Малки ЮНЧЕТА игриви стават като цветето красиви- ТЕМА №104

  • 24 391
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1
Гретхен аз на отчет - кандидатствам за приз "най-неорганизирана мама" Simple Smile Положението е страшно  ooooh! Както си ги взех нещата, така седят. Утре следобед ги слагам, за да не са много големи и високи. Също утре ще си купя още няколко неща за украсата - ще ходя до Бебелан и после от там до Плиска. Иначе компенсирам с градинката пред блока - там засадих над 10 цветя Simple Smile
Аз за козунаците имам страшна помощ - един приятел до нас има машина за месене (голяма професионална до колкото знам) и при него ще занеса да се меси и после само ще пека и плета. За яйцата имаме традиция със съседите да ги правим заедно. Стават страхотни - с обикновени бои, с желатинови, рисувани - абе всякакви. Ама най-важното е, че ни е супер весело. А тази година ще правим много, че сме на мнооого голям семеен обяд при сестра ми и ще трябва да занесем доста бройки.
Да се похваля с няколко неща - малкото ми голямо момче има вече 3 зъба, чакам четвърти. По този повод е супер капризен с яденето, ама ще му мине. Второто е, че от утре ще взимам от детската кухня и съм много доволна.
За "не бебшките" неща - имам нови маратонки, които супер много ми харесват   Mr. Green  Трябва вече да огледам за обувки и за малкия, че положението е неудържимо  Simple Smile
Отивам малко да поработя и си лягам. Поздрави на всички ви  Hug

# 706
  • Мнения: 187
gmarinova, Извинявай! Май си рпава...аз тук името си не го търся  Blush пък и малко в тъча ми и е, та съм го пропуснала! Обещавам вече да чета всичко...а не по диагонал! Ето отговор: говоря четири езика. По реда на знаенето: английски, френски, немски и холандски! За мен не е нищо специално, това ми е част от професията и съм ги учила последните 16 години, т.е. дълго време, малко информация ooooh! Иначе да, уча информатика и математика....А уж казват, че хората които са добре с езиците не са добре с математиката..... Имам още една година за бакалавър, после една магистър и после ще видим...целя се към доктор....ама за сега чакам да видя как ще реформират висшото образование. Извинявай отново, ама много гаднио се почувствах  ooooh!  Ужас.... Confused
Иначе днес се чувствам доста по-добре. Тази сутрин Алекс се понамръщи на течния вит.С и имуностимулатора...а за сиропа за кашлица стисна устата и се завъртя на една страна.... Ама иначе е добре... Успях с малко зор да му капна и вит.С в носа(това ми го каза педиатърката) имаше само кихане иначе не му направи особено впечатление!

# 707
  • Мнения: 96
Петя,  Hug благодаря за инфото , много ми е полезно!

Петя, тази беше затворена, ние питахме на долната  до канала.
а не, тази се върти много бързо и е за по-големи деца. На Габи лятото и стана лошо на нея, а се въртеше по 7-8 пъти нон стоп по другите. На тази средната по средата има едно куче, те са по-дълбоки и удобни за най-малките и дават на майката едно пластмасово столче да седне да го държи.  Peace И мъжа и жената са супер готини, той човека сам си е правил въртележката и е най-хубавата, която съм виждала от обикаляне по парковете.

# 708
  • София
  • Мнения: 2 132
Привет!
the1, като те чета все едно не говориш за себе си, а за сестра ми. Тя е също знае няколко езика- англииски, холандски, руски и френски (който в момента изучава) гръцкият и е матерен, но го знае най-малко  Mr. Green Отличните и оценки са чак досадни вече и вчера каза, че иска Мони да се гордее с леля- професор. Сега и тя още кара магистратура.
Ние днес сме на консултация. Мони спи в хола с леля си. Толкова не е спала... Само стана да хапне малко в 7ч. и пак заспа.
Аз да измрънкам.. Бебе захранвам, следя за алергични реакции и прочее и онази вечер отивам да си лягам и да занеса хапче на мъжа ми ( пием едни по предписание и двамата) и го гледам а той като делматинец на червени петна. До 30м. половината му тяло беше лилаво. Направо ужас. Извиках линейка, биха му урбазон и му мина, обаче така и не разбрахме от какво стана така. А той- мъж не го интересува, нали му минало било...
А бях спокойна, че няма алергични от нас двамата...
Отивам да видя моята щерка няма ли да става вече.

# 709
  • Мнения: 0
Грета, позна за името ми. Simple Smile

Всяка година за Великден украсявам, чистя, боядисвам яйца (в памук) и посрещам гости за моя имен ден. Тази година обаче направих само пролетното почистване и дотам. Заминаваме на почивка, а свеки ще ми боядиса няколко яйца и ще ми опече козунак, за да си вземем. Въпреки, че с мъжа ми сме домошари, сега искаме да се махнем малко от вкъщи и да се разнообразим - естествено с децата, никъде не ходим без тях. Peace

Джералдин, трябва да разберете към какво е алергичен мъжът ти, че другия път може да е по-страшно. Моят мъж е алергичен към какво ли не, просто не ме питай. Как е Мони, правихте ли изследвания?

# 710
  • Мнения: 187
Geraldine, eeee koлко е хубаво да знаеш, че не си сам! Моите колеги ме обявиха за и  звънземна  Joy щот не можело така...ама аз съм свикнала....но това не значи, че ми е приятно! Всички имат по-особенно отношение към мен, сякаш съм кой знае какво...Ей за това вече си мълча какво знам и мога! И примерно тук до сега не съм казвала много...щот никой не ме познава и няма специално отношение! Моля обаче никой да не го променя! И по-горе писах за мен е нищо, в смисъл както едни пеят страхотно, а други рисуват така аз пък уча лесно... Неи си имаме леля доктор, ама май няма желание за професор...Всъщност на мен ми е кеф да уча и да ходя по изпити...много се забавлявам...малко адреналинче, все още се притеснявам преди изпит...пък дори и да съм сигурна в знанията си....
Алекс е с хрема вече....някой да кожа колко пъти се дава това вит.С  в носа, че забравх какво каза педиатърката! newsm78
Ето виж тем: мога да ви напиша книга за това кск работи процесора на компютъра ви, а забравям как се дават лекарствата на бебе  Mr. Green

# 711
  • Мнения: 71
Здравейте  Grinning

Попитах ви за пишлетата, защото и аз нищо не го правя... и да сондирам мнение докъде сте стигнали вие  Laughing

След малко заминаваме към парка - Geraldine,  viper хайде навън, ако още не сте излезнали  Peace

# 712
  • Пловдив
  • Мнения: 746
tаnka80 благодаря за линка.
Забравих да благодаря и на Нана и Виви за комплимента за Марина.
raia като гледам и във ФБ я няма. Дано да няма нет и това да е причината за отсъствието й.

# 713
  • Мнения: 165
Здравейте!
Днес е слънчево и ще се разходим, че утре може пак да вали.
galinkacat, честито зъбче, белички и  здравички, ние също сме само с едничко и затова знам колко сте му се зарадвали. newsm47
the1 и аз да те успокоя че не си сама, сестра ми е същата като теб, вече има 3 специалности по  професията си, скоро и доцент ще стане. Аз също страшно много  учех, но за съжаление шестиците в дипломите не носят повече пари и по-хубава работа, ако няма кой да те уреди. Вече не ми се учи, браво на теб за ентусиазма. Иначе и аз много обичам чужди езици, смятам като поотраснат децата пак да се захвана с любимите си испански и италиански.
Моето човече пък научи нова магария-бърка си в устата и изважда храната, която сме му дали. Crazy

Последна редакция: вт, 30 мар 2010, 11:41 от vanny_

# 714
  • Мнения: 255
Здравейте на всички!
От няколко дни се каня да пиша ама нъцки...все не стигам до там.
Първо, Анджи, много прегръдки на малкия Гошко  Hug Мнго ми стана мъчно с тая Т пак Sad
Вече повече от седмица ни се случват едни така неприятни нещица. Първо всички се разболяхме (Яничка още е с хрема), после пак ни удариха в сметките за парно и ток, спряха ми телефона, защото съм си просрочила кредитния лимит с един единствен разговор в чужбина, който изобщо не съм провеждала, но те твърдят обратното Sad Успях да си взема изпита, но с 3-ка, което мисля не е много точно и за капак вчера монитора просто не се включи. Сигурно пропускам нещо...Но съм оптимист Simple Smile
Галина, честито ви зъбче, ние още си нямаме.
Вечер Яна се събужда  понякога 1 път, понякога 2 пъти. Имаше 3 спокойни нощи, последвани от 3 много неспокойни и да видим довечера какво ме чака...
А, исках да попитам нещо. Има ли друг, на който корема да не се е прибрал? Аз изглеждам все още като бременна в 4-ти месец Sad И това, което ме притеснява повече е това, че често имам болки около пъпа. Някой има  ли идея от какво може да е?

Вани, аз не можах да намеря клипчето във Фейса  Confused

# 715
  • Мнения: 57
the1, въобще не се тормози, аз знам, че няма да се разсърдиш и за това го написах :Р нищо не мога да кажа за хремата, дано бързо се оправите!

Вили, симпатиите ми към теб нарастват, защото най-добрата ми приятелка от студ. години ти е адашка, астрална близначка ми е и много мила жена, та се радвам, че уцелих наслуки.

Вани, твойта хала продължава да ме изненадва, много е щура Simple Smile

Гити, ще честитя зъбчета само наяве :Р

Фантазия, нямам болки около пъпа, но си имам огромен изсулен корем Sad

Днес г-нът спа до 7 часа непробудно, ша го нацелувам! Оф, дано да си регулира съня и да не циври нощем Simple Smile

Джери, съветвам те да ориентираш Мо към лекарската професия, че не ви е лесно Wink

Излизаме отново. Хубав ден на всички! Довечера ще правя нова тема.

# 716
  • Мнения: 187
the1, въобще не се тормози, аз знам, че няма да се разсърдиш и за това го написах :Р нищо не мога да кажа за хремата, дано бързо се оправите!
[
Чак пък да се сърдя....ами няма я! Признавам си, че понякога чета по диагонал (не е избирателно), но когато нямам време просто набързичко преглеждам!
Искам да кажа едно голямо БРАВО на всички, които учат или имат желание! Няма значение каква е оценката! Аз за оценки не се боря, знания искам!!! Оказва се, че 3 се вади много по-трудно (не го казвам със сърказъм)! И аз съм съгласна, че дипломата заплата не вади! Моята кариера е в туризма, а за там диплома нямам! И на интервю никога не са ме питали! Просто отивам и искат да ме чуят как говоря на четирите езика! Какво зная за страната и т.н. (това като работех като екскурзовод), после само общи приказки по интервютата, защото знаете като се докаже човек в една сфера и се запознава с хората и те те опознават и интервютата стават приказки на кафе. И така, важно е да знаеш какво искаш и до къде искаш да стигнеш! Когато успях да постигна целта, която си поставих, се чудех доста какво искам да постигна от тук нататък! И реших, че е по-добре да сменя попрището, защото туризма не ми предлага безкрайно разрастване! И тогава свъщност се хванах да уча висшо! И преди учех, но ми беше доста под нивото(учех за екскурзовод и аниматор, а и двете неща бях работила!) и се отказах! Сега смятам да започна в новото поприще, че аз без предизвикателство не мога! Става ми скучно и ставам ужасна....И тъй! Хайде стиа с тея лирични отклонения! АКо някой има нужда от помощ вече знаете с какво се занимавам!
А за онези изпити, така и не отидах да питам, защото беше много студено и заледено като бях на лекции, а сега ме мързи да отида до центъра!

# 717
  • Мнения: 165
Fantasia в моя профил е, сега ти изпратих request и като ме добавиш за приятел, ще го видиш клипчето. Grinning
Грета, браво на председателя, все така да спинка. Peace

# 718
  • Мнения: 0
Грета, уцели "наслуки" от първия път, а за симпатиите - ами те са взаимни. Simple Smile Hug

Фантазия, да не си направила лека пъпна херния? Секцио ли си раждала? Моя приятелка след секцио получи пъпна херния и затова питам, дано при теб не е това. Peace

# 719
  • Мнения: 255
 Благодаря за отговорите   bouquet
Вили, нормално раждах. А за херния към какъв лекар трябва да се обърна?
Вани, видях клипчето - страхотна е Simple Smile

Бяхме на консултация - качила е 240 гр и е пораснала с не е ясно колко см  Wink 1 вероятно

Последна редакция: вт, 30 мар 2010, 17:57 от Fantasia

Общи условия

Активация на акаунт