Незабравима(unutulmaz)-тема- 17

  • 26 335
  • 732
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
абе те всички влюбени мислят и се изказват в рима Simple Smile
но къде по-романтично щеше да е, вместо палати да бяха в палатки, вместо аудита, мерчове и бмв-та, да яхат велосипедите... в тясното пространство в палатката (опъната с много любов от нас) интимността е гарантирана. Само Мелдището не мога да я мисля, щото такъв размер палатка не е изобретен още

# 136
  • Мнения: 0
Мацки каквото може преведох ,но съжалявам нямам сигнал ,както и вие. Евентуално утре  или по-късно ще пусна продължението какво е станало .  bowuu bowuu bowuu

# 137
  • Мнения: 0
охааааааааааа свежата плът ще е до Еда Simple Smile))) кеффффффффф
ще стане съвсем мазало...


Даааа, голям кеффффф !
Харун с Едже и |Еда с новия, Толга с Мелда, а дано .....  Mr. Green

# 138
  • Мнения: 0
охааааааааааа свежата плът ще е до Еда Simple Smile))) кеффффффффф
ще стане съвсем мазало...


Даааа, голям кеффффф !
Харун с Едже и |Еда с новия, Толга с Мелда, а дано .....  Mr. Green

хихиххихих и ние изперкахме покрай тях и почнахме в тъмни краски да мислим  Hug Hug

# 139
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тоя сайт направо умре  ooooh!

# 140
  • На Джансел в сърцето..
  • Мнения: 90
Момичета има нов фраграм със сцени от днешната серия.Бабето верно ще запали стаята..

http://www.unutulmazdizi.com/fotograflar.html

# 141
  • Под звездите
  • Мнения: 905
охааааааааааа свежата плът ще е до Еда Simple Smile))) кеффффффффф
ще стане съвсем мазало...
[/quoЗА НОВИЯТ БУРАК ЛИ ГОВОРИШ?КЪДЕ ГО ВИДЯ ТОВА?

# 142
  • Мнения: 38
Цитат
Момичета има нов фраграм със сцени от днешната серия.Бабето верно ще запали стаята..
 

ние фрагмента го гледахме, но серията неможе да догледаме

# 143
  • Мнения: 0
Лека нощ, момичета !
До утре рано сутринта ще са качени сериите.
Лошо, че трябва да тръгвам за работа, както сигурно и повечето от вас, най-много ми се иска сега утра да  е неработен ден , ама кой да ме чуе.....
ще изтрая до вечерта ....



Лека нощ, хубави сънища, благодаря ви, че бяхме заедно и на форбс- голяма благодарност , че ни осветляваше навреме какво става..... останалото за утре .....   bouquet

# 144
  • Мнения: 0
охааааааааааа свежата плът ще е до Еда Simple Smile))) кеффффффффф
ще стане съвсем мазало...
[/quoЗА НОВИЯТ БУРАК ЛИ ГОВОРИШ?КЪДЕ ГО ВИДЯ ТОВА?
не знам как се казва, но е супер готино момче Simple Smile)))

# 145
  • Мнения: 0
според мен турците имигранти от другата страна на света се събудиха, седнаха да си гледат любимия сериал и ни пребиха сървъра  Weary

# 146
  • Мнения: 0
... и при мен...синьо. #2gunfire
но, да използваме момента... да благодарим за превода    bouquet / не се ядосвай, не хабя място и друго ще споделя/
Като че ли вече има някаква развръзка:
  - досега не беше споменавано как капитанът е спасил децата и къде ги е завел? Защо са ги разделили? Как така Бату е израстнал или поне учил с Харун? - тук нещо проблясва!
  - коментирахме в предишната тема дали Еда подсъзнателно отива в къщата - според мен е абсолютно съзнателно - в нея, според мен има някаква решимост да е близко до Харун, поне заради детето си! И затова търпи! Освен това се държи с увереност.
   - а за Мелда, каквото и да кажете ще е малко - цялото й поведение е в нейна вреда - по-сигурен начин да отблъснеш един мъж не съм виждала!
... и накрая - Харун се лигави с тая кифла - приятелката на Ниса за да накара Еда да ревнува, не се върза тъпата Мелда;

# 147
  • Таралежът е птица упорита - докато не го ритнеш, не излита...
  • Мнения: 9
Лека нощ, момичета !
До утре рано сутринта ще са качени сериите.
Лошо, че трябва да тръгвам за работа, както сигурно и повечето от вас, най-много ми се иска сега утра да  е неработен ден , ама кой да ме чуе.....
ще изтрая до вечерта ....



Лека нощ, хубави сънища, благодаря ви, че бяхме заедно и на форбс- голяма благодарност , че ни осветляваше навреме какво става..... останалото за утре .....   bouquet

Лека нощ и от мен, и на мен ми е време за лягане, а пък атв то явно вятърът го е отвял. До скоро! Hug Hug Hug Hug

# 148
  • Мнения: 0
от мен също- огромни благодарности на forbes за превода   bouquet  bouquet  bouquet

Да са живи и здрави всички момичета, които превеждат и се грижат да поддържаме малкото ни останало психично здраве!!!

# 149
  • Мнения: 0
Лека нощ, момичета !
До утре рано сутринта ще са качени сериите.
Лошо, че трябва да тръгвам за работа, както сигурно и повечето от вас, най-много ми се иска сега утра да  е неработен ден , ама кой да ме чуе.....
ще изтрая до вечерта ....



Лека нощ, хубави сънища, благодаря ви, че бяхме заедно и на форбс- голяма благодарност , че ни осветляваше навреме какво става..... останалото за утре .....   bouquet

Лека нощ и от мен, и на мен ми е време за лягане, а пък атв то явно вятърът го е отвял. До скоро! Hug Hug Hug Hug

лека и на двете ви  Hug Hug Hug
утрото е по-хубаво от вечерта Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт