • Варна
  • Мнения: 332
Благодаря на всички за добрите думи.
За щастие я приеха в ОДЗ Славейче във Варна. За два дни ходене казва, че много и харесва при децата, прояде боб и пропи боза.
Като я вземах втория път бях попитана "Мамо, ти защо ме вземаш, аз искам при децата". Така че от понеделник почва да седи по цял ден.
Аз нямах търпение да си я взема, а тя не искала Cry Cry Cry
Дано все така да и харесва и да ходи с желание.
Още не е имало родителска среща, но в групата са приети 33 деца. За сега на градина са около 20, но като дойдат всичките сигурно ще е една малка лудница Mr. Green

Аз като цяло съм доволна от ОДЗ 5 - Славейче. Проведох и прочване и се оказа, че екипите, които тази година вземат първите групи са много добри. Дъщеря ми е в 1-б при Янева и Иванова, но имам добри отзиви и за Казакова и Маринова. Дъщеря ми е ходила малко на градина - 2 седмици, но свикна много бързо и казва, че и харесва там. Госпожите се отнасят с много обич към децата. Наистина лошото е само броя на децата в групите - около 30 деца в група са и това съответно увеличава много вероятността от болести Sad.

Общи условия

Активация на акаунт