Малки ЮНЧЕТА игриви стават като цветето красиви- ТЕМА №104

  • 24 378
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 165
Фантазия Hug, а за хернията към хирург, но дано няма никакъв проблем. Praynig

# 721
  • Мнения: 85
Благодаря за честитките за нашето първо зъбче - скоро и другите да излязат, че мойто човече да спи и аз покрай него, че три месеца сме с татито  #Crazy! Сега взехме решение да се редуваме да спим при Марти, че поне единия да спи.
gmarinova - и аз съм като теб - гоня Марти като лази и все съм до него, че като се изправя на теракота, се пързаля. Казаха ни да му купим обувки на Колев и Колев - да е по-стабилен.
За корема - нямам какво да се оплача - прибра се, може би иска малко коремни преси за стягане, ама кога ще е това ....
Днес бяхме на консултация - Марти е качил 300грама и е станал 9кг. и порастнал с 1см,т.е. 74см е вече. Лекарката каза, че дъгичките са му леко розови и пак пием Флудитек и Панадол и четвъртък сме на контролен - надявам се да мине и само със сиропите да си останем.
Браво за ентусиазма ти the1 - сега завършвам втора магистратура/остана ми само ДИ/, ама ентусиазъм да уча повече от това - хич немам. Това ми е последното учене - аз го започнах на шега, ама то не си беше шега работа  Laughing. Виж за езици ми се учат, но като няма как да ги практикувам - си е загуба на време!
Fantasia - хубаво ще е да отидеш на лекар за тези болки около пъпа. И дано Яничка спи, че знам какво е безсъние.
vanny_ - Ако това ми направи мойто човече  Rolling Eyes, вече съвсем ще се видя в чудо - аз само дето не го храня наопаки - все се върти да гледа, ако някой тропне - любопитко и половина.

# 722
  • София
  • Мнения: 2 132
Еее изпуснали сме днес парка, но тази седмица задължително ще идем и до там.
Грета, много добра идея!
Бяхме на консултация и Мо е качила 750гр у 2см. Наваксва детето от миналият месец явно.
 После в парка със Сомбоди и Андреа бяхме и още едно бебе на 10м. Полюляхме се доволно на люлките  Grinning
Бях решила да взимам кус кус тази седмица, но лекарката забрани. Каза, че може да се задави.

# 723
  • Мнения: 31
здравейте момичета,
вече мога да се похваля с приключване на двудневно пролетно почистване  Laughing /всъщност измих прозорците, изпрах пердетата и щорите, всичко останало така или иначе си се чисти всеки ден  Mr. Green /
за Великден- ще боядисам яйца и ще купя козунак в събота, а в неделя съм на работа, та ще празнувам в късния следобяд  Confused
кисело мляко- давам на Даниела Верея от 2,5% /ние ядем 3%, но някъде бях чела, че на деца се давало по- нискомаслено мляко/
вчера си взех лятна количка Бертони /незнам кой модел, но е лека и евтина- удобна за експлоатация и лесна за прежалване ако пак я откраднат  Crazy /
друго... ами всичко ми изхвръкна от главата докато се наканя да пиша, а и Даниела рева за каша междувременно, та съвсем се отнесох с бебешките неволи! поздравления на момичетата, които още учат- и брат ми е гений /завърши две специалности в Оксфорд, сега кара докторантура/ и много се гордея с него, но за съжаление аз не мога да се похваля с подобни природни дадености като висок интелект /то все някой в семейството трябва да е по- обикновен  Mr. Green /
поздрави на всички, много  Hug и стискам палци болните да се оправят бързо!
п.с. видях, че има въпрос за хернията- трябва да се обърнете към хирург! аз имах някакви издутини на слабините преди години /след един як грип с още по- яка кашлица/ и мислех, че е нещо гинекологично, даже цяла нощ сънувах тумори преди да отида на преглед и доктора да каже, че някакви мускули се били поотпуснали, ама да съм си живеела все едно нищо ми няма и ако настане проблем да съм отидела да се оперирам  Rolling Eyes засега нищо ми няма, даже си раждах нормално и само се надявам и занапред да е така  Praynig

# 724
  • Мнения: 50
кисело мляко- давам на Даниела Верея от 2,5% /ние ядем 3%, но някъде бях чела, че на деца се давало по- нискомаслено мляко/

Airina, тъкмо обратното - на децата е хубаво да с едава пълномаслено мляко поне до 2г. възраст, тк мазнините в млякото са много необходими за развитието на мозъка. И само между другото, веднъж работих по един проект за добавки, използвани в хранителната промишленост - и оттогава съм  Sick по отношение на нискомаслените млечни, т.к. в много случаи на диетичните продукти, при които маслеността се сваля до 0.1%, това става чрез добавяне на разни нишестени добавки.

# 725
  • Мнения: 57
Топли баници, гевреци и бюреци насаааааааааааааааааааааааам

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=486714.new#new

Общи условия

Активация на акаунт