Безвъглехидратна диета - Тема 13

  • 55 735
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Здравейте и от  мен.Не съм се теглила,реших да е другата седмица,че предния път всеки ден се теглих и ми е досадно.Аз намерих решение да си заситя вълчия глад,направих си домашна майонеза и с едно две сварени яйца ми е много засищащо.Ама аз по принцип не ям майонеза и сигурно затова.
И друга рецепта мога да споделя,ако ви е интересно.Настъргах си 3 моркова,сложих ги в йенска тенджерка,масло 1/4 малко пакетче и в микровълновата.На ниска  мощност и 5 - 6 мин.Като ги извадя малко подправка според вкуса и мноооого ми хареса на мен.
Хайде и без прегрешения дами.
И да ви питам вие правите ли някакви упражнения,че аз от лятото свалих 8 кг. и не ми харесва гледката,ама и мързела ми много голям не ми се тренира.

# 16
  • Мнения: 52
Добро утро и от мен както казах ще пиша за да кажа с колко килограма започвам от днес да речем.Началното ми тегло е 68,900 и както вече казах иска ми се да свалй 5-7кг. baby_neutral baby_neutral baby_neutral Желая успех на всички които са пощаливи като мен   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 819
Това с морковите ще го пробвам и изобщо момичета давайте някакви по-различни неща,с които се храните,много ще е полезно.Аз основно май пилешко месо,яйца и салати ям,и то зеле с моркови по-точно,понеже ми е любимата салата и мога да ям и само нея цял ден Simple SmileНа работа понякога и готови кебапчета,ако не си взема от вкъщи нещо,а и риба у дома всякаква се приготвя,че детето много обича.Въпросът с упражненията обаче ми е много болен на мен,освен вървенето пеша,за друго не се сещам Laughing,а уж все ще почвам да правя в къщи упражнения Rolling Eyes

# 18
  • София
  • Мнения: 6 010
Ама моля ви се четете. За какво с момичетата сме събирали информацията като никой не си прави труда да я погледне? Има много полезни неща на първа страница.
 
Цитат
Зелена салата с риба тон и малко лимон, домати с босилек, мусака с тиквички, вместо с картофи, спанак с месо и яйца на фурна, свинско със зеле, капама (в гювеч се слагат сарми, наденица, пилешко, свинско, телешко... само, че може да се направи само със зеле, а не сарми заради ориза...), тиквички - пържени, печени, омлети с чушки, праз лук, колбас, гюведжета (всякакъв вид месо със много зеленчуци и подправки + яйце), задушено месо (каквото и да е ) с праз лук и малко домати, каварма ( може и в омлет), руло стефани, скумрия със сос ропотамо (но без бобчето), скумрия с доматен сос ( + чесън) , пълнени пиперки с гъби и кайма , зелеви/лозови сърми с гъби и кайма , пълнен домат със заливка от яйце, червени чушки заляти с яйца, винен кебап, дробчета по селски, задушен свински/телешки дроб, пилешки сърчица в масло, запечени гъби на фурна, доматена супа, пилешка супа (без застройка и фиде), зеленчукова крем супа, телешки борш (може и постничък),  друсан кебап, пилешко вретено,  кюфтенца с доматен сос,  свинско със зеле, сарми с кайма,  гъби и зеленчуци,  риба със задушени зеленчуци, „огретен”с карфиол (става и с броколи), пиле лютика (с печени пиперки и домати), кюфтета "Гигант" (варено яйце обвито в кайма) ,най-различни омлети, пълнени яйца с домашен пастет от пилешки дробчета, пълнен кромид лук с моркови и кайма,  „птичи гнезда” (с кайма и чукнато в средата яйце), рибена чорба, гъбена чорба, спаначена яхния , пълнен патладжан със зеленчуци (може и нещо подобно на имам баялдъ), гръцка мусака (прави се с патладжан вместо картофи), пълнени яйца (жълтъка на вареното яйце се намачква с подправки + 1 краставичка за вкус и се пълни обратно, пълнени тиквички, заешко задушено (с гъби а след 7-мия ден на диетата може и малко вино ), агнешко магданозлия , гювеч и мнооого други...
По въпроса с тренировките аз се записах в темичката във форума и там хората са ми голяма подкрепа и ми дават голям стимул да тренирам.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=476671.0

# 19
  • Мнения: 73
Добро утро момичета!Влизам да се похваля-тази седмица съм -1кг,малко по малко е от миналата седмица,но все пак е нещо  Wink.Остава ми още една седмица,ще се помъча да съм по изпълнителна,много биричка започнахме да си пийваме  Blush.
 

# 20
  • Мнения: 52
Добър вечер и от мен.Аз тази сутрин имах даже и плюс бях качила 300гр.  #Crazy #Crazy #Crazyбях 69.200 но и малко прегреших няма да кажа с какво и колко.Утре ще видим какво ще каже кантара любим.Днес не съм яла много.А сега ще ставам приятна вечер на всички и до утре тук с прекрасни резултати.  Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 1 620
Ми айде и аз пак на диетка. Нали подюканствах, свалих ама като влезнах в третата фаза и пак си качих всичко  ooooh! И сега пак наново. Та ега ще си се придържам към безвъглихидратната диетка. Не съм се теглила, не смея. За днес  се очертава
обяд - зелена салата + риба  тон
вечеря - зелева салата + маринована херинга.

# 22
  • Мнения: 422
Здравейте   bouquet
хайде и аз с вас. Много неща опитах и много ми е слаба волята, но вече няма накъде.  Embarassed
До сега пих едно кафе с подсладител.
Дано изкарам 1 месец.  PraynigРешила съм да се тегля накрая.
Хубав ден на всички.

# 23
  • Мнения: 1 819
Момичета радвам се че темата се пооживи малко.Аз след съботно-неделните прегрешения от днес продължавам с нови сили.Отначало си мислех че е лесно,какво толкова си викам,хапваш си месца,яйца,салатка и риба...ама без въглехидрати наистина си е трудничко,но пък предполагам че с времето организма свиква и вече не му липсват толкова въглехидратните храни.Успех на всички желая и не се отказвайте Peace

# 24
  • Мнения: 422
Може ли да използвам по малко соев сос? newsm78

# 25
  • Мнения: 4
Ами не може има глюкоза вътре.

# 26
  • Мнения: 422
Благодаря!

# 27
  • Мнения: 35
А какво мислите за изпозването на елда по време на диетата?

# 28
  • Мнения: 521
здравейте момичета може ли да се хапват гъби?

# 29
  • Мнения: 422
Гъби може.

Общи условия

Активация на акаунт